Договір публічної оферти


За цим Договором одна сторона продавець з одного боку, і будь - яка особа, яка прийняла умови цього договору публічної оферти - покупець, з іншого боку, далі спільно іменовані - Сторони, уклали цей Договір публічної оферти (далі - договір), адресований необмеженому колу осіб, що є офіційною публічною пропозицією продавця укласти з покупцями договір купівлі-продажу товарів, фотографії яких розміщені у відповідному розділі Веб-сайту freeride.com.ua.
Покупці при придбанні товарів, зображення яких розміщені на відповідних сторінках Веб-сайту freeride.com.ua, приймають умови цього Договору про нижченаведене.
1. Загальні положення
1.1. Договірні відносини між продавцем і покупцем оформляються у вигляді договору публічної оферти. Натискання на сторінці Веб-сайту freeride.com.ua у відповідному розділі кнопки "Купити" означає, що покупець, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець), згідно з чинним міжнародним та Українським законодавством, взяв до виконання умови договору публічної оферти, які вказані нижче.
1.2. Договір публічної оферти є публічним, тобто відповідно до статей 633, 641 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець). При повній згоді з цим Договором покупець приймає умови і порядок оформлення замовлення, оплати і доставки товару продавцем, відповідальності за недобросовісне замовлення і за невиконання умов цього Договору.
1.3. Цей Договір набуває чинності з моменту натискання на кнопку "Купити", яким покупець дає згоду здійснити покупку наявного у продавця товару і діє до моменту отримання Покупцем Товару від продавця і повного розрахунку з ним.
1.4. Для регулювання договірних правовідносин за Договором Сторони обирають і, у разі необхідності, застосовують українське законодавство.
2. Поняття та визначення
"Товар" - предмет торгівлі (виріб, модель, аксесуар, комплектуючі та супутні предмети, будь-які інші предмети торгівлі), про придбання якого на Веб-сайті freeride.com.ua розміщено пропозицію продавця.
"Інтернет-магазин" - відповідно до Закону України» Про електронну комерцію", засіб для представлення або реалізації товару, роботи або послуги шляхом здійснення електронної угоди.
"Покупець" - будь-яка дієздатна фізична, юридична особа, фізична особа-підприємець, згідно з чинним міжнародним та Українським законодавством, які відвідали Веб-сайт freeride.com.ua і мають намір придбати той чи інший Товар.
"Продавець" - будь-яка дієздатна фізична, юридична особа, фізична особа-підприємець, згідно з чинним міжнародним та Українським законодавством, які є власниками або розповсюджувачами товару та за допомогою Веб-сайту freeride.com.ua мають намір його продати.
"Замовлення" - належним чином оформлена і розміщена на Веб-сайті freeride.com.ua заявка покупця на покупку товарів, що адресується продавцю.
"Істотний недолік товару" - недолік, який унеможливлює або неприпустимим використання товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника (продавця), після його усунення проявляється знову з незалежних від споживача причин.
3. Предмет договору
3.1. Продавець зобов'язується передати у власність покупця Товар, а покупець зобов'язується оплатити і прийняти Товар на умовах даного Договору.
Цей договір регулює купівлю-продаж товарів в інтернет-магазині, в тому числі:
 • добровільний вибір покупцем товарів в інтернет-магазині;
 • самостійне оформлення покупцем замовлення в інтернет-магазині;
 • оплата покупцем замовлення, оформленого в інтернет-магазині;
 • обробка та доставка замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.
4. Права та обов'язки продавця
4.1. Продавець зобов'язаний:
 • виконувати умови цього Договору;
 • виконувати замовлення Покупця у разі надходження оплати від покупця;
 • передати покупцеві Товар відповідно до обраного зразка на відповідній сторінці Веб-сайту freeride.com.ua, оформленому замовленню та умовам цього Договору;
 • перевірити якісні та кількісні характеристики товару під час його упаковки на складі.
4.2. Продавець має право:
 • в односторонньому порядку призупинити надання послуг за цим Договором у разі порушення Покупцем умов цього Договору.
5. Права та обов'язки покупця
5.1. Покупець зобов'язаний:
 • своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього Договору;
 • при отриманні товару у особи, яка вчинила його доставку, переконатися в цілісності і комплектності Товару шляхом огляду вмісту упаковки. У разі пошкодження або неповної комплектації товару - зафіксувати їх в акті, який разом з покупцем має підписати особа, яка здійснила його доставку покупцеві.
5.2. Покупець має право:
 • оформити замовлення на відповідній сторінці Веб-сайту freeride.com.ua;
 • вимагати від продавця виконання умов цього Договору
6. Порядок оформлення замовлення
6.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на сайті інтернет-магазину і наявний в наявності.
6.2. Кожна позиція може бути представлена в замовленні в будь-якій кількості.
6.3. При відсутності товару на складі, Менеджер компанії зобов'язаний поставити Покупця до відома (по телефону або через електронну пошту).
6.4. При відсутності товару покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати Замовлення.
6.5. Фотографія товару надана в ознайомлювальних цілях і може незначно відрізняться від поставленого товару. Технічні характеристики товару надані в анотації товару.
6.6. Термін формування замовлення до 2 робочих днів з моменту його оформлення. У разі, якщо замовлення відправлено у вихідний або святковий день, термін формування починається з першого після вихідного робочого дня.
7.  Порядок оплати замовлення
7.1. Покупець може оплатити замовлення наступними способами:
 • післяплатою при отриманні замовлення в представництві служби доставки на території України або на території іншої країни відповідно до місця здійснення замовлення товару.
 • Перерахування грошей на карту Приватбанку (в цьому випадку ви не платите ніяких комісій, просто перераховуєте на картку в будь-якому відділенні або платіжному терміналі Приватбанку суму рівну вартості замовленого товару. Комісію банку платимо ми. Детальну інформацію вам повідомить менеджер після оформлення замовлення)
 • Кредитною карткою наступного типу: Visa, Visa Electron, Mastercard, Mastercard Electronic. Примітка: При оплаті покупцем замовлення платіжною карткою можливе стягування додаткової комісії емітентом цієї картки.
 • будь-яким іншим способом за домовленістю з продавцем.
8. Умови доставки товару
 • Покупець отримує Товар за допомогою доставки, або отримує його особисто. Порядок оплати та отримання вказано на відповідній сторінці Веб-сайту freeride.com.ua.
 • При доставці товарів в інші міста України, що виконується іншими Службами доставки (далі компаніями-перевізниками) покупець в повному обсязі і беззастережно погоджується з Правилами перевезення вантажів цими компаніями-перевізниками.
 • Факт отримання товару та відсутність претензій до якості товару, що доставляється компаніями-перевізниками, Покупець підтверджує власним підписом у товаро-транспортній накладній, декларації компанії-перевізника, або у видатковій накладній при отриманні товару. Зі свого боку, Продавець гарантує відвантаження товару компанії-перевізнику в кількості, зазначеній і оплаченій Покупцем, в комплектності згідно специфікації цього товару і в належному (робочому) стані і якості.
 • У разі відсутності покупця за адресою доставки, вказаною покупцем в заявці або відмови Покупця від отримання товару з необґрунтованих причин, при доставці Кур'єром компанії-перевізника, Товар повертається в торговий центр відвантаження. Оплата за послуги компанії-перевізника віднімається із суми, перерахованої Покупцем за Товар. Залишок суми повертається покупцеві на підставі його листа, відправленого на e-mail: [email protected] із зазначенням розрахункового рахунку, на який повинні бути повернуті грошові кошти.
 • Всі питання, що виникли в процесі оплати та отримання Товару, Покупець може з'ясувати за контактними даними в розділі Контакти.
9. Умови повернення товару
9.1. Відповідно до ст.9 Закону України «Про захист прав споживачів», покупець має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки, якщо більш тривалий термін не оголошений продавцем. Покупець має право на обмін товару з урахуванням положень законодавства про підстави та перелік товарів, які не підлягають обміну (поверненню).
9.2. Якщо Покупець має намір повернути Товар, таке повернення здійснюється відповідно до розділу Сайту» гарантії та повернення " з урахуванням правил і умов Перевізника або кур'єра, що діють на території України.
9.3. Сторони погодили, що в разі недотримання обов'язкових вимог зазначеної процедури, визнається отримання Покупцем товару в належному стані - без будь-яких механічних пошкоджень і в повній комплектності. 
10. Відповідальність сторін і вирішення спорів
10.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору в порядку, передбаченому цим договором та чинним законодавством України.
10.2.Продавець не несе відповідальності за:
 • за незначну невідповідність колірної гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно через різну колірну передачу моніторів персональних комп'ютерів окремих моделей;
 • за зміст і правдивість інформації, що надається Покупцем при оформленні замовлення;
 • за затримку і перебої в наданні послуг (обробки замовлення і доставці товару), які відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;
 • за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою даного доступу до мережі Інтернет;
 • за передачу покупцем своїх мережевих ідентифікаторів-IP, MAC-адреси, логіна і пароля третім особам.
10.3. Сторони прикладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.
11. Конфіденційність
11.1. Продавець гарантує збереження таємниці інформації, яку покупець вказує при реєстрації або при оформленні замовлення.
11.2. Продавець гарантує, що персональні дані не будуть використані в корисливих цілях, на сторонніх ресурсах або для поширення спаму.
11.3. При оформленні замовлення Покупець дає згоду на обробку своїх персональних даних, які зберігаються в базі продавця виключно для ідентифікації покупця/одержувача при повторних замовленнях, і для коректного їх виконання. При відмові Покупцем, продавець не зможе відповідним чином провести замовлення.
12. Термін дії договору
12.1 цей Договір набирає чинності з дня оформлення замовлення або реєстрації в інтернет-магазині і діє до виконання всіх умов договору.