ВЕЛОТОВАРИ

Велотовари: все для вашого улюбленого байка

З кожним роком їзда на велосипеді стає все більш популярною. Багато мешканців міст добираються на велосипеді до роботи, здійснюють багатокілометрові велопробіги на вихідних. Велоспортом захоплюються не тільки підлітки або молоді чоловіки, все частіше можна побачити цілі сім'ї, які подорожують на велосипедах, адже така активність – це не тільки спосіб провести час разом, але і величезна користь для здоров'я. Як і будь-яка техніка велосипед потребує ремонту, деякі ж хочуть модернізувати його, докупивши додаткові комплектуючі. У магазині FreeRide ви знайдете все для велосипеда,починаючи від велозапчастин, закінчуючи велокомп'ютерами та інструментами. 

Товари для велосипеда і не тільки

Сьогодні кожен може дозволить собі придбати ту веломодель, яка підходить саме йому і відповідає його очікуванням – професійні, для міста, гірські моделі або круїзери. Спортсмени зазвичай віддають перевагу професійним байкам і, прагнучи вдосконалити їх, підбирають до них спеціальні фішки. Слід врахувати, що продаж запчастин вимагає від продавця бездоганного знання всіх нюансів і технічних характеристик виробу. Наші менеджери володіють величезним багажем знань в цій сфері і допоможуть підібрати необхідний компонент, який ідеально підійде до вашого байку. Ми не обходимо увагою і різні товари для велосипедистів - шоломи, окуляри, рукавички, велозамки, фляги і фляготримачі. 

Купити велотовари в Україні в інтернет магазині FreeRide


Ми пропонуємо оригінальні велосипеди Centurion, Haibike, Scott, Pride, Cannondale та інших зарубіжних виробників. Якщо ви хочете побачити виріб «наживо», випробувати і розглянути, заходьте в наш офлайн магазин в Черкасах. Тут же ви зможете купити велотовари, отримати консультацію від професіоналів або залишити свій байк на техобслуговування. Наші переваги:

  • величезний асортимент велотоварів в Україні;
  • доступні ціни;
  • гнучка система знижок постійним покупцям;
  • швидка доставка в будь-який регіон країни;
  • зручна форма оплати. 

Купуйте велосипеди, вдосконалюйте їх і катайтеся із задоволенням!