Снігоступи

Як вибрати і де купити снігоступи?


Снігоступи - функціональні пристрої з широкою платформою, що полегшують пересування по глибокому снігу. На відміну від лиж, вони не ковзають, збільшена площа деки утримує людину на поверхні снігового насту. Як правило, вони призначені для зимових походів і альпінізму в місцевостях з глибоким сніговим покривом. Для пересування по зледенілих ділянках дороги, на снігоступи додатково встановлюють кішки, які вгризаються в сніг.

Снігоступи послужать хорошу службу при пересуванні по пологих схилах, а в комплексі з лижними палицями - при підйомі по жорсткому снігу. Перш ніж купити даний вид спорядження дайте відповідь на питання: “Як я буду його використовувати?" Найпростіші і недорогі моделі підійдуть для нескладних заміських прогулянок. Для пішого сходження на вершину необхідна модель ширше і достовірніше, яка не підведе на бездоріжжі і буде оснащена агресивними кішками для більшої стійкості. І пам'ятайте: чим більше вимог пред'являється продукту, тим вище його ціна.

Зовнішній вигляд і характеристики виробу залежать від виробника. Так, снігоступи TSL відрізняються хорошою прохідністю по розсипчастому снігу, ділянках, де щільно злежався перекристалізований сніг, застругах і льоду. По суті є універсальними і дуже надійними. Перед покупкою снігоступи варто приміряти на взуття, переконатися в надійності кріплень і наскільки вам комфортно.

Де купити снігоступи? Замовити їх ви можете в нашому інтернет-магазині. Ми надаємо грамотну консультацію і допомогу у виборі, а також швидку доставку по Україні.
Снігоступи TSL Rando 206
Ціна:5 733грн
На складі
Класичні жіночі снігоступи TSL Rando 206 вже протягом кількох років випускаються без особливих змін. Просте кріплення забезпечує легке регулювання та надійну фіксацію ноги, що сприяє зручній ходьбі. Ефективна система зубців та шипів гарантує відмінне зчеплення з будь-яким рельєфом. Призначення: зимові походи, альпінізм Особливості: дека в формі пісочного годинника забезпечує зручну та природну ходьбу проста та перевірена часом конструкція кріплення зі строп і силових фастексів ..
Снігоступи TSL Rental 305
Ціна:6 287грн
На складі
Жіночі снігоступи TSL Rental 305 призначені переважно для засніжених рівнин і пагорбів. Продумана система кріплень регулюється не тільки за розміром, але, і по повноті взуття. Спеціальна конструкція деки в поєднанні з передніми кішками і міцними сталевими шипами гарантують відмінне зчеплення з різним снігом. Призначення: зимові походи Особливості: дека у формі пісочного годинника забезпечує зручну і природну ходьбу тривимірна конструкція платформи покращує зчеплення на схилах, а та..
Снігоступи TSL Camo 227
Ціна:8 379грн
На складі
Завдяки збільшеній площі платформи, чоловічі снігоступи TSL CAMO 227 добре підходять для використання на глибокому снігу і витримують велике навантаження. Технічно складна, але зручна і проста в експлуатації модель забезпечує відмінне зчеплення зі сніговим і льодовим покривом. Надійне кріплення не тільки дозволяє швидко одягати снігоступи, але і запам'ятовує попередній розмір і обсяг взуття. Подіум під п'яту полегшує підйоми, а також зменшує навантаження на м'язи. Призначення: зим..
Снігоступи TSL Symbioz Motion
Нет в наличии
Снігоступи Symbioz Motion забезпечують фантастичне зчеплення завдяки своїй структурованій рамі, її передній точці і 8 зуб'ям. Насадки є точними, зручними і швидкими у використанні. Вони ідеально підходять для пішоходів, які люблять легкі, спокійні походи і шукають комфорт, який забезпечує гіпергнуща концепція. Гіпер-згинальність і легкість з ергономічними кріпленнями снігоступи SYMBIOZ пристосовуються до нерівностей місцевості, щоб надати надзвичайну чіпкість. Вставки забезпечують еластичніс..
Снігоступи TSL Symbioz Hiker
Нет в наличии
TSL Symbioz Hiker - легкі, гнучкі снігоступи з ергономічним кріпленням Symbioz і відмінним зчепленням, призначені для проходжень по нерівній засніженій місцевості. Мають зручну настройку, яка запам'ятовує розмір взуття, телескопічні кріплення SYMBIOZ повторюють рухи ноги. Вбудовані каблучні підйомники Easy Ascent полегшують сходження. Передні зуби забезпечують високе зчеплення. Особливості: дека з міцного і гнучкого пластику переднє затягування ременем бічна регулювання окружнос..
Снігоступи TSL Kidoo
Нет в наличии
Дитячі снігоступи TSL Kidoo оснащені м'яким гумовим кріпленням для забезпечення легкого і швидкого одягання, а також трьома сталевими шипами, які гарантують відмінне зчеплення зі снігом. Призначення: зимові походи Особливості: м'яке гумове кріплення для швидкого і зручного одягання 3 сталевих шипа сумка-чохол для зручного зберігання і транспортування Характеристики: Розмір платформи: 44 х 17 см Розмір взуття: 27 - 36 Рекомендована навантаження: 15 - 30 кг..
Снігоступи TSL Highlander Tour
Нет в наличии
Чоловічі снігоступи розміру M у формі пісочного годинника від TSL. На додаток до швидкого і простого налаштування вони забезпечують надзвичайно стабільне і відмінне зчеплення з усіма типами снігу. Снігоступи оснащені храповим механізмом і функцією підйому EASY ASCENT, які спрощують фіксацію і регулювання. Тепер підкорення вершини буде особливо комфортним. Снігоступи призначені для пересування по різних ландшафтах. Особливості: завдяки формі "пісочний годинник" в снігоступах легше ходити..
Снігоступи TSL Up and Down Grip 438
Нет в наличии
Міцні і легкі чоловічі снігоступи TSL Up&Down Rip 438 оснащені запатентованою системою Up&Down lift, яка полегшує ходьбу на підйомах і спусках, а також зменшує стомлюваність. Надійне кріплення дозволяє легко і швидко надягати снігоступи, а ще запам'ятовує розмір вашого взуття. Вісім шипів, передні зубці і міцні кішки під кожною ногою гарантують відмінне зчеплення зі снігом і льодом. Призначення: зимові походи, альпінізм Особливості: Hourglass shape-дека у формі пісочного годинник..
Снігоступи TSL Tour Grip 325
Нет в наличии
Чоловічі снігоступи TSL Tour Grip 325 оснащені кріпленням, яке легко і швидко налаштовується, а також забезпечує максимальну підтримку ніг і комфорт під час ходьби. Ідеально підходять для місцевості легкої та помірної складності. Призначення: зимові походи, альпінізм Особливості: Hourglass shape - дека у формі пісочного годинника забезпечує зручну і природну ходьбу Design 3D - краї деки різної висоти покращують зчеплення на схилах, а також забезпечують відмінний контакт з усіма вид..
Снігоступи TSL Tour 325
Нет в наличии
Чоловічі снігоступи TSL Tour 325 мають ті ж характеристики, що і модель TSL TOUR GRIP, але не оснащені бічними кішками. Ідеально підходять для місцевості легкої та помірної складності. Призначення: зимові походи, альпінізм Особливості: Hourglass shape - дека у формі пісочного годинника забезпечує зручну і природну ходьбу Design 3D - краї деки різної висоти покращують зчеплення на схилах, а також забезпечують відмінний контакт з усіма видами снігу Еластичне кріплення забезпечує ви..
Снігоступи TSL Ride 325
Нет в наличии
Легкі і міцні чоловічі снігоступи TSL Ride 325 оснащені новою передньою системою затягування Flex, яка забезпечує швидке одягання і відмінну фіксацію. Завдяки переднім зубам і шести міцним шипам вони гарантують хороше зчеплення зі снігом і льодом. Дана модель ідеально підходить для маршрутів початкового рівня. Призначення: зимові походи, альпінізм Особливості: Hourglass shape - дека у формі пісочного годинника забезпечує зручну і природну ходьбу Design 3D - краї деки різної висоти ..
Снігоступи TSL Rental 325
Нет в наличии
Чоловічі снігоступи TSL Rental 325 призначені переважно для засніжених рівнин і пагорбів. Продумана система кріплень регулюється не тільки за розміром, але, і по повноті взуття. Спеціальна конструкція деки в поєднанні з передніми кішками і міцними сталевими шипами гарантують відмінне зчеплення з різним снігом. Призначення: зимові походи Особливості: дека у формі пісочного годинника забезпечує зручну і природну ходьбу тривимірна конструкція платформи покращує зчеплення на схилах, а ..
Снігоступи TSL Pioneer 325
Нет в наличии
Чоловічі снігоступи у формі пісочного годинника від TSL. У них 3D-дизайн і бічне регулювання, що забезпечує особливий комфорт у використанні. Вони легко фіксуються і регулюються спереду ремінцем, тому відмінно підходять для прокату. У комплекті йде сумка для транспортування і зберігання. Снігоступи призначені для початківців або тих, які віддають перевагу легким підйомам. Особливості: завдяки формі "пісочний годинник" в снігоступах легше ходити особливий 3D - дизайн забезпечує максима..
Снігоступи TSL Original 325
Нет в наличии
Снігоступи TSL 325 Original - мають кріплення, які швидко і легко регулюються і забезпечують відмінну підтримку вашої ноги. Ідеальні снігоступи для легкої і невисокої місцевості. Особливості: система шнурівки BOA можливість регулювання і фіксації по довжині взуття (вибір розміру) спеціальна система амортизації (SSAS) система "легкий підйом п'яти" передня і бічні кішки у комплекті йде сумка для транспортування і зберігання. ..
Снігоступи TSL Initial 325
Нет в наличии
Чоловічі снігоступи у формі пісочного годинника від TSL. У них 3D-дизайн і бічне регулювання, що забезпечує особливий комфорт у використанні. Снігоступи оснащені храповим механізмом і системою Boa® Fit, які дозволяють швидко надягати черевики і затягувати їх так, як ви хочете. У комплекті йде сумка для транспортування і зберігання. Снігоступи дарують особливий комфорт, вони призначені для пересування по глибокому снігу. Особливості: завдяки формі "пісочний годинник" в снігоступах легше ..
Снігоступи TSL Hike Grip 325
Нет в наличии
Снігоступи TSL 325 Hike Grip мають кріплення, які швидко і легко регулюються і забезпечують відмінну підтримку вашої ноги. Ідеальний снігоступ для легкої і невисокої місцевості. Форма пісочного годинника дозволяє легко рухатися під час ходьби. 3D-дизайн надає можливість йти під гору і долати горби. Бічна система регулювання, дозволяє приймати будь-яку ширину взуття, щоб забезпечити максимальний обхват. Регуляція щиколотки центрує PAD на потрібному рівні і фіксує його положення. Затягування за..
Снігоступи TSL Expedition 325
Нет в наличии
Чоловічі снігоступи TSL Expedition 325 мають ті ж характеристики, що і модель TSL EXPEDITION GRIP, але не оснащені бічними кішками. Вони забезпечують відмінне зчеплення з різним рельєфом і підходять для сходжень будь-якої складності. Призначення: зимові походи, альпінізм Особливості: Hourglass shape - дека у формі пісочного годинника забезпечує зручну і природну ходьбу Design 3D - краї деки різної висоти покращують зчеплення на схилах, а також забезпечують відмінний контакт з усіма..
Снігоступи TSL Tour 305
Нет в наличии
Жіночі снігоступи TSL TOUR 305 мають ті ж характеристики, що і модель TSL TOUR GRIP, але не оснащені бічними кішками. Ідеально підходять для місцевості легкої та помірної складності. Призначення: зимові походи, альпінізм Особливості: Hourglass shape - дека у формі пісочного годинника забезпечує зручну і природну ходьбу Design 3D - краї деки різної висоти покращують зчеплення на схилах, а також забезпечують відмінний контакт з усіма видами снігу еластичне кріплення забезпечує висо..
Снігоступи TSL Original 305
Нет в наличии
Жіночі снігоступи у формі пісочного годинника від TSL. У них 3D-дизайн і бічне регулювання, що забезпечує особливий комфорт у використанні. Снігоступи оснащені храповим механізмом, системою Boa® Fit і функцією підйому EASY ASCENT, які дозволяють не нахилятися для регулювання, швидко надягати черевики і затягувати їх так, як ви хочете. У комплекті йде сумка для транспортування і зберігання. Снігоступи дарують особливий комфорт, вони призначені для пересування по різних ландшафтах. Особливості:..
Снігоступи TSL Explore Easy 305
Нет в наличии
Жіночі снігоступи аналогічні моделі 325 Expoler Easy. 305 платформа виконана з в'язкого морозостійкого пластику з тривимірними ребрами жорсткості. Дека жіночої моделі менше за розмірами, ніж чоловіча 325. Платформа снігоступів продавлює зовнішній щільний шар снігу або наста для хорошого зчеплення. Конструкція відмінно справляється з прослизанням при спуску або підйомі. Кішки і передні зуби додають стійкості снігоступам на дуже твердому снігу. Платформа для гірської або горбистій відкритій мі..
Снігоступи TSL Escape Easy Subli 305
Нет в наличии
Жіночі снігоступи виконані на 305 платформі і мають систему перемикання подіуму Easy-Up, а також точне підстроювання кріплення під черевик від 36 до 47 розмірів різної щільності колодки. Призначені для горбистих рівнин, полів і лісів з невеликою глибиною снігового покриву, жорстким або злежаним снігом. Моделі даної серії мають привабливий багатобарвний дизайн з малюнком на деці.   Особливості:  Natural Walk - снігоступи виконані у формі пісочного годинника, що значно прискорює звикання..
Снігоступи TSL Rookie 302
Нет в наличии
Завдяки запатентованій конструкції платформи Design 3D і сталевим шипам в поєднанні з міцними передніми зубцями, надлегкі дитячі снігоступи TSL ROOKIE 302 забезпечують відмінне зчеплення з будь-яким рельєфом. Вони оснащені простим в експлуатації системою кріплення. Призначення: зимові походи, альпінізм Особливості: Hourglass shape - дека у формі пісочного годинника забезпечує зручну і природну ходьбу Design 3D-краї деки різної висоти покращують зчеплення на схилах, а також забезпеч..
Снігоступи TSL Freeze 302
Нет в наличии
Дуже легкі дитячі снігоступи TSL FREEZE 302 оснащені надпростою системою регулювання розміру і двома самозахоплюючими ремінцями для затягування. Завдяки запатентованій технології 3D design, а також міцним переднім зубам і шести сталевим шипам, вони забезпечують відмінне зчеплення зі снігом і льодом. Ця модель розроблена спеціально для дітей і жінок вагою до 50 кг. Призначення: зимові походи, альпінізм Особливості: Hourglass shape - дека у формі пісочного годинника забезпечує зручну і..
Снігоступи TSL Start 226
Нет в наличии
Легкі і міцні чоловічі снігоступи TSL Start 226 ідеально підходять для підкорення нескладних маршрутів з переважно рівнинним рельєфом. Зручне кріплення і ефективна система зчеплення забезпечують максимальний комфорт під час ходьби. Призначення: зимові походи Особливості: дека у формі пісочного годинника забезпечує зручну і природну ходьбу швидка фіксація ноги за допомогою кріплення з храповим механізмом еластичне кріплення забезпечує високий рівень гнучкості стопи система регул..
Показано з 1 по 24 із 25 (всього 2 сторінок)