Компаси, крокоміри, курвіметри

Компас - ваш надійний провідник в поході

Помилково вважати, що компас віджив своє. Деякі мандрівники вважають за краще користуватися спеціальними програмами на мобільному телефоні, GPS-навігаторами та іншими досягненнями сучасності. Але старий добрий компас не вимагає батарейок, зв'язку із супутником або зарядного пристрою. Простий і надійний аксесуар зорієнтує вас на будь-якій місцевості.

Туристичний компас складається з круглої коробки з прозорою кришкою, в центрі якої обертається намагнічена стрілка. Розрізняють кілька типів компасів:

  • магнітний - найпростіший варіант. Стрілка розміщена на голці, один її кінець, пофарбований в синій колір і вказує на північ, протилежний - червоний, вказує на південь;
  • електромагнітний - в його основі магнітна технологія з використанням електронних чіпів. Найчастіше він вбудований в наручний годинник;
  • рідинний - магнітна стрілка розміщена в спеціальній незамерзаючій рідині, яка стабілізує і зупиняє її швидше. Моментально реагує на зміну координат, стрілка заспокоюється за 2 секунди. Популярний в спортивному орієнтуванні;
  • електронний не затребуваний серед звичайних туристів, застосовується лише професіоналами, військовими, співробітниками пошукових груп. Дорогий і непростий в експлуатації.

Компас туристичний: як продовжити життя пристрою

Правильна експлуатація компаса вбереже його від поломок і дозволить використовувати протягом багатьох років.

Компас для туризму схильний до впливу електричного поля, магнітних перешкод і чорних металів, які можуть спотворити його показники. Тому не користуйтеся компасом біля працюючого автомобіля або виробів з великими металевими елементами. Уважно поставтеся до вибору місця зберігання компаса.

Не кладіть його на потужні стереоколонки або в кишеню поруч з мобільним телефоном. Таке сусідство з часом напевно розмагнітить стрілку.

Купити компас в туристичному магазині

Інтернет-магазин FreeRide пропонує великий вибір туристичного спорядження за доступними цінами. У нас ви можете замовити компас від перевіреного бренду, який стане для вас точним орієнтиром у будь-якій подорожі по Україні та за її межами. У каталозі сайту ви знайдете докладний опис, переваги і характеристики кожного товару, а також детальні фотографії. Уточнити деталі ви можете у наших консультантів. Вони роз'яснять всі моменти і запропонують вам кращий варіант. Запрошуємо вас купити компас недорого і відчувати себе впевнено в умовах дикої природи на незнайомій місцевості.

Компас AceCamp Military Compass
Ціна:371грн
На складі
AceCamp Military Compass-армійський складаний компас для орієнтування на місцевості в металевому ударостійкому корпусі. Намагнічена стрілка, поміщена в рідину, дозволяє швидко і точно визначати координати. Збільшувальне скло, лінійка, стрілка і мітки зі світлонакопичувачем і прицільна щілина з лінзою допомагають працювати з картами різного типу. Шнурок для підвішування на шию забезпечить швидкий і зручний доступ до компасу. Скоба на корпусі надійно фіксує кришку і запобігає мимовільне розкриття ..
Компас AceCamp Metal Compass
Ціна:326грн
На складі
AceCamp Metal Compass-складаний металевий компас для орієнтування на місцевості в суворих умовах. Намагнічена стрілка, поміщена в рідину, дозволяє швидко і точно визначати координати. Збільшувальне скло, стрілка і мітки зі світлонакопичувачем і прицільна щілина з лінзою допомагають працювати з картами різного типу. Шнурок для підвішування на шию забезпечить швидкий і зручний доступ до компасу. Скоба на корпусі надійно фіксує кришку і запобігає мимовільне розкриття компаса. Особливість: ..
Компас AceCamp Classic Map Compass
Ціна:252грн
На складі
AceCamp Classic Map Compass-легкий класичний планшетний компас для орієнтування на місцевості. Міцний пластиковий планшет оснащений лінійкою для зручності роботи з картами і шнурком на шию. Особливість: легкий-вага 32 г стрілка з светонакопителем обертовий лімб лінійка зі шкалою в сантиметрах і дюймах шнурок для підвішування на шию Характеристика: Вага: 32 г Розмір: 90 х 65 мм   ..
Компас Trekmates Explorer Compass
Ціна:376грн
На складі
Trekmates Explorer Compass ефективний елемент навігації під час подорожей і гірських походів. На ремінці (можна носити на зап'ясті або шиї). Зі збільшувальною лупою-дозволяє розглянути дрібні деталі на карті, навіть при слабкому освітленні. Рамка з градусами обертається. Також є кругові і трикутні вирізи для малювання точок орієнтування на карті. Маркування світиться-зручно використовувати в темний час доби. Є сантиметрова лінійка-допомога при прокладанні маршруту на паперовій карті. Компас підх..
Компас Tramp Lite планшетний з візором TLA-001
Ціна:139грн
На складі
Компас планшетний зі збільшувальним склом-кишеньковий прилад для орієнтування на місцевості для туристів і мандрівників. Представлений у вигляді міні-лінійки, яка має шкали різних масштабів. У верхній частині компаса є отвір для нашийного шнурка. Корпус виконаний з якісного і міцного пластику, стійкий до подряпин. Конструкція приладу з вбудованим збільшувальним склом і масштабні лінійки дозволяють зручно працювати навіть з найдрібнішими деталями карт. Діаметр лімба 47 мм. Характеристика: ..
Компас-брелок сувенірний Sol SLA-005
Ціна:45грн
На складі
Стильний і практичний аксесуар, для любителів активного відпочинку...
Компас планшетний зі збільшувальним склом Sol
Ціна:130грн
На складі
Зручний рідинний компас. На шкалі компаса відзначений кожен другий градус, а кожен двадцятий має цифрове позначення. Шкала відхилень дозволить швидко зорієнтувати карту по місцевості і відкоригувати напрямок руху. На стрілку і і шкалу нанесені люмінесцентні точки. У комплект входить шнурок. Характеристика: Діаметр лімба: 47мм Вага: 80г ..
Компас Trekmates Adventure Compass
Ціна:313грн
Нет в наличии
Trekmates Adventure Compass-ефективний елемент навігації під час подорожей і гірських походів. Дуже компактний, на ремінці (можна носити на зап'ясті). Рамка з градусами обертається. Маркування світиться-зручно використовувати в темний час доби. Є сантиметрова лінійка-допомога при прокладанні маршруту на паперовій карті. Компас підходить для карт масштабом 1: 25,000 і 1: 50,000. Особливість: компактний рамка з градусами обертається на ремінці (можна носити на зап'ясті) для карт мас..
Компас AceCamp Map Compass
Ціна:192грн
Нет в наличии
AceCamp Map Compass-класичний планшетний компас для орієнтування на місцевості. Намагнічена стрілка, поміщена в рідину, дозволяє швидко і точно визначати координати. Збільшувальне скло, прозорий планшет з лінійками і розмітками в сантиметрах і дюймах, а також масштабом в кілометрах і милях допомагають працювати з картами різного типу. Шнурок для підвішування на шию забезпечить швидкий і зручний доступ до компасу. Особливість: Рідинний корпус Обертовий лімб Стрілка з светонакопител..
Компас AceCamp Foldable Map Compass
Ціна:192грн
Нет в наличии
AceCamp Foldable Map Compass-складаний планшетний компас для орієнтування на місцевості. Намагнічена стрілка зі світлонакопичувачем допомагає орієнтуватися в умовах сутінків або темряви, а рідина в капсулі дозволяє швидко і точно визначати координати. Ідеальний варіант для спортивного орієнтування, де від швидкості залежить результат гонки. Збільшувальне скло, прицільна щілина, Геометричні фігури для відміток на карті, лінійки з розмітками в сантиметрах і дюймах, а також масштаб в кілометрах і м..
Компас Gerber Bear Grylls Compact
Ціна:810грн
Нет в наличии
Компас Gerber Bear Grylls Compact Компас-незамінний атрибут поважаючого себе туриста. Звичайно, багато для орієнтації в просторі воліють використовувати GPS, але не варто сподіватися на пристрої, залежні від електроживлення. Компас здавна вважався важливим доповненням в походах, подорожах, виїздах, а компас від Gerber вас приємно здивує своєю точністю і надійністю. Такий компас зроблений з високоякісних матеріалів, для зручності його транспортування тут передбачений спеціальний шнурочок, який..
Компас Silva Compass termometr 10
Ціна:76грн
Нет в наличии
Невеликий компас фігурної форми з термометром, який можна завжди носити з собою. Компас не для професійного використання, але завжди швидко допоможе визначити вірний напрямок. Основні напрямки сторін світу і ділення через кожні 30 градусів на круговій шкалі. Комплект поставки: -компас -карабін..
Компас Silva Model 9 Black
Ціна:76грн
Нет в наличии
Невеликий, зручний компас з карабіном в комплекті, який можна завжди носити з собою. Компас не для професійного використання, але завжди швидко допоможе визначити вірний напрямок. Ціна поділки кругової шкали - 30 градусів. Червоно-біла стрілка компаса і стрілка на корпусі, показує напрямок географічного меридіана. Виробник: Silva. Ціна поділки кругової шкали: 30 градусів...
Крокомір Ex10 Distance White Silva
Ціна:327грн
Нет в наличии
Silva Ex 10 Distanse - крокомір з принципово новим сенсорним датчиком Accumotion з більш точним підрахунком кроків. Максимальний кут нахилу 45 градусів дозволяє реєструвати кроки не залежно від положення тіла. Корпус крокоміра водонепроникний. Кнопки розміщені таким чином, щоб запобігати випадковому скиданню результатів. Якщо крокомір не використовується, дисплей автоматично переходить в сплячий режим для економії заряду батареї. Характеристика: - лічильник кроків -дистанція - 6-ступінчаст..
Крокомір Ex10 Plus Silva
Ціна:335грн
Нет в наличии
Silva Ex 10 Plus - крокомір з принципово новим сенсорним датчиком Accumotion з більш точним підрахунком кроків. Максимальний кут нахилу 45 градусів дозволяє реєструвати кроки не залежно від положення тіла. Корпус крокоміра водонепроникний. Кнопки розміщені таким чином, щоб запобігати випадковому скиданню результатів. Якщо крокомір не використовується, дисплей автоматично переходить в сплячий режим для економії заряду батареї. Характеристика: - лічильник кроків -дистанція -час - витрата ка..
Компас Silva Compass watch 40
Ціна:76грн
Нет в наличии
Збільште функціональність своїх годин! Мікрокомпас, який можна прикріпити до ременя наручного годинника. Компас не для професійного використання, але завжди швидко допоможе визначити вірний напрямок. тип: компас призначення: брелок виробник: Silva..
Компас наручний Coghlan's
Ціна:50грн
Нет в наличии
Вологозахисний і ударостійкий рідинний компас з регульованим ремінцем. Вага: 5 г...
Компас з термометром 9740 Coghlan's
Ціна:115грн
Нет в наличии
Два зручних інструменту в одному! Рідинний компас з люмінісцентним екраном і термометром. Шкала термометра: Цельсій і Фаренгейт. Інструкція на упаковці. У комплект входять кріплення на ремінь і шнур для транспортування..
Компас для карт Coghlan's
Ціна:326грн
Нет в наличии
Рідинний компас з прозорою основою і обертовим екраном. Шкали на лінійці в дюймах і сантиметрах. Масштаб: 1:25000..
Кишеньковий компас
Ціна:70грн
Нет в наличии
Кишеньковий компас з антибліковим чорним циферблатом і міцним хромованим корпусом...
Компас Silva Ranger
Ціна:2 226грн
Нет в наличии
Класичний планшетний компас, який використовується у всьому світі. Розроблений для більш досвідчених користувачів. Компаси серії Ranger мають підвищену функціональність, меридіональні лінії на корпусі для швидкого визначення напрямку.Світяться позначки для точного орієнтування в темряві. Сапфіровий \ "підшипник\" в основі стрілки компаса, для полегшення обертання Нестираються шкали і градуювання виконані методом гарячого штампування Оправа компаса з матеріалу Dryflex™ Вбудована лупа Підсвіч..
Компас Silva Expedition
Ціна:395грн
Нет в наличии
Універсальний планшетний компас на всі випадки життя. Додаткова шкала вимірювань для користувачів GPS. Можливість нічного використання. Збільшувальне скло. Технічна характеристика: Градація: 360° Роздільна здатність: 2° Точність: 1° Шкали вимірювання: 1:25K, 1:50k, 1:63.360 k мм, дюйми Темп. діапазон: -40°, + 60° Габарити: 126х60х10 мм Вага: 36 г Матеріал корпусу: Пластик Тип: Планшетний Масштаб карт : 1:63,360, 1: 50,000 і 1:25,000..
Компас планшетний з візиром Sol SLA-001
Ціна:139грн
Нет в наличии
Компас з візиром SLA-001. Компас рідинний планшетний з візиром. Діаметр лімба: 40 мм. Виробник Sol...
Компас-брелок з термометром SoL SLA-003
Ціна:86грн
Нет в наличии
Стильний і практичний аксесуар для любителів активного відпочинку. Два в одному: компас і термометр.  ..
Показано з 1 по 24 із 39 (всього 2 сторінок)