Аксесуари для відпочинку

Аксесуари для відпочинку

Спіралі від комах Lifesystems Mosquito Smoke Coils
Ціна:211грн
На складі
Lifesystems Mosquito Smoke Coils-універсальний репелент, ефективно захищає від комарів та інших кусаючих комах. Після розпалювання з димом виділяється Активний репелент, разом вони ефективніше відлякують комах. Рекомендовано для використання на відкритому повітрі. Особливість: активний інгредієнт-інсектицид аллертин 0.036 % зона дії - до 20 квадратних метрів захищає від комарів, мошок, кліщів та інших комах кожна спіраль забезпечує захист до 6.5 годин у комплекті 10 спіралей і д..
Крем Lifesystems Sport Sun SPF50 50 мл
Ціна:377грн
На складі
Lifesystems Sport SUN SPF50-оновлений крем з високим сонцезахисним фактором для інтенсивних спортивних занять у воді або на суші. Крем має високу стійкість до води і поту, а також містить фотостабільні фільтри і ефективний репелент від медуз. Наносити слід на суху шкіру за 30 хвилин до виходу на сонце. Одного нанесення вистачає для захисту на суші до 8 годин або 80 хвилин плавання. У районах з підвищеною вологістю, а також після плавання і витирання рушником наносити повторно кожні 2 години. ..
Подушка Lifeventure Inflatable Pillow
Ціна:609грн
На складі
Lifeventure Inflatable Pillow-класична надувна подушка з приємного матеріалу допоможе зберегти місце в багажі і забезпечить комфорт в подорожі. Клапани подвійної дії дозволяють надути подушку буквально за секунди, і відпочити незалежно від того, де перебуваєте. Подушка підходить під будь-який розмір голови, як для дорослих, так і для дітей. Дуже добре підходить для ночівлі в наметі, поміщається в капюшон спального мішка. Подушку можна використовувати в якості поперекової підтримки під час тривал..
Подушка Lifeventure Inflatable Neck Pillow
Ціна:551грн
На складі
Lifeventure Inflatable Neck Pillow - надувна подушка U-подібної форми з приємного матеріалу. Допоможе зберегти місце в багажі і забезпечить комфорт в подорожі. Клапани подвійної дії дозволяють надути подушку буквально за секунди, і відпочити незалежно від того, де перебуваєте. Ідеально підтримує голову. Особливість: виготовлена з легкого зносостійкого поліестеру з покриттям з TPU клапан подвійної дії-легко надути і спустити повітря ергономічний дизайн поставляється в чохлі з міцно..
Рушник Lifeventure Soft Fibre Printed Tropical Giant
Ціна:1 015грн
На складі
Lifeventure Soft Fibre Printed Tropical-практичний універсальний рушник зі стильним декоративним принтом з приємного на дотик матеріалу SoftFibre. Ідеально підходить для спорту, використання на пляжі, в поході і просто для подорожей. Обробка унікальним засобом антибактеріального захисту запобігає накопиченню бактерій, перешкоджає розвитку неприємних запахів, і рушник залишається чистим і свіжим довше. Особливість: виготовлено з м'якого матеріалу SoftFibre з підвищеним поглинанням легк..
Рушник Lifeventure Soft Fibre Printed London Giant
Ціна:1 015грн
На складі
Lifeventure Soft Fibre Printed London-практичний універсальний рушник зі стильним декоративним принтом з приємного на дотик матеріалу SoftFibre. Ідеально підходить для спорту, використання на пляжі, в поході і просто для подорожей. Обробка унікальним засобом антибактеріального захисту запобігає накопиченню бактерій, перешкоджає розвитку неприємних запахів, і рушник залишається чистим і свіжим довше. Особливість: виготовлено з м'якого матеріалу SoftFibre з підвищеним поглинанням легкий..
Рушник Lifeventure Soft Fibre Printed High Peak Giant
Ціна:1 015грн
На складі
Lifeventure Soft Fibre Printed High Peak-практичний універсальний рушник зі стильним декоративним принтом з приємного на дотик матеріалу SoftFibre. Ідеально підходить для спорту, використання на пляжі, в поході і просто для подорожей. Обробка унікальним засобом антибактеріального захисту запобігає накопиченню бактерій, перешкоджає розвитку неприємних запахів, і рушник залишається чистим і свіжим довше. Особливість: виготовлено з м'якого матеріалу SoftFibre з підвищеним поглинанням легки..
Рушник Lifeventure Soft Fibre Printed Edinburgh Giant
Ціна:1 015грн
На складі
Lifeventure Soft Fibre Printed Edinburgh-практичний універсальний рушник зі стильним декоративним принтом з приємного на дотик матеріалу SoftFibre. Ідеально підходить для спорту, використання на пляжі, в поході і просто для подорожей. Обробка унікальним засобом антибактеріального захисту запобігає накопиченню бактерій, перешкоджає розвитку неприємних запахів, і рушник залишається чистим і свіжим довше. Особливість: виготовлено з м'якого матеріалу SoftFibre з підвищеним поглинанням лег..
Рушник Lifeventure Soft Fibre Printed Snowdon Giant
Ціна:1 015грн
На складі
Рушник Lifeventure Soft Fibre Printed Snowdon Giant - це ультралегкий компактний рушник з тканини SoftFibre, володіє високою всмоктуючою здатністю. Ідеально підходить для спорту, відпочинку на пляжі, зручно в поході і просто незамінне в подорожах. Характеристика: Розміри: 150x90 см Вага: 280 г ..
Аптечка Lifesystems Waterproof First Aid Kit
Ціна:1 531грн
На складі
Waterproof First Aid Kit-аптечка першої допомоги при травмах, які можуть трапитися під час занять водними видами спорту. Ідеальна для використання при катанні на байдарках, каное, рафтах і катамаранах, стане в нагоді яхтсменам і любителям кайтсерфінгу. Особливість:   водонепроникний чохол з системою закривання Roll Top внутрішня сумка з системою QuickFind System забезпечує швидкий і легкий доступ до вмісту містить 32 компоненти Вміст:   керівництво з надання першої допо..
Аптечка Lifesystems Trek First Aid Kit
Ціна:742грн
На складі
Trek First Aid Kit-легка і компактна аптечка для любителів подорожей і відпочинку на свіжому повітрі. Відмінно підходить для повсякденного використання. Містить все необхідне для дезінфекції ран і надання першої допомоги при порізах, саднах, пухирях або інших незначних травмах. Особливість:   QuickFind System забезпечує швидкий і легкий доступ до вмісту водонепроникна блискавка по периметру аптечки петля на задній частині аптечки дозволяє носити її на поясі або на зовнішній стороні..
Аптечка Lifesystems Pocket First Aid Kit
Ціна:650грн
На складі
Pocket First Aid Kit-компактна аптечка для легкого трекінгу і сімейних прогулянок. В аптечці є все необхідне для надання першої допомоги при незначних травмах. Особливість:   QuickFind System забезпечує швидкий і легкий доступ до вмісту водонепроникна блискавка по периметру аптечки петля на задній частині аптечки дозволяє носити її на поясі або на зовнішній стороні рюкзака містить 18 компонентів Вміст:   керівництво з надання першої допомоги перев'язувальний матері..
Аптечка Lifesystems Light&Dry Pro First Aid Kit
Ціна:1 021грн
На складі
Light&Dry Pro First Aid Kit-ультралегка і компактна водонепроникна аптечка для гонок або іншого активного відпочинку, де потрібна мінімальна вага. Всі компоненти виготовляються за європейськими стандартами якості і мають маркування CE. Особливість:   основний чохол виготовлений з легкого і міцного матеріалу Ripstop у комплекті водонепроникний герметичний чохол aLOKSAK містить 42 компоненти Вміст:   керівництво з надання першої допомоги стерильний перев'язувальний матері..
Аптечка Lifesystems Light&Dry Nano First Aid Kit
Ціна:603грн
На складі
Light&Dry Nano First Aid Kit - найменша аптечка, розроблена для мультигонок. Ідеально підходить для випадків, в яких важлива кожна секунда. Всі компоненти зберігаються у водонепроникному внутрішньому чохлі, залишаючись при цьому легко доступними.  Особливість:   основний чохол виготовлений з легкого і міцного матеріалу Ripstop у комплекті водонепроникний герметичний чохол aLOKSAK містить 16 компонентів Вміст:   стерильний перев'язувальний матеріал стерильні марлеві та..
Аптечка Lifesystems Light&Dry Micro First Aid Kit
Ціна:789грн
На складі
Light&Dry Micro First Aid Kit-міні аптечка, розроблена спеціально для мультигонок і для щоденного використання. . Містить необхідні засоби для надання першої допомоги при можливих травмах в умовах екстремальних гонок, зберігаючи при цьому мінімальну вагу.  Особливість:   основний чохол виготовлений з легкого і міцного матеріалу Ripstop у комплекті водонепроникний герметичний чохол aLOKSAK містить 34 компоненти Вміст:   руководств1о з надання першої допомоги стерильний пе..
Аптечка Lifesystems First Aid Drybag
Ціна:450грн
На складі
First Aid Drybag-водонепроникний чохол для захисту вмісту аптечки у вологих умовах. Завдяки об'єму 2 л вміщує будь-яку з аптечок Lifesystems, аж до найбільших. D-подібні кільця дозволяють прикріпити чохол із зовнішнього боку рюкзака. Особливість:   повністю проклеєні шви система закривання Roll Top петля для підвішування без наповнення Характеристика: Вага: 50 г Розмір: 330 х 180 х 128 мм ..
Аптечка Lifesystems First Aid Case
Ціна:841грн
На складі
Lifesystems First Aid Case-середнього розміру сумка для аптечки першої допомоги. Зручний внутрішній органайзер розмістить необхідні медикаменти і перев'язувальний матеріал для надання допомоги при можливих травмах під час походів, подорожей або активного відпочинку на природі. Водонепроникна блискавка і вологозахисна зовнішня тканина захистять вміст від випадкового намокання. Особливість:   QuickFind System забезпечує швидкий і легкий доступ до вмісту водонепроникна блискавка по периме..
Аптечка Lifesystems Explorer First Aid Kit
Ціна:1 392грн
На складі
Explorer First Aid Kit-універсальна аптечка для любителів подорожей і відпочинку на свіжому повітрі. Містить все необхідне для дезінфекції ран і надання першої допомоги при порізах, саднах, пухирях або інших незначних травмах. Набір призначений для повсякденного використання. Особливість:   QuickFind System забезпечує швидкий і легкий доступ до вмісту водонепроникна блискавка по периметру аптечки містка і компактна аптечка з міцної тканини містить 36 компонентів Вміст:   ..
Аптечка Lifesystems Camping First Aid Kit
Ціна:1 508грн
На складі
Camping First Aid Kit-аптечка, яка допоможе при травмах як в серйозному трекінгу, так і в нескладних походах. Набір містить все необхідне для дезінфекції ран і надання першої допомоги при опіках, порізах, саднах, пухирях або інших незначних травмах. Особливість:   QuickFind System забезпечує швидкий і легкий доступ до вмісту водонепроникна блискавка по периметру аптечки містить 40 компонентів Вміст:   керівництво з надання першої допомоги перев'язувальний матеріал е..
Аптечка Lifesystems Adventurer First Aid Kit
Ціна:1 021грн
На складі
Adventurer First Aid Kit-аптечка для надання першої допомоги в поході. Набір містить все необхідне для дезінфекції ран і надання першої допомоги при опіках, порізах, саднах, пухирях або інших незначних травмах. Ідеально підходить в якості групової похідної аптечки. Особливість:   QuickFind System забезпечує швидкий і легкий доступ до вмісту водонепроникна блискавка по периметру аптечки містить 29 компонентів Вміст:   керівництво з надання першої допомоги перев'язуваль..
Карабін Munkees Forged S 3275
Ціна:170грн
На складі
Munkees 3275 Forged S – сувенірний S-подібний карабін з двома засувками. Допоможе в організації та закріпленні ваших речей і аксесуарів. Особливість: виготовлений з профільованого алюмінію має дві дротяні засувки - по одній з різних сторін Характеристика: Матеріал: Алюміній Вага: 14 г Розмір: 80 х 40 мм ..
Карабін Munkees Compass with Thermometer 3135
Ціна:170грн
На складі
Munkees Compass with Thermometer-брелок з вбудованим компасом і термометром. Карабін дозволяє підвішувати брелок на одяг, сумку або рюкзак – так він завжди буде перебувати в зоні швидкого доступу.  Особливість: легкий і компактний вбудований міні-компас і міні-термометр Характеристика: Матеріал: Алюміній Вага: 35 г Розмір: 70 х 30 х 20 мм ..
Брелок-штопор Munkees Corkscrew 3459
Ціна:340грн
На складі
Munkees Corkscrew-компактний складаний брелок-штопор.  Відрізняється стильним зовнішнім виглядом, компактними розмірами і малою вагою. За допомогою кільця брелок можна причепити до ключів або рюкзаку – так він завжди буде перебувати в зоні швидкого доступу. Цей брелок-незамінний подарунок для всіх любителів вина! Особливість: легкий і компактний виготовлений зі сталі легко і швидко складається кільце для кріплення Характеристика: Матеріал: Нержавіюча сталь Вага: 120 г ..
Брелок-ліхтарик Munkees Mini Solar / Dynamo Flashlight 1101
Ціна:340грн
На складі
Munkees Mini Solar / Dynamo Flashlight-зручний брелок-ліхтарик з кільцем для ключів. Зарядка ліхтарика відбувається двома способами: за допомогою обертання рукоятки динамо-ліхтаря або за допомогою сонячних батарей, які знаходяться зверху ліхтарика.  Мініатюрний кишеньковий ліхтарик-корисний аксесуар, який може стати в нагоді для екстрених ситуацій в походах, кемпінгу, автомобілі і навіть вдома в разі відключення електроенергії. Особливість: ліхтарик з двома діодами працює від обертанн..
Показано з 1 по 24 із 447 (всього 19 сторінок)