SUP-борди

Сап борд: як кататися на дошці

Sup бордом називають дошку для занять Stand up paddle surfing (SUP) - серфінгом, стоячи з веслом. Родоначальниками сапбордингу були аборигени Гаваїв та інших островів Тихого океану. Спочатку нічого екстраординарного в цьому виді спорту не було – місцеві жителі просто перепливали таким чином з однієї ділянки суші на іншу.

Sup борди схожі з дошками для серфінгу, але для управління ними не потрібні хвилі. Це характеризує сапбординг як універсальне захоплення. Ви можете кататися на морі, річці, озері або інших водоймах, головне, щоб їх поверхня була досить великою. У США і Японії сапбординг дуже популярний, та й в Європі та Україні він впевнено набирає обертів.

Для катання не потрібні високі хвилі і гавайське узбережжя. Сапбордеру досить тихої річкової заплави або морської бухти для того, щоб стати на дошку, гребти і насолоджуватися навколишнім видом. Та й освоїти дану дисципліну досить просто. Пару занять з інструктором або другом, який вже вміє кататися - і ви профі! Купити спорядження для саббордингу ви можете в нашому інтернет магазині. Вигідні ціни і швидка доставка в будь-яку точку України.

Дошка надувна SUP-борд Jobe Leona 10.6 Inflatable Paddle Board Package
Ціна:28 914грн
На складі
Дошка має всі технічні аспекти, такі як стрінгер нагорі і конструкція X-Foundation для більш легкої надувної дошки з веслом, яка працює краще. У той час як форма дошки SUP робить її справжнім універсалом, вона ідеально підходить для шанувальників гребних дощок для відпочинку, які хочуть робити все! ​ Особливості: Технологія гарячого з'єднання. Більше шарів – вища якість безпеки. Нековзне покриття деки товщиною 5 мм з матеріалу EVA Клапан Халки Робертс Посилення навколо клапана ..
Надувна SUP дошка Aqua Marina Magma 11′2″
Ціна:19 142грн
На складі
Aqua Marina Magma 11′2″ — надувна SUP-дошка довжиною 11’2” (340 см). Належить до категорії універсальних просунутих (All-Around Advanced), тобто поєднує гарну маневровість, достатню остійність та непогану швидкість. Розрахована на максимальне навантаження 150 кг (райдер + багаж). Підійде для досвічених райдерів та для початківців, які хочуть одразу взяти собі просунуту дошку. Може використовуватися на будь-яких водоймах, в тому числі й в не дуже сприятливих умовах (течія, хвилювання, вітер). У..
Надувна SUP дошка Aqua Marina Vapor 10′4″
Ціна:15 422грн
На складі
Aqua Marina Vapor 10′4″ — надувна SUP-дошка довжиною 10’4” (315 см). Належить до категорії універсальних (All Round), тобто має і гарну маневровість, і достатню остійність. Розрахована на максимальне навантаження 140 кг (райдер + багаж). Призначена для початківців та досвічених райдерів, які віддають перевагу спокійному стилю катання. Може використовуватися на будь-яких водоймах при повній відсутності хвиль або невеличкому хвилюванні. Укомплектована усіма необхідними аксесуарами — відправитися..
Надувна SUP дошка Aqua Marina Fusion 10′10″
Ціна:16 783грн
На складі
Aqua Marina Fusion 10′10″ — надувна SUP-дошка довжиною 10’10” (330 см). Належить до категорії універсальних (All Round), тобто має і гарну маневровість, і достатню остійність. Розрахована на максимальне навантаження 150 кг (райдер + багаж). Призначена для початківців та досвічених райдерів, які віддають перевагу спокійному стилю катання. Може використовуватися на будь-яких водоймах при повній відсутності хвиль або невеличкому хвилюванні. Укомплектована усіма необхідними аксесуарами — відправит..
Надувна SUP дошка Aqua Marina Coral 10′2″
Ціна:18 416грн
На складі
Aqua Marina Coral 10′2″ — надувна SUP-дошка довжиною 10’2” (310 см). Належить до категорії універсальних просунутих (All-Around Advanced), тобто поєднує гарну маневровість, достатню остійність та непогану швидкість. Розрахована на максимальне навантаження 105 кг (райдер + багаж). Підійде для досвічених райдерів та для початківців, які хочуть одразу взяти собі просунуту дошку. Може використовуватися на будь-яких водоймах, в тому числі й в не дуже сприятливих умовах (течія, хвилювання, вітер). У..
Надувна SUP дошка Aqua Marina Beast 10′6″
Ціна:18 416грн
На складі
Aqua Marina Beast 10′6″ — надувна SUP-дошка довжиною 10’6” (320 см). Належить до категорії універсальних просунутих (All-Around Advanced), тобто поєднує гарну маневровість, достатню остійність та непогану швидкість. Розрахована на максимальне навантаження 140 кг (райдер + багаж). Підійде для досвічених райдерів та для початківців, які хочуть одразу взяти собі просунуту дошку. Може використовуватися на будь-яких водоймах, в тому числі й в не дуже сприятливих умовах (течія, хвилювання, вітер). У..
Дошка надувна SUP-борд Aqua Marina Breeze 9′10″
Ціна:14 424грн
На складі
Aqua Marina Breeze 9′10″ — надувна SUP-дошка довжиною 9'10" (300 см). Належить до категорії універсальних (All Round), тобто має і гарну маневровість, і достатню остійність. Розрахована на максимальне навантаження 100 кг (райдер + багаж). Призначена для початківців та досвічених райдерів, які віддають перевагу спокійному стилю катання. Може використовуватися на будь-яких водоймах при повній відсутності хвиль або невеличкому хвилюванні. Укомплектована усіма необхідними аксесуарами — відправ..
SUP-борд F2 ALOHA 11,5
Нет в наличии
Надувна SUP дошка F2 Aloha в розмірі 11'5″ підійде будь-кому, як початківцям, так і райдерам. Звужена форма носа та хвоста дошки робить її швидкою та маневреною в поворотах, що дозволяє економити сили на тривалих дистанціях та легко прогресувати, а великий обсяг дошки навантажувати додатковим багажем. Складання дощок F2 виконується з урахуванням усіх популярних сучасних технологій. насамперед це довговічна двошарова конструкція, що забезпечує чудову жорсткість. По-друге машинна спайка швів,..
Дошка надувна SUP-борд Jobe Mira 10.0 Inflatable Paddle Board Package
Нет в наличии
Якщо ви шукаєте простий у використанні SUP, який має все необхідне для ідеального дня на воді, не шукайте далі. Ця витончена надувна дошка для веслування стоячи має нашу конструкцію X-Stitching і стрингер, що проходить зверху, створюючи легкий SUP, який має якість Jobe, до якої ви звикли.   Особливості: Технологія гарячого з'єднання. Більше шарів - вище якість безпеки Нековзне покриття деки товщиною 5 мм з матеріалу EVA Клапан Халки Робертс Посилення навколо клапана D-образне..
Надувна SUP дошка Aqua Marina Coral Touring 11′6″
Нет в наличии
Aqua Marina Coral Touring 11′6″ — надувна SUP-дошка довжиною 11'6" (350 см). Належить до категорії турінгових (Touring), тобто має високу курсову стійкість, розвиває високу швидкість і придатна для тривалих подорожей. Розрахована на максимальне навантаження 130 кг (райдер + багаж). Підійде для досвічених райдерів та для початківців, які хочуть одразу взяти собі просунуту дошку. Може використовуватися для подорожей будь-якими водоймами, в тому числі й в не дуже сприятливих умовах (течія, хви..
Надувна SUP дошка Aqua Marina Atlas 12′0″
Нет в наличии
Aqua Marina Atlas 12′0″ — надувна SUP-дошка довжиною 12’0” (366 см). Належить до категорії універсальних просунутих (All-Around Advanced), тобто поєднує гарну маневровість, достатню остійність та непогану швидкість. Розрахована на максимальне навантаження 180 кг (райдер + багаж). Підійде для досвічених райдерів та для початківців, які хочуть одразу взяти собі просунуту дошку. Може використовуватися на будь-яких водоймах, в тому числі й в не дуже сприятливих умовах (течія, хвилювання, вітер). У..
SUP-борд Jobe Aero Mira 10.0 Inflatable Paddle Board Package
Нет в наличии
SUP-борд Jobe Aero Mira 10.0 Inflatable Paddle Board Package - надувна дошка для серфінгу з веслом в комплекті. У комплекті всі необхідні гаджети: водонепроникний рюкзак, регульоване алюмінієве весло і насос. Особливості: Технологія гарячого з'єднання. Більше шарів - вище якість безпеки Нековзне покриття деки товщиною 5 мм з матеріалу EVA Клапан Халки Робертс Посилення навколо клапана D-образне кільце на носі і кормі Неопреновая ручка для перенесення з кріпленням для весла..
SUP-борд Jobe Aero Duna SUP Board 11.6 Package
Нет в наличии
Duna 11.6 Inflatable Paddle Board Package JOBE надувна дошка для серфінгу з веслом в комплекті. Довжина дошки 11.6 футів / 350 см, форма хвоста і носа забезпечує SUP найбільшу стабільність. Підходить для занять йогою завдяки ширині в 78.75 см, SUP міцний і стійкий. Дошка оснащена веслотримачем, шнуром-бандажем, аварійною чекою і ручкою збоку для транспортування. У комплекті всі необхідні гаджети: спеціальний сухий рюкзак з передньою кишенею, алюмінієве весло і насос. Особливості: Технол..
SUP-борд Jobe Aero Leona Sup Board 10.6 Package
Нет в наличии
SUP-борд Jobe Aero Leona Sup Board 10.6 Package - надувна дошка для серфінгу з веслом в комплекті. Нове доповнення до колекції 2021 року відрізняється високою якістю, але за більш привабливою ціною! Довжина дошки 10.6 футів / 320 см, форма хвоста і носа забезпечує SUP найбільшу стабільність. Дошка оснащена веслотримачем, шнуром-бандажем, аварійною чекою і ручкою збоку для транспортування. У комплекті всі необхідні гаджети: спеціальний сухий рюкзак з передньою кишенею, алюмінієве весло і насос. Ф..
Показано з 1 по 14 із 14 (всього 1 сторінок)