Гарантії та повернення


Весь товар, який продається в нашому магазині, є оригінальним і поставляється офіційними представниками брендів в Україні.

Умови повернення товару:

Якщо покупець отримав бракований товар, то його повернення здійснюється протягом 14 днів за рахунок магазину.

Якщо ж покупцеві не підійшов розмір, або з якихось причин не сподобався товар, то його повернення оплачує покупець.

Повернення грошей покупцеві здійснюється лише після отримання нами товару.

Витяг із Закону Про захист прав споживачів: Ст. 9 ЗУ Про захист прав споживачів від 12.05.1991 № 1023-XII


1. Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. 

Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки, якщо більш тривалий термін не оголошений продавцем. {Абзац другий частини першої статті 9 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2741-VI від 02.12.2010} 

Обмін товару належної якості проводиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. 

Перелік товарів, що не підлягають обміну з підстав, зазначених у цій статті, затверджується Кабінетом Міністрів України. 

2. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахунком вартості, або розірвати договір і отримати назад гроші в розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж. Продавець зобов'язаний в день надходження товару в продаж повідомити про це споживачеві, який вимагає обміну товару. 

3. При розірванні договору купівлі-продажу розрахунки зі споживачем проводяться виходячи з вартості товару на час його покупки. Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві в день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші в день розірвання договору - в інший термін за домовленістю сторін, але не пізніше семи днів.