Термобілизна SmartWool - функціональний одяг з натуральної вовни
Про необхідність термобілизни знає кожен, хто веде активний спосіб життя. Багато людей спочатку ставилися до функціонального одягу досить скептично, але, випробувавши на собі його властивості, вже не змогли відмовитися від того комфорту. Сучасний ринок пропонує великий асортимент таких виробів, а тому вибрати найбільш відповідний і ефективний варіант буває непросто. Перш ніж зупинити свій вибір на термобілизні певного бренду, слід враховувати, які матеріали використовувались, які технології були задіяні, і наскільки якість відповідає ціні. У даній статті ми розглянемо особливості функціонального одягу і шкарпеток від відомого американського виробника SmartWool, який зараз у всіх на слуху.
 
Компанія успішно функціонує з 1994 року і займається виготовленням якісного туристичного та спортивного одягу. Засновниками бренду були інструктори з катання на лижах, а вони точно знали, яким критеріям має відповідати якісна термобілизна. Саме тому вибір був зупинений на натуральних матеріалах – вовні мериносових овець, вирощених в екологічній місцевості Нової Зеландії.
 


Сьогодні Smartwool співпрацює з компанією New Zealand Merino Company, яка виробляє шерсть з сертифікатом ZQ, що означає кращу якість матеріалу. Овець-мериносів вирощують і стрижуть в Новій Зеландії. Роблять це фермери з сертифікацією ZQ, чиї ферми відповідають найсуворішим стандартам і де створені належні умови для утримання тварин.
Натуральна шерсть завжди високо цінувалася виробниками функціонального одягу, адже вона добре "дихає", сприяє ефективній терморегуляції, виводить вологу і зігріває в холодну пору. Єдиний її недолік в тому, що вона схильна до скочування і зменшення в розмірах після неправильного прання. Але виробники знайшли вихід з цієї ситуації, вони використовують спеціальну технологію, яка дозволяє вовні не втрачати своїх властивостей навіть при частому пранні. Тому функціональні шкарпетки і білизна здатні служити і зігрівати вас не один сезон.Основні переваги функціонального одягу SmartWool:

  • Ефективно виводить зайву вологу
  • Зберігає тепло при знижених температурних показниках
  • Вироби м'які і приємні до тіла
  • Екологічно чистий натуральний матеріал
  • Антибактеріальна обробка перешкоджає виникненню неприємних запахів
  • Безшовний крій виключає дискомфорт
  • Висока зносостійкість і довговічність
  • Вовна не скочується після прання


За словами творців, бажання забезпечити прихильників активного відпочинку максимальним комфортом сприяло вибору мериносової вовни в якості основи для виробництва одягу. М'яка, гігроскопічна, терморегулююча, стійка до зносу, така, що нейтралізує запах вовна мериноса змогла дати людині такі необхідні йому тепло і сухість при різних погодних умовах. 

Як ви вже переконалися, одяг американського бренду SmartWool вартий уваги. Незважаючи на свої досить високі ціни, він вартий того, щоб стати частиною вашого гардеробу. Комфорт, який ви відчуєте при активній діяльності в цій термобілизні, ви більше не проміняєте ні на що!

 
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.