Категорії

Інтернет магазин туристичного спорядження FreeRide

Подорож - невичерпне джерело натхнення. У подорожі людина пізнає світ, загартовує характер, відчуває свободу. Ми раді вітати всіх мандрівників, любителів екстриму і прихильників активного відпочинку в інтернет магазині туристичного спорядження FreeRide.
 
Наша мета - зробити Ваш відпочинок більш комфортним і захоплюючим. Ми спеціалізуємося на продажу туристичного спорядження для всіх видів активного відпочинку на природі. У нас Ви знайдете все необхідне для туристичних походів і експедицій, гірських лиж та сноубордингу, альпінізму, велоспорту, підводного полювання і дайвінгу.
 
Каталог сайту включає широкий асортимент найменувань якісної продукції відомих брендів. Товари, представлені в каталозі, завжди в наявності. Зручна навігація сайту і можливість відфільтрувати товари за заданими параметрами, зведуть до мінімуму час на пошук потрібної Вам речі.
 
До Ваших послуг сучасне спорядження, надійність якого перевірене мільйонами туристів у всьому світі і підтверджене тисячами вдячних відгуків. Намети, спальники, пальники, туристичний посуд, рюкзаки, спеціалізований одяг і взуття, ліхтарі, ножі - ось далеко не повний список того, що стане в нагоді у поході.
 
Ми самі захоплюємося туризмом і спортом, тому знаємо про товари, які пропонуємо покупцям, не тільки з теорії, а й з власного багаторічного досвіду. Команда FreeRide бере участь в різних виставках і семінарах, спілкується з розробниками і цікавиться думкою покупців.

Інтернет магазин спортивного спорядження

Сила і витривалість потрібні в будь-якому поході, але щоб їх розвинути необхідні регулярні тренування. Біг, фітнес, інтенсивні заняття на тренажерах не тільки підтримують фізичну форму, а й зміцнюють здоров'я. Наш магазин стане вірним помічником у виборі спортивного екіпірування і аксесуарів для спорту. Крім спортивного одягу для чоловіків, жінок і дітей, ми пропонуємо велосипеди, ролики, самокати, скейтборд, водні лижі, маски, ласти, трубки, гідрокостюми та інші аксесуари для оптимальної фізичної активності.
 
У тропічних широтах або на далекій півночі, на гірських схилах або глибоко під водою екіпірування для туризму, яке Ви придбали у нас, не підведе! Ви будете впевнені в його надійності, а отже зможете отримати максимум задоволення від улюбленого захоплення.