Аксесуари для відпочинку

Аксесуари для відпочинку

Мангал Fire Maple Maverick L
Ціна:1 095грн
На складі
Fire Maple Maverick - дров'яна піч-мангал для кемпінгу з нержавіючої сталі. Для розведення вогню підходять як вугілля, так і гілки, листя, дрова, які можна зібрати на природі. Зольник, що входить у комплект, запобігає попаданню вогню та попелу на землю. Верхня частина зручна і для використання шампурів, і для каструль. Ця модель підходить для кемпінгу, бушкрафту, велоподорожей та нетривалих походів. Вона компактна і дуже швидко складається. Особливості: Легкий, міцний, довговічний;..
Рушник Sea To Summit Tek Towel S orange
Ціна:585грн
Доступні кольори
Рушник Sea To Summit Tek Towel S orange
Рушник Sea To Summit Tek Towel S blue
Рушник Sea To Summit Tek Towel S lime
Рушник Sea To Summit Tek Towel S grey
Рушник Sea To Summit Tek Towel S cobalt
На складі
М'який рушник розміром 40х80 см. Рушник зроблено з мікрофібри, тому добре вбирає вологу і швидко сохне. Подібний рушник стане в нагоді людям, які займаються активними видами спорту або туризмом. Крім того, рушник дуже легкий і компактний в складеному вигляді, упаковується в чохол на блискавці. Особливості: легкий; м'який; швидковисихаючий; петля для підвішування. Характеристики: розмір: 80x 40 см; вага: 140 г ..
Пальник розкладний Base Camp для сухого пального Pocket Stove 50700
Ціна:179грн
На складі
Твердопаливний пальник BaseCamp Pocket Stove Зручний кишеньковий складний твердопаливний пальник для приготування їжі з використанням сухого спирту. Виготовлений з оцинкованої сталі. Має два положення для приготування їжі. Пальник підходить для кухлей, кастрюль та пателень. Займає мінімум місця у складеному вигляді та швидко встановлюється. Особливості: Дуже компактний, практично не займає місця у рюкзаку. Легко складається та розкладається. Нагрівається. Встановлювати на поверхню,..
Хімічна грілка для тіла BaseCamp Body Warmer (BCP 80200)
Ціна:42грн
На складі
Це одноразові грілки, які забезпечать вам комфорт під час зимових прогулянок, зайнять спортом або активного відпочинку на природі, полювання або рибалки. Після того, як буде знята обгортка, вони будуть нагріватися при контакті з повітрям та залишаться приємно теплими протягом декількох годин. Щоб безпечно насолоджуватись теплом, дотримуйтесь правил користування. Інструкція з використання: Відкрийте упаковку, зніміть грілку та зачекайте кілька хвилин для активації за допомогою кисню. П..
Хімічна грілка для рук BaseCamp Hand Warmer (BCP 80100)
Ціна:50грн
На складі
Це одноразові грілки, які забезпечать вам комфорт під час зимових прогулянок, зайнять спортом або активного відпочинку на природі, полювання або рибалки. Після того, як буде знята обгортка, вони будуть нагріватися при контакті з повітрям та залишаться приємно теплими протягом декількох годин. Щоб безпечно насолоджуватись теплом, дотримуйтесь правил користування.  Інструкція з використання: Відкрийте упаковку, зніміть грілки та зачекайте кілька хвилин для активації киснем. Використовув..
Хімічна грілка для пальців ніг BaseCamp Toe Warmer (BCP 80300)
Ціна:50грн
На складі
Це одноразові грілки, які забезпечать вам комфорт під час зимових прогулянок, зайнять спортом або активного відпочинку на природі, полювання або рибалки. Після того, як буде знята обгортка, вони будуть нагріватися при контакті з повітрям та залишаться приємно теплими протягом декількох годин. Щоб безпечно насолоджуватись теплом, дотримуйтесь правил користування. Особливості: Кожна грілка зберігає тепло протягом 8 годин Активується при взаємодії з повітрям. Просто відкрийте пакування, ..
Хімічна грілка-устілка BaseCamp Foot Warmer (BCP 80400)
Ціна:95грн
На складі
Це одноразові грілки, які забезпечать вам комфорт під час зимових прогулянок, зайнять спортом або активного відпочинку на природі, полювання або рибалки. Після того, як буде знята обгортка, вони будуть нагріватися при контакті з повітрям та залишаться приємно теплими протягом декількох годин. Щоб безпечно насолоджуватись теплом, дотримуйтесь правил користування. Інструкція з використання: Відкрийте упаковку, зніміть грілки, зачекайте кілька хвилин для активації киснем та помістіть їх у ..
Карабін Munkees 3206 D 6 мм x 60 мм (пара) dark blue
Ціна:215грн
Доступні кольори
Карабін Munkees 3206 D 6 мм x 60 мм (пара) dark blue
Карабін Munkees 3206 D 6 мм x 60 мм (пара) black
Карабін Munkees 3206 D 6 мм x 60 мм (пара) grass green
Карабін Munkees 3206 D 6 мм x 60 мм (пара) grey
На складі
Munkees 3206 D 6 mm x 60 mm – два тонкі сувенірні карабіни. Допоможуть в організації та закріпленні ваших речей та аксесуарів.   Особливості: легкі та компактні тонкі – діаметр 6 мм у комплекті – два карабіни одного кольору вага – 19 г матеріал - Алюміній розмір - D 6 мм х 60 мм ..
Брелок-фастекс Munkees Detachable Key Fob green
Ціна:215грн
Доступні кольори
Брелок-фастекс Munkees Detachable Key Fob green
Брелок-фастекс Munkees Detachable Key Fob black
На складі
Брелок-фастекс Munkees Detachable Key Fob Особливості: дві пластикові пряжки фастекс зі стропою та кільцем для ключів довжина пряжки зі стропою – 100 мм діаметр кілець – 30 мм вага – 40 г матеріал - Пластик / Поліестер розмір - 160 х 30 мм ..
Брелок-мультиінструмент Munkees Pocket Knife Lock 2582 black
Ціна:645грн
На складі
Munkees 2582 Pocket Knife Lock - багатофункціональний брелок-мультиінструмент в корпусі з фіксатором. Відрізняється стильним зовнішнім виглядом, компактними розмірами та малою вагою. Мультинструмент включає 12 функцій. Особливості: зручний та компактний рукоятка із алюмінію, інструменти з нержавіючої сталі. фіксатор дозволяє утримувати інструменти всередині корпусу у складеному стані ніж із лезом 53 мм ножиці консервний ніж відкривачка для пляшок пилка для нігтів викрутк..
Брелок-мультіінструмент Munkees Pocket Knife 2581 green
Ціна:645грн
На складі
Munkees 2581 Pocket Knife Led - багатофункціональний брелок-мультінструмент з ліхтариком. Поверхня рукоятки виготовлена з алюмінію. Відрізняється стильним зовнішнім виглядом, компактними розмірами та малою вагою. Мультиінструмент включає 15 функцій.   Особливості: зручний та компактний рукоятка з алюмінію, інструменти з нержавіючої сталі світлодіодний ліхтарик ніж із лезом 65 мм пила ножиці консервний ніж ніж для чищення риби відкривачка для пляшок штопор пилка для ні..
Брелок-мультиінструмент Munkees Pocket Knife 2580 red
Ціна:645грн
На складі
Munkees 2580 Pocket Knife - багатофункціональний брелок-мультиінструмент в алюмінієвому корпусі. Текстурована поверхня рукоятки не вислизає з рук. Відрізняється стильним зовнішнім виглядом, компактними розмірами та малою вагою. Мультиінструмент включає 15 функцій.   Особливості: зручний та компактний рукоятка з текстурованого алюмінію, інструменти з нержавіючої сталі ніж із лезом 65 мм пила ножиці консервний ніж ніж для чищення риби відкривачка для пляшок штопор пилка д..
Брелок-мультиінструмент Munkees 2579 Pocket Knife Camo green
Ціна:645грн
На складі
Munkees 2579 Pocket Knife Camo - багатофункціональний брелок-мультиінструмент в камуфляжному кольорі. Відрізняється стильним зовнішнім виглядом, компактними розмірами та малою вагою. Мультиінструмент включає 15 функцій. Особливості: зручний та компактний пластикова рукоятка, інструменти з нержавіючої сталі ніж із лезом 65 мм пила ножиці консервний ніж ніж для чищення риби відкривачка для пляшок штопор пилка для нігтів інструмент для чищення нігтів викрутка з прямим..
Брелок-мультиінструмент Munkees 2572 SS Multi Tool Red red
Ціна:559грн
На складі
Munkees 2572 SS Multi Tool Red – мультиінструмент із нержавіючої сталі з великим набором інструментів та додаткових функцій. У ньому є все, що може знадобитися як удома, так і у поході. Бестселер серед мультитулів Munkees.   Особливості: зручний, має невеликі розміри містить у собі кілька інструментів: плоскогубці, пила, ніж, консервний ніж, відкривання, шліцева та хрестова викрутка включає додаткові функції: пилочка для нігтів вага – 91 г матеріал - Нержавіюча сталь розмір - 6..
Брелок-мультиінструмент Munkees 2567 Led Light Multi Tool blue
Ціна:430грн
На складі
Munkees 2567 Led Light Multi Tool – компактний брелок з універсальним набором інструментів та світлодіодним ліхтарем. У комплект інструментів входять викрутки з хрестоподібним та прямим шліцом, відкривачка для пляшки, ніж, шило та світлодіодний ліхтар. Універсальний мультиінструмент легко кріпиться до ключів, буде під рукою за потреби. Стане в нагоді в різних ситуаціях як у місті, так і на відпочинку. Стане чудовим подарунком для друзів, які цінують функціональність.   Особливості: компа..
Брелок-мультиінструмент Munkees 2503 SS Card Tool steel
Ціна:430грн
На складі
Munkees 2503 SS Card Tool - компактний брелок-мультиінструмент з нержавіючої сталі. Відрізняється стильним зовнішнім виглядом, компактними розмірами та малою вагою. Багатофункціональний брелок – це одночасно корисний аксесуар та оригінальний подарунок!   Особливості: легкий, зручний та компактний може служити як карабін і відкривачка для пляшок включає додаткові функції: шліцева, квадратна і хрестова викрутки, гвоздодер, п'ять розмірів накидного шестигранного ключа вага – 20 г ..
Брелок-мультиінструмент Munkees 2502 Manicure Multi Tool red
Ціна:559грн
На складі
Munkees 2502 Manicure Multi Tool – брелок з компактним та функціональним набором манікюрного приладдя. У комплект інструментів входять ножиці, пилка, кусачки, триммер для кутикули та задирок, пінцет та ніж. Край пилки може бути використаний як викрутка. Компактний та легкий мультиінструмент завжди буде під рукою разом із ключами.   Особливості: компактний і легкий брелок-мультінструмент виготовлений з нержавіючої сталі манікюрні інструменти добре заточені легко складаються безпеч..
Брелок-ліхтарик Munkees Cask shape 6-LED light 1082 black
Ціна:301грн
Доступні кольори
Брелок-ліхтарик Munkees Cask shape 6-LED light 1082 black
Брелок-ліхтарик Munkees Cask shape 6-LED light 1082 grey
На складі
Munkees Cask shape 6 – LED light-брелок-ліхтарик у вигляді бочки. Маленький ліхтарик може стати в нагоді в різних випадках, за допомогою кільця брелок можна причепити до ключів або рюкзаку – так він завжди буде перебувати в зоні швидкого доступу.  Особливість: шість потужних LED світлодіодів працює при натисканні кнопки в основі барильця дві батарейки типу CR 2032 в комплекті кільце для кріплення Характеристика: Матеріал: Пластик / Гума / Алюміній Вага: 92 г Розмір: D 2..
Брелок-ліхтарик MUNKEES LED Carabiner 1076 black
Ціна:301грн
Доступні кольори
Брелок-ліхтарик MUNKEES LED Carabiner 1076 black
Брелок-ліхтарик MUNKEES LED Carabiner 1076 grey
Брелок-ліхтарик MUNKEES LED Carabiner 1076 grass green
Брелок-ліхтарик MUNKEES LED Carabiner 1076 dark blue
На складі
MUNKEES LED with Carabiner-брелок-ліхтарик з карабіном. Мініатюрний кишеньковий ліхтарик може стати в нагоді в різних випадках, а завдяки карабіну його можна пристебнути до ключів, рюкзаку, сумці – так він завжди буде перебувати в зоні швидкого доступу. Корисний і зручний аксесуар. Особливість: потужний ліхтарик з одним діодом включається поворотом довжина карабіна-50 мм довжина ліхтарика-53 мм у комплекті 3 батарейки типу LR41 Характеристика: Матеріал: Алюміній Вага:..
Брелок-ліхтарик Munkees 1036 Aluminium Flashlight black
Ціна:559грн
На складі
Munkees 1036 Aluminum Flashlight – функціональний брелок-ліхтарик із кільцем для ключів. Мініатюрний алюмінієвий ліхтарик кишенькового розміру – корисний аксесуар, який може стати в нагоді для екстрених ситуацій у походах, кемпінгу, автомобілі та навіть вдома у разі відключення електроенергії. Вмикається та вимикається поворотом корпусу та займає мінімум місця в кишені, сумці або рюкзаку.   Особливості: ліхтарик з одним потужним діодом вмикається та вимикається поворотом корпусу бата..
Брелок-кусачки Munkees 2500 Ultra-thin Nail Clipper steel
Ціна:301грн
На складі
Munkees 2500 Ultra-thin Nail Clipper – ультратонкі та практичні кусачки для нігтів. Займають мало місця, практично нічого не важать, зручні у використанні. За допомогою кільця повісьте їх на ключі – так вони завжди знаходитимуться в зоні швидкого доступу.   Особливості: Зручні, легкі та компактні Кільце для кріплення ключів Вага - 15 г Матеріал - Нержавіюча сталь Розмір - 50 х 10 мм ..
Брелок-відкривачка Munkees Fish Bone 3428 dark blue
Ціна:215грн
Доступні кольори
Брелок-відкривачка Munkees Fish Bone 3428 dark blue
Брелок-відкривачка Munkees Fish Bone 3428 red
На складі
Munkees Fish Bone-брелок-відкривачка у вигляді скелета риби. Відрізняється стильним зовнішнім виглядом, компактними розмірами і малою вагою. За допомогою кільця брелок можна причепити до ключів або рюкзаку – так він завжди буде перебувати в зоні швидкого доступу.   Особливість: легкий і компактний кільце для кріплення Характеристика: Матеріал: Алюміній Вага: 20 г Розмір: 65 х 25 мм ..
Брелок-відкривачка Munkees Ice Pick 3406 blue
Ціна:215грн
Доступні кольори
Брелок-відкривачка Munkees Ice Pick 3406 blue
Брелок-відкривачка Munkees Ice Pick 3406 grass green
Брелок-відкривачка Munkees Ice Pick 3406 orange
На складі
Munkees Ice Pick-брелок-відкривачка у вигляді льодоруба. Відрізняється цікавим зовнішнім виглядом, компактними розмірами і малою вагою.  За допомогою кільця брелок можна причепити до ключів або рюкзаку – так він завжди буде перебувати в зоні швидкого доступу. Функціональний брелок-це одночасно корисний аксесуар і оригінальний подарунок! Особливість: легкий і компактний кільце для кріплення Характеристика: Матеріал: Алюміній Вага: 15 г Розмір: 78 х 50 мм ..
Гермочохол Sea to Summit Lightweight Dry Bag 3L beluga
Ціна:585грн
Доступні кольори
Гермочохол Sea to Summit Lightweight Dry Bag 3L beluga
Гермочохол Sea to Summit Lightweight Dry Bag 3L surf the web
На складі
Sea To Summit Lightweight Dry Bag - дуже легкий герметичний мішок з водонепроникної тканини. Попри те, що матеріал тонкий, він досить міцний та зручний у використанні. Такий чохол для речей ідеально підходить для трекінгу, велоподорожей та водних турів. Особливості: Міцна і дуже легка тканина з водовідштовхувальним просоченням. Рол-топ - закривається скручуванням і фіксується фастексом. Біля застібки розташоване D-подібне кільце для пристібування мішка до каяка, велосипеда. М'..
Показано з 1 по 24 із 473 (всього 20 сторінок)