Бінокль

Бінокль
Бінокуляр Silva Scenic 8
Ціна:3 150грн
На складі
Модель Silva Scenic 8 - легкий, компактний та зручний у використанні бінокуляр із восьмикратним збільшенням. З його допомогою можна вдень видивитися більш зручний маршрут або, наприклад, спостерігати за птахами та тваринами. Особливості: Міцний, компактний та легкий, легко носити із собою; Не боїться дощу; Прогумована поверхня забезпечує зручний хват; Компактний та складний, система з двома шарнірами; Високоякісне скло Bak-4 optics забезпечує чудові оптичні характеристики; Хор..
Бінокуляр Silva Pocket 8X
Ціна:1 974грн
На складі
Модель Silva Pocket 8X - легкий, компактний і зручний у використанні бінокуляр із семикратним збільшенням. З його допомогою можна вдень видивитися більш зручний маршрут або, наприклад, спостерігати за птахами та тваринами. Особливості: Міцний, компактний та легкий, легко носити із собою; Не боїться дощу; Прогумова поверхня забезпечує зручний хват; Легко складається система з двома петлями; Високоякісне скло Bk-7 optics забезпечує відмінні оптичні характеристики; Розпізнавання ..
Бінокуляр Silva Eterna Marine 3 7x50
Ціна:10 752грн
На складі
Ці біноклі призначені насамперед для використання на морі. Ключовою особливістю є функція індивідуального фокусування, яка після одноразового налаштування індивідуального зору дає свободу фокусування безпосередньо на бажаному об'єкті без ручного фокусування! Ідеально підходить для бурхливого моря. Міцний, надійний і, звичайно, водонепроникний. Якщо вам не пощастило впустити його у воду, не хвилюйтеся, Eterna Marine буде плавати на поверхні! Особливості: Захисний корпус із сигнально..
Бінокуляр Silva Eterna Navigator 3 7x50
Ціна:11 550грн
На складі
Модель Silva Eterna Navigator - міцний водонепроникний бінокуляр із семикратним збільшенням та вбудованим компасом. Він насамперед призначений для використання на морі. Особливості: Вбудований компас із підсвічуванням на батарейках; Плавучий, не тоне, не боїться дощу; Фіксований фокус, після початкового налаштування не потрібне подальше ручне налаштування; Збільшене віддалення вихідної зіниці для тих, хто носить окуляри. Характеристики: Матеріали: TPE, скло, метал; Зб..
Бінокуляр Silva Pocket 10X (SLV 37615)
Ціна:2 352грн
На складі
Модель Silva Pocket 10X - легкий, компактний і зручний у використанні бінокуляр з десятикратним збільшенням. З його допомогою можна вдень видивитися більш зручний маршрут або, наприклад, спостерігати за птахами та тваринами. Особливості: Міцний, компактний та легкий, легко носити із собою; Не боїться дощу; Прогумова поверхня забезпечує зручний хват; Легко складається, система з двома петлями; Високоякісне скло Bk-7 optics забезпечує відмінні оптичні характеристики; Хороше відд..
Бінокуляр Silva Epic 10 (SLV 37649)
Ціна:5 880грн
На складі
Epic 10 поєднує в собі потужне 10-кратне збільшення з компактною, водонепроникною і складною конструкцією — це робить бінокль ідеальним для всіх видів активного відпочинку, коли ви іноді можете отримати вигоду з покращеної видимості. Високоякісна оптика Bak-4-optiken забезпечує чітку видимість, а завдяки гнучкій конструкції бінокль легко складається та не займає зайвого місця у рюкзаку. Epic 10 є водонепроникним і тому підходить як для греблі на каяку, так і для риболовлі, походів або сходжень ..
Монокуляр Silva Pocket 7X (SLV 37616)
Ціна:1 596грн
На складі
Модель Silva Pocket 7X - легкий, компактний і зручний у використанні монокуляр із семикратним збільшенням. З його допомогою можна вдень спостерігати за птахами та тваринами або, наприклад, вибрати зручніший маршрут при переході через пагорби. Особливості: Міцний, компактний та легкий, легко носити із собою; Прогумована поверхня забезпечує зручний хват; Високоякісне скло Bak-4 optics забезпечує чудові оптичні характеристики; Близький фокус - ідеальна деталізація об'єктів крупни..
Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)