Атракціони

Водні атракціони - захоплююча розвага для дітей і дорослих

Влітку багато українців вважають за краще відпочивати на природі. Що може бути краще веселої компанії на відпочинку в заміському будинку на березі повноводної річки? А може бути ви з сім'єю збираєтеся їхати на море, гарненько позасмагати і вдосталь накупатися в солоній морській воді? Для того, щоб урізноманітнити ваш відпочинок, зробити його більш екстремальним і різноплановим, рекомендуємо вам купити водні атракціони у нас за вигідними цінами. Це забезпечить вам активне проведення часу на пляжі і нові незабутні враження.

Буксируваний водний атракціон подарує бурю емоцій і шквал адреналіну. Вибирайте що вам до душі - одномісна плюшка, двомісна таблетка, а може бути яскравий надувний болід? У нас є надувні розваги на будь-який смак. Катайтеся по одному або всі разом великою компанією! Останнім часом великою популярністю стали користуватися невеликі одно- двомісні кола зі зручними неопреновими ручками. "Ватрушки" дуже маневрені, дозволяють катеру розвинути велику швидкість і буквально злітають вгору на гребені хвилі.

Сучасні атракціони водні виробляють з ПВХ-балонів і покривають нейлоном. Матеріал ПВХ характеризується високою міцністю і зносостійкістю, вони міцні на розрив, тому ви можете не переживати про випадкові проколи і порізи виробу.

Купити водні атракціони в Україні. Величезний вибір в інтернет магазині FreeRide

Серед іншого, ми займаємося продажем водних атракціонів провідних вітчизняних і зарубіжних марок. Ми пропонуємо високоякісні вироби, які відповідають всім вимогам безпеки, що пред'являються до даного товару. Купити водний атракціони- забезпечити себе і своїх дітей яскравими емоціями на все літо!

Водний атракціон Jobe Crusher Towable 1P
Ціна:3 472грн
На складі
Одномісна плюшка Jobe Crusher Towable 1P для екстремального відпочинку на воді. Можна використовувати різноманітні позиції для катання: лежачи, сидячи або стоячи на колінах. Надувний водний атракціон виконаний з надміцного нейлону, щільністю 420D. Розрахований на 1 людину. Користувач має дотримуватися цієї кількості людей для одночасного завантаження, щоб забезпечити безпеку і довгострокове використання обладнання. Балон складається з двох повітряних камер: основний і запасний (всередині). Атрак..
Атракціон Jobe Storm Towable Package 2P
Ціна:7 980грн
На складі
Буксируемая надувна літня плюшка Storm Towable 2P JOBE для активного відпочинку на воді. Максимальна допустима кількість катаються-2 людини. Користувачі повинні дотримуватися цього числа для забезпечення загальної безпеки та довгострокового використання обладнання. Зовнішня оболонка зроблена з надміцного нейлону щільністю 840D.балон складається з двох повітряних камер: основний і запасний (всередині). Атракціон залишиться на плаву навіть разі пошкодження зовнішньої оболонки. Дренажна система заб..
Атракціон Jobe Tornado Towable 3P
Ціна:8 820грн
На складі
Надувна літня плюшка Tornado Towable 3P JOBE для екстремального відпочинку на воді великою компанією. Максимальна допустима кількість катаються-3 людини. Користувачі повинні дотримуватися цього числа для забезпечення загальної безпеки та довгострокового використання обладнання. Буксируваний атракціон оснащений застібкою, що дозволяє швидко і легко прикріплювати атракціон до буксирувальника, або міняти різні атракціони. Можна використовувати різноманітні позиції для катання: лежачи, сидячи або ст..
Атракціон Jobe Rumble Towable 1P
Ціна:2 912грн
На складі
Одномісна літня плюшка Rumble Towable 1P JOBE для екстремального відпочинку на воді. Можна використовувати різноманітні позиції для катання: лежачи, сидячи або стоячи на колінах. Надувний водний атракціон виконаний з надміцного нейлону, щільністю 420D. Атракціон розрахований на максимальне число людей, які катаються — 1 людина. Користувачі повинні дотримуватися цього числа для забезпечення загальної безпеки та довгострокового використання обладнання. Плюшка оснащена м'якими ручками з неопрен..
Атракціон Jobe Rumble Towable Package 1P
Ціна:4 508грн
На складі
Одномісна літня плюшка Rumble Towable Package 1P JOBE для екстремального відпочинку на воді. Можна використовувати різноманітні позиції для катання: лежачи, сидячи або стоячи на колінах. Надувний водний атракціон виконаний з надміцного нейлону, щільністю 420D. атракціон розрахований на максимальне число катаються — 1 людина. Користувачі повинні дотримуватися цього числа для забезпечення загальної безпеки та довгострокового використання обладнання. Плюшка оснащена м'якими ручками з неопреновим за..
Атракціон Jobe Double Trouble Towable 2P
Ціна:5 236грн
На складі
Буксирувана надувна літня плюшка Double Trouble Towable 2P JOBE для активного відпочинку на воді. Максимальна допустима кількість катаються-2 людини. Користувачі повинні дотримуватися цього числа для забезпечення загальної безпеки та довгострокового використання обладнання. Зовнішня оболонка зроблена з надміцного нейлону щільністю 840D.балон складається з двох повітряних камер: основний і запасний (всередині). Атракціон залишиться на плаву навіть разі пошкодження зовнішньої оболонки. Дренажна си..
Атракціон Jobe Chaser Towable 2P
Ціна:6 860грн
На складі
Буксирувана надувна літня плюшка Chaser Towable 2P JOBE для активного відпочинку на воді. Максимальна допустима кількість катаються-2 людини. Користувачі повинні дотримуватися цього числа для забезпечення загальної безпеки та довгострокового використання обладнання. Зовнішня оболонка зроблена з надміцного нейлону щільністю 840D. Підкладки з надміцного полівінілхлориду щільністю 28G. Дренажна система забезпечує відтік води з внутрішньої частини нейлонового покриття, адже чим менше води на покритт..
Водний атракціон Jobe Thunder Package 1P
Ціна:4 508грн
На складі
Буксируваний Одномісний атракціон в модернізованій комплектації є однокамерним балоном з ПВХ у вигляді трикутника в міцному чохлі з нейлону. Для безпеки і зручності він має дві м'які ручки з EVA. Для накачування атракціону є клапан з кришкою, що відкручується, який захований всередині чохла. Крім усього іншого, розробники атракціону подбали про дренажі. Особливість: 1 надувна камера; Міцний чохол з нейлону; Атракціон оснащений двома м'якими неопреновими ручками; Захисний клапан Bo..
Атракціон Jobe Thunder Towable 1Р
Ціна:2 828грн
На складі
Одномісна плюшка Thunder Towable 1P для екстремального відпочинку на воді. Можна використовувати різноманітні позиції для катання: лежачи, сидячи або стоячи на колінах. Надувний водний атракціон виконаний з надміцного нейлону, щільністю 420D. Атракціон розрахований на максимальне число людей, які катаються - 1 людина. Користувачі повинні дотримуватися цього числа для забезпечення загальної безпеки і довгострокового використання обладнання. Плюшка оснащена м'якими ручками з неопренової захист..
Атракціон Jobe Hydra
Ціна:3 920грн
На складі
Водний атракціон має сучасний яскравий дизайн у формі боліда. Конструкція виробу складається з двох відсіків, кожен з яких надувається через захищений клапан. Камери виготовлені з міцного ПВХ матеріалу, і для додаткової надійності поміщені в зносостійкий нейлоновий чохол. Утриматися на поворотах користувачеві дозволять дві м'які і особливо міцні ручки з EVA. Виріб розрахований на одну людину, використовується приєднуючись до буксирувального катера як в солоних, так і в прісних водоймах. Хар..
Катамаран Kayacat Puma
Ціна:34 353грн
Нет в наличии
Kayacat Puma дозволяє вам вдосталь повеселитися і випробувати свої сили на воді. Супер легкий і маневрений, він подарує море позитивних емоцій. Вага катамарана становить близько 6 кг. У комплект входить сам катамаран, рама, весло, сидіння з водозахисною підкладкою, спинка сидіння, насос, мотузки, ремкомплект, інструкція. Загальна вага всієї конструкції становить близько 10 кг. Дивує компактний обсяг катамарана в складеному вигляді. Так, Kayacat Puma легко упаковується в зручний рюкзак розм..
Водний атракціон Jobe Giant
Ціна:5 796грн
Нет в наличии
Атракціон великого розміру являє собою однокамерний балон в зовнішньому чохлі. З PVC підвищеної міцності, нейлонове покриття зверху. 8 м'яких ручок з EVA матеріалу, покриті неопреном-для зручності і не прослизання долонь. Одна повітряна камера. Водостік, закритий безпечний клапан і Плавуча камера. Швидке пристібання до фалу. Розрахована на 3 людини і забезпечить вам веселе проведення часу. Особливість: Зовнішній чохол виконаний з міцного і зносостійкого нейлону; 8 м'яких неопренових р..
Водний атракціон Jobe Double Trouble 2P
Ціна:6 160грн
Нет в наличии
Двомісний буксируваний атракціон являє собою однокамерний балон ПВХ трикутної форми в міцному нейлоновому закритому чохлі. Атракціон оснащений чотирма м'якими ручками, дренажним і захищеним клапанами. Кріплення атракціону до буксирувального тросу забезпечує-коннектор швидкого кріплення. Особливість: Повітряна камера з яскравим розфарбуванням; Зносостійкий нейлоновий чохол. 4 неопренові ручки; Дренажна система; Спеціальне кріплення для під'єднання фала. Характеристика: ..
Водний атракціон Jobe Rumble Package 1P
Ціна:4 455грн
Нет в наличии
Одномісний буксируваний атракціон в розширеній комплектації зовні схожий на плюшку. Він являє собою однокамерний балон в міцному нейлоновому закритому чохлі. Дві м'яких зручних неопренових ручки дозволять вам надійно і комфортно розміститися на атракціоні і отримувати задоволення від катання. Атракціон обладнаний захищеним клапаном і дренажною системою. Особливість: Спеціальне нейлонове покриття; 1 повітряна камера; 2 неопренових ручки, дозволять впевнено триматися на атракціоні; ..
Водний атракціон Jobe Rumble 1P
Ціна:2 862грн
Нет в наличии
Водний Одномісний буксируваний атракціон у вигляді плюшки, така модель дає можливість прийняти зручне положення як сидячи, так і лежачи. Має дві м'які ручки з неопрену, які дозволяють убезпечити долоні від пошкоджень і не впасти при черговому маневрі катера. Оснащений сучасною дренажною системою. Суть її в тому, щоб оперативно прибирати зайву воду, і перешкоджати підтопленню атракціону у воді. Компактний і зручний при перевезенні. Мобільність атракціону підтверджується тим, що для його роботи по..
Атракціон Jobe Toxic
Ціна:1 796грн
Нет в наличии
Одномісний буксируваний атракціон являє собою однокамерний надувний балон. Він складається з нейлонового чохла, який виготовлений із зносостійкого нейлону. Атракціон оснащений двома м'якими ручками. Для накачування балонів розміщений захищений клапан Boston. Характеристика: Діаметр: 137 см; Матеріал балона: ПВХ; Кількість відсіків: 2; Місткість: 1 людина; Ручки: 2 шт, пластик; Клапан Boston. ..
Атракціон Jobe Scream Package
Ціна:1 643грн
Нет в наличии
Одномісний буксируваний атракціон являє собою однокамерний балон з ПВХ трикутної форми в міцному нейлоновому чохлі. Для зручності він оснащений чотирма м'якими ручки з EVA з накладками на пальці . Клапан для накачування атракціону з кришкою, що відкручується, захований всередині чохла. Характеристика: Кількість місць: 1; Розмір: 136х141 см; Зовнішній чохол: Нейлон зносостійкий; Матеріал балона: ПВХ; Ручки: 4 шт., м'які, з неопреновим підставою; Захищений клапан; Дренажна с..
Атракціон Jobe Rumble
Ціна:1 030грн
Нет в наличии
Водний буксируваний надувний атракціон. Одномісна водна тарілка зроблена з міцного ПВХ матеріалу. Водні атракціони-це відмінна ідея, якщо ви хочете провести відпочинок весело і активно. У даній плюшці можна плавати як сидячи, так і лежачи! Екстримальна, але безпечна водна таблетка. Характеристика: Діаметр: 137 см, Зовнішній чохол: Нейлон зносостійкий, Щільність плетіння ниток зовнішнього чохла: 420D, Матеріал балона: ПВХ, Кількість відсіків: 2, Місткість: 1 людина, Ручки: ..
Атракціон Jobe Galaxy Package
Ціна:1 670грн
Нет в наличии
Одномісний буксируваний атракціон являє собою однокамерний балон ПВХ "ватрушку" в міцному нейлоновому закритому чохлі з чотирма м'якими неопреновими ручками. Атракціон оснащений системою дренажу, захищеним клапаном. У комплект також входить ножний насос, прапор безпеки, буксирувальний фал і манжет на зап'ясті з аварійним відчепом. Особливість: Діаметр: 54 " / 137 см; Зовнішній чохол: Нейлон зносостійкий; Щільність плетіння ниток зовнішнього чохла: 420D; Матеріал балона: ПВХ; Кіл..
Атракціон Jobe Galaxy
Ціна:1 200грн
Нет в наличии
Одномісний буксируваний атракціон Jobe GALAXY являє собою однокамерний балон ПВХ "ватрушку" в міцно закритому нейлоновому чохлі з чотирма м'якими неопреновими ручками. Атракціон оснащений захищеним клапаном і дренажною системою. Атракціони Galaxy-якісні атракціони, кращі моделі для відпочинку на воді. Служать ці атракціони-таблетки не один сезон!!! Galaxy-одні з кращих водних атракціонів на нашому ринку, так як співвідношення ціни і якості, виправдовують всі очікування. Характеристика: ..
Атракціон Jobe Double Trouble
Ціна:2 017грн
Нет в наличии
Водний атракціон - це буксируемое надувний виріб, розрахований на великі навантаження. Двомісна модель може перевозити людей як в сидячому, так і в лежачому положенні, що стало можливо завдяки спеціальній формі сидінь і зручно розташованим м'яким ручкам з неопрену. Завдяки ефективній дренажній системі забезпечується водовідведення. Характеристика: Розміри: 193х152 см; Зовнішній чохол: зносостійкий нейлон; Щільність плетіння ниток зовнішнього чохла: 840D; Матеріал балона: ПВХ; ..
Атракціон Jobe Crusher
Ціна:3 612грн
Нет в наличии
Водний буксируваний надувний атракціон, званий плюшка або ватрушка. Одномісний буксируваний атракціон являє собою однокамерний балон ПВХ "ватрушку" в міцному нейлоновому закритому чохлі. Чотири м'яких ручок і надувна подушка дозволять вам комфортно розміститися. Атракціон оснащений швидко з'єднується коннектором, захищеним і дренажним клапанами. Характеристика: Діаметр: 142 см, Зовнішній чохол: Нейлон зносостійкий, Щільність плетіння ниток зовнішнього чохла: 840D, Матеріал балона:..
Показано з 1 по 22 із 22 (всього 1 сторінок)