Намети

Намет - ваш власний будинок у поході

Якщо ви любите відпочивати на природі, ходити в тривалі походи або просто рибалити вночі, вам не обійтися без добротного туристичного намету. На щастя, сьогодні вибір подібного спорядження великий, і купити намет, який відповідав би необхідним вимогам, вашим перевагам і бюджету, не складно. 

Намети для відпочинку: види і призначення

Як і будь-який інший вид спорядження, намети для туризму класифікують за призначенням:
1. Для кемпінгу. Буде доречний на нетривалому відпочинку далеко від цивілізації. Відрізняється великими розмірами і місткістю, що дозволить розмістити там цілу сім'ю або компанію друзів. У порівнянні з іншими подібними виробами, він комфортний, може включати не тільки відділення для спальних місць, але і для зберігання продуктів харчування та особистих речей. Єдиний мінус - велика вага.
 
2. Для трекінгу. Вони використовуються туристами для піших походів і є найбільш популярними. До безперечних переваг похідного намету можна віднести мобільність, легку вагу і компактність в складеному вигляді, проте він навряд чи витримає сильний вітер або зливу. 
3. Для екстремальних умов. Відрізняється насамперед вагою і компактністю. Це вибір завзятих екстремалів, прихильників гірських походів та суворих зим. 
Ще одним важливим критерієм, який слід врахувати при покупці, є місткість, тобто то можлива кількість людей, які будуть спати в наметі. Так, виділяють одно -, дво -, тримісні намети тощо. В одномісному з комфортом розміститься один дорослий з усім спорядженням. Врахуйте, що правильно підібраний розмір похідного будинку гарантує комфорт і безпеку.

Купити туристичний намет в Україні за вигідною ціною

Ви можете купити намет в інтернет магазині FreeRide. При виборі врахуйте наступні фактори:
 • Матеріал тенту і показник його водостійкості, він коливається від 1000 до 10000 мм H2O;
 • Матеріал дна і його водостійкість - від 3000 до 10000 мм H2O;
 • внутрішнє оздоблення, краще якщо намет з плетінням Ripstop і водовідштовхувальним просоченням, оскільки тканина повинна дихати і не збирати конденсат;
 • легкість і міцність дуг, як правило вони алюмінієві;
 • вага: не забувайте, що можливо вам доведеться нести намет на собі, тому, переконайтеся, що його маса невелика;
 • габарити: компактність намету в чохлі не менш важлива, вона повинна міститися в ваш рюкзак або машину, займаючи мінімум місця;
 • наявність вентиляції: дуже важливий фактор для ефективного відведення конденсату назовні і оптимальної циркуляції повітря;
 • наявність і кількість тамбурів. Тамбур - корисний елемент, в ньому можна зберігати речі, взуття або навіть велосипед;
 • кількість входів. Однозначно, два входи зручніше ніж один, оскільки ви можете зайти в намет з різних сторін;
 • для якої пори року призначена намет:
 1. Зимові - стійкі, оснащені спідницею;
 2. Літні - більш легкі, дихаючі, водостійкі;
 3. Міжсезонні підходять для відпочинку з весни до осені і користуються найбільшою популярністю серед покупців.
Популярні категорії наметів:

тент туристичний двомісна палатка намет 4 місцевий Одномісний намет намет 3 місцевий

зимовий намет намет marmot msr намети намет pinguin намети tramp кемпінговий намет

намет під туалет або душ

Доставка намети, тенту у міста: Києва, Черкаси, Дніпро, Харків, Львів, Одеса
Намет Sea to Summit Telos TR2
Ціна:15 105грн
На складі
Двомісний намет Telos TR2 - це багата надлегка трьохсезонного намет поєднує в собі простір, комфорт, продуману вентиляцію і кілька режимів настройки. Особливості конструкції: Вентиляція.  Негабаритна вентиляція Apex Vent, розташована на вершині намету, ефективно відводить тепле повітря, що піднімається, і вологість, запобігаючи накопиченню конденсату. На відміну від більшості вентиляційних отворів, Apex Vent не вимагає сітчастої панелі для підтримки натягу по всій довжині, що за..
Намет Sea to Summit Alto TR2 Plus
Ціна:14 278грн
На складі
Двохмісний напівавтономний намет Alto TR2 - це надлегкий намет, який поєднує в собі простір і комфорт. Цей намет отримав титул кращого в своєму класі для трьохсезонних походів. Модель Plus має тканинний внутрішній намет. Особливості конструкції: Tension Ridge. Запатентована архітектура Tension Ridge дозволяє домогтися більшого корисного простору, більш високих дверей, чудовою вентиляції і повітряного потоку в наметах Telos і Alto. У більшості легких наметів поперечні перекладини у верхн..
Намет Sea to Summit Alto TR2
Ціна:13 195грн
На складі
Двохмісний напівавтономний намет Alto TR2 - це надлегкий намет, який поєднує в собі простір і комфорт. Цей намет отримав титул кращого в своєму класі для трьохсезонних походів. Особливості конструкції: Tension Ridge. Запатентована архітектура Tension Ridge дозволяє домогтися більшого корисного простору, більш високих дверей, чудовою вентиляції і повітряного потоку в наметах Telos і Alto. У більшості легких наметів поперечні перекладини у верхній частині розташовані під кутом вниз. Попер..
Намет Sea to Summit Alto TR1
Ціна:11 827грн
На складі
Одномісний напівавтономний намет Alto TR1 - це надлегкий намет, який поєднує в собі простір і комфорт. Цей намет отримав титул кращого в своєму класі для трьохсезонних походів. Особливості конструкції: Tension Ridge. Запатентована архітектура Tension Ridge дозволяє домогтися більшого корисного простору, більш високих дверей, чудовою вентиляції і повітряного потоку в наметах Telos і Alto. У більшості легких наметів поперечні перекладини у верхній частині розташовані під кутом вниз. Попер..
Намет Terra Incognita Oazis 5
Ціна:7 242грн
На складі
Висококласний сімейний п'ятимісний намет для тривалого відпочинку, трисезонного призначення. Просторий і високий тамбур ідеально підходить для розміщення багажу або організації кемпінгової кухні. Конструкція дозволяє використовувати тент без спального приміщення. Два входи дають можливість прямого доступу в спальню і забезпечують ідеальну вентиляцію. Установка намету швидка і проста. Характеристика: Кількість осіб: 5 Зовнішній тент: 185T Polyester 3000 мм Внутрішній намет: 190T ..
Намет Terra Incognita Camp 4
Ціна:6 196грн
На складі
4-х місцевий кемпінговий намет "тунельного" типу. Завдяки оптимальній конструкції каркаса форми "полубочка" намет має прийнятну ціну при достатньому комфорті в експлуатації. У комплект до намету входять дві сталеві стійки висотою 1,7 м (діаметром 16 мм). З їх допомогою при необхідності є можливість фіксувати вхід в тамбур. Характеристики: Кількість осіб: 4 Зовнішній тент: 185T Polyester 3000 мм Внутрішній намет: 190T Polyester Дно: 150D Polyester Oxford 5000 мм Каркас: Fib Кіл..
Намет Terra Incognita Platou 3
Ціна:4 283грн
На складі
Легкий тримісний намет, який використовується протягом усього року. У збільшеному передньому тамбурі вистачить місця для трьох рюкзаків середнього розміру. Два входи дають можливість прямого доступу в спальню і забезпечують ідеальну вентиляцію. Прості і швидкі збірка і розбирання. Характеристики: Кількість осіб: 3 Зовнішній тент: 185T Polyester Rip Stop 4000 мм Внутрішній намет: 210T Polyester Rip Stopпол 190T Nylon 8000 мм Каркас: Fib Кількість дуг: 2 Вага (без кілочків і у..
Намет Terra Incognita Platou 3 Alu
Ціна:5 252грн
На складі
Легкий тримісний намет, який використовується протягом усього року. У збільшеному передньому тамбурі вистачить місця для трьох рюкзаків середнього розміру. Два входи дають можливість прямого доступу в спальню і забезпечують ідеальну вентиляцію. Прості і швидкі збірка і розбирання. Характеристики: Кількість осіб: 3 Зовнішній тент: 185T Polyester Rip Stop 4000 мм Внутрішній намет: 210T Polyester Rip Stopпол 190T Nylon 8000 мм Каркас: Alu Кількість дуг: 2 Вага (без кілочків і у..
Намет Terra Incognita Platou 2 Alu
Ціна:4 621грн
На складі
Легкий 2-х місцевий намет, який використовується протягом усього року. У збільшеному передньому тамбурі вистачить місця для двох (трьох) рюкзаків середнього розміру. Два входи дають можливість прямого доступу в спальню і забезпечують ідеальну вентиляцію. Проста і швидка збірка і розбирання. Характеристики: Зовнішній тент: 185T Polyester Rip Stop 4000 мм Внутрішній намет: 210T Polyester Rip Stop Дно: 190T Nylon 8000 мм Каркас: алюміній Кількість дуг: 2 Вага (без кілочків і уп..
Намет Terra Incognita Ksena 3
Ціна:4 755грн
На складі
Тримісний намет, який можна використовувати в будь-яку пору року. Він має два входи і два тамбура різної величини: один довжиною 90 см, інший - 50 см. Конструкція намету дозволяє ставити тент без внутрішнього намету, що дуже зручно під час дощу: можна поставити спочатку тент, а потім під ним спальне відділення, це дозволить зберегти його сухим. Для уникнення утворення конденсату передбачені вентиляційні клапани. Спальне відділення зроблено з дихаючого поліестеру. Входи в спальне відділення захищ..
Намет Terra Incognita Cresta 2
Ціна:4 380грн
На складі
Практичний трьохсезонний 2/3-х місцевий намет. Удосконалена форма каркаса максимально збільшує об'єм спального приміщення. Великі і зручні тамбури, в яких можна розмістити речі і спорядження. Два входи дають можливість прямого доступу в спальню і забезпечують ідеальну вентиляцію. Просте і швидке складання і розбирання. Характеристики: Кількість осіб: 2 Зовнішній тент: 185T Polyester Rip Stop 4000 мм Внутрішній намет: 210T Polyester Rip Stop Дно: 190T Nylon 8000 мм Каркас: фі..
Намет Terra Incognita Cresta 2 Alu
Ціна:5 422грн
На складі
Практичний трьохсезонний 2/3-х місцевий намет. Удосконалена форма каркаса максимально збільшує об'єм спального приміщення. Великі і зручні тамбури, в яких можна розмістити речі і спорядження. Два входи дають можливість прямого доступу в спальню і забезпечують ідеальну вентиляцію. Просте і швидке складання і розбирання. Характеристики: Кількість осіб: 2 Зовнішній тент: 185T Polyester Rip Stop 4000 мм Внутрішній намет: 210T Polyester Rip Stop Дно: 190T Nylon 8000 мм Каркас: ал..
Намет Terra Incognita Canyon 3 Alu
Ціна:6 416грн
На складі
Просторий і практичний тримісний намет для використання протягом усього року. Великий і зручний передній тамбур, в якому можна розмістити багаж або туристичну кухню. Два входи дають можливість прямого доступу в спальню і забезпечують ідеальну вентиляцію. Складана захисна "спідниця" перешкоджає можливому попаданню пилу, снігу тощо. Установка намету швидка і легка. Характеристики: Кількість осіб: 3 - 4 Зовнішній тент: 185T Polyester Rip Stop 4000 мм Внутрішній намет: 210T Polyester Ri..
Намет Terra Incognita Bravo 4 Alu
Ціна:7 697грн
На складі
Простора і комфортна модель чотиримісного намету, який можна використовувати протягом усього року. Стійка конструкція з чотирьох зовнішніх дуг дозволяє встановлювати тент без спального приміщення, а також забезпечує прості і швидкі складання і розбирання всього намету. Для більшого затишку і комфорту можна пристебнути додаткове дно в тамбурі (входить в комплект). Великий і зручний передній тамбур для спорядження. Два входи дають можливість прямого доступу в спальню і забезпечують ідеальну вентил..
Намет Terra Incognita Baltora 4
Ціна:5 227грн
На складі
Просторий і практичний 4-х/5-ти місний намет всесезонного призначення. Великий і зручний передній тамбур, в якому можна розмістити багаж або туристичну кухню. Два входи дають можливість прямого доступу в спальню і забезпечують ідеальну вентиляцію. Установка намету швидка і легка. Характеристики: Кількість осіб: 4 - 5 Зовнішній тент: 185T Polyester Rip Stop 4000 мм Внутрішній намет: 210T Polyester Rip Stop Дно: 190T Nylon 8000 мм Каркас: фіберглас Кількість дуг: 3 Вага (без к..
Намет Terra Incognita Baltora 4 Alu
Ціна:6 512грн
На складі
Просторий і практичний 4-х/5-ти місний намет всесезонного призначення. Великий і зручний передній тамбур, в якому можна розмістити багаж або туристичну кухню. Два входи дають можливість прямого доступу в спальню і забезпечують ідеальну вентиляцію. Установка намету швидка і легка. Характеристики: Кількість осіб: 4 - 5 Зовнішній тент: 185T Polyester Rip Stop 4000 мм Внутрішній намет: 210T Polyester Rip Stop Дно: 190T Nylon 8000 мм Каркас: алюміній Кількість дуг: 3 Вага (без кі..
Намет Terra Incognita Bravo 2 Alu
Ціна:3 679грн
На складі
Простора і комфортна модель двомісного намету, яка може використовуватися протягом усього року. Стійка конструкція з трьох зовнішніх дуг дозволяє встановлювати тент без спального приміщення, а також забезпечує прості і швидкі складання і розбирання всього намету. Два входи дають можливість прямого доступу в спальню і забезпечують ідеальну вентиляцію. Характеристики: Кількість осіб: 2 Зовнішній тент: 185T Polyester Rip Stop 4000 мм Внутрішній намет: 210T Polyester Rip Stopпол 190T Ny..
Намет Terra Incognita Bravo 2
Ціна:3 188грн
На складі
Простора і комфортна модель двомісного намету, яка може використовуватися протягом усього року. Стійка конструкція з трьох зовнішніх дуг дозволяє встановлювати тент без спального приміщення, а також забезпечує прості і швидкі складання і розбирання всього намету. Два входи дають можливість прямого доступу в спальню і забезпечують ідеальну вентиляцію. Характеристики: Кількість осіб: 2 Зовнішній тент: 185T Polyester Rip Stop 4000 мм Внутрішній намет: 210T Polyester Rip Stopпол 190T Ny..
Намет Terra Incognita Adria 2
Ціна:4 327грн
На складі
Практичний трьохсезонний 2-х місцевий намет. Нова вдосконалена форма каркаса максимально збільшує об'єм спального приміщення. Великі і зручні тамбури, в яких можна розмістити речі і спорядження. Два входи дають можливість прямого доступу в спальню і забезпечують ідеальну вентиляцію. Просте і швидке складання і розбирання. Характеристики: Кількість осіб: 2 Зовнішній тент: 185T Polyester Rip Stop 4000 мм Внутрішній намет: 210T Polyester Rip Stop Дно: 190T Nylon 8000 мм Каркас:..
Намет Terra Incognita Adria 2 Alu
Ціна:4 917грн
На складі
Практичний трьохсезонний 2-х місцевий намет. Нова вдосконалена форма каркаса максимально збільшує об'єм спального приміщення. Великі і зручні тамбури, в яких можна розмістити речі і спорядження. Два входи дають можливість прямого доступу в спальню і забезпечують ідеальну вентиляцію. Просте і швидке складання і розбирання. Характеристики: Кількість осіб: 2 Зовнішній тент: 185T Polyester Rip Stop 4000 мм Внутрішній намет: 210T Polyester Rip Stop Дно: 190T Nylon 8000 мм Каркас:..
Намет Terra Incognita Toprock 2
Ціна:8 823грн
На складі
Всесезонний 2/3-х місцевий намет. Стійка конструкція з 4-х зовнішніх дуг ідеально підходить для екстремальних походів. Великі і зручні тамбури, в яких можна розмістити речі і спорядження. Два входи дають можливість прямого доступу в спальню і забезпечують ідеальну вентиляцію. Регулювання вентиляції внутрішнього намету за допомогою блискавки і захисна спідниця дозволяють використовувати намет протягом усього року. Намет може використовуватися без спального приміщення як їдальня, склад тощо. Захис..
Намет Terra Incognita Stream 2
Ціна:6 596грн
На складі
Двомісний всесезонний намет. Стійкий зовнішній каркас і мала вага найбільш підходять для прихильників екстремальних подорожей. Два входи з тамбурами для речей і спорядження дають можливість прямого доступу в спальню і забезпечують ідеальну вентиляцію. Захисна "спідниця", що складається, перешкоджає можливому попаданню пилу, снігу тощо. Проста і швидка збірка і розбирання. Характеристики: Кількість осіб: 2 Зовнішній тент: 40D / 240Т Nylon Double Rip Stop 6000 мм SILICONE Внутрішній н..
Додаткове дно до намету Terra Incognita Skyline 2 Lite
Ціна:552грн
На складі
Додаткове дно для наметів серії LITE-PRO. Для запобігання затіканню води з зовнішнього тенту під намет, розмір додаткового дна трохи менше розміру дна намету. Можливо використовувати як захист дна намету від гострих предметів, як окреме самостійне дно при установці намету без внутрішньої частини, а також як невеликий тент. Характеристики: Розмір: 208 х 114 см Вага: 230 г ..
Додаткове дно до намету Terra Incognita Minima 4
Ціна:726грн
На складі
Додаткове дно для наметів серії LITE-PRO. Для запобігання затіканню води з зовнішнього тенту під намет, розмір додаткового дна трохи менше розміру дна намету. Можливо використовувати як захист дна намету від гострих предметів, як окреме самостійне дно при установці намету без внутрішньої частини, а також як невеликий тент. Характеристики: Розмір: 216 х 209 см Вага: 430 г ..
Показано з 1 по 24 із 358 (всього 15 сторінок)