Сноуборди

Як вибрати ідеальний сноуборд?

Багато хто вважає, що кататися на сноуборді складно, потрібно бути безстрашним, сильним і спритним. Насправді, будь-який бажаючий зможе навчитися керувати дошкою, уділивши достатньо часу тренуванням з досвідченим інструктором. Але радість від катання і майстерність залежать не тільки від докладених зусиль, але і від спорядження. Спробуємо розібратися як придбати дошку, яка ідеально підходить вам.

Купити сноуборд в Україні. Як правильно підібрати модель?

При виборі сноуборду потрібно орієнтуватися на ряд параметрів.

  1. Рівень вашого катання. Всі дошки відрізняються формою і жорсткістю. Початківцям райдерам варто зупинитися на сноуборді з мінімальною жорсткістю. "М'яка" дошка відрізняється більшою плавністю, управляти нею легше. У міру вдосконалення вашого професіоналізму збільшується показник жорсткості.
  2. Стиль катання. Зазвичай він вказаний на самому виробі. Хочете випробувати всі можливості сноуборду - вибирайте модель all-mountain. Обожнюєте швидкісний спуск з підготовленого схилу? Тоді ваш варіант carving. А ось амбітні, екстремальні фрірайдери, що віддають перевагу непідготовленим трасам, запаморочливим трюкам і стрибкам з трамплінів, запасаються дошками freeride і freestyle.
  3. Довжина сноуборду. Є кілька методів визначення відповідної довжини дошки. В основному вони засновані на математичних обчисленнях з урахуванням росту і ваги райдера. Кожен виробник пропонує свою таблицю розмірів, на яку слід орієнтуватися, здійснюючи покупку.
  4. Ширина дошки. Для успішного управління бордом черевики повинні виступати з обох країв дошки не менше ніж на 1 см, і не більше ніж на 1,5 см. Неправильна ширина не дозволить успішно увійти в поворот.

Купити сноуборд в інтернет магазині FreeRide

В інтернет магазині FreeRide ви знайдете величезний асортимент сноубордів за прийнятною ціною, отримаєте грамотну консультацію від професіоналів, швидко оформите замовлення і отримаєте посилку вже на наступний день в будь-якому куточку України.

Сноуборд Jones Flagship 20-21
Ціна:27 258грн
На складі
Як і випливає з його назви, Jones Flagship 20/21 – це перевірений роками флагман бренду, яким насолоджуються вже тисячі сноубордистів по всьому світу. Спрямована геометрія дозволяє цій дошці вспливати в глибокому снігу і бути стабільною на трасі, сердечник Power Core з трьох сортів деревини (тополі, павловнії і бамбука) забезпечує легкість і міцність конструкції, додаткові виступи по лінії обох бічних радіусів роблять Flagship максимально чіпким, а прогресивний радіус бокового вирізу допоможе пл..
Сноуборд Jones Flagship FW 19-20
Ціна:27 258грн
На складі
Як і випливає з його назви, Jones Flagship 19/20 - це перевірений роками флагман бренду, яким насолоджуються вже тисячі сноубордистів по всьому світу. Спрямована геометрія дозволяє цій дошці спливати в глибокому снігу і бути стабільною на трасі, сердечник Power Core з трьох сортів деревини (тополі, павловнія і бамбука) забезпечує легкість і міцність конструкції, додаткові виступи по лінії обох бічних радіусів роблять Flagship максимально чіпким, а прогресивний радіус бічного вирізу допоможе плав..
Сноуборд Jones Wm's Hovercraft FW 14-15
Нет в наличии
Жіноча дошка для фрірайду Jones Women's Hovercraft відмінно поводиться на пухляку. Її піднятий хвіст не буде підчіплювати сніг. Технологія Directional Rocker-Hovercraft допомагає дошці спливати в глибокому снігу. Геометрія Directional Shape/Swallow Tail підходить для катання по цілині. Спеціальне мастило One Ball Jay BIO Wax: вже нанесене на сноуборд. Даний снаряд відмінно підійде для різного рівня катання. Особливості: Mellow Magne-Traction™: хвилясті канти з боків дошки додають йо..
Сноуборд Jones Wm's Flagship FW 14-15
Нет в наличии
Легендарний Flagship - це наріжний камінь колекції дощок Jones для жінок. Джеремі витратив близько 20 років на розробку ідеального дизайну сноуборду для фрірайду, і тепер тисячі райдерів по всьому світу вибирають Flagship, коли збираються у великі гори. Цього року Flagship отримав оновлений топщит з харизматичної деревини дуба і новий довговічний і чуйний сердечник Master Core.  Особливості: Жорсткість 8/10 Прогин Directional Rocker Directional - форма Хвилястий кант - Mellow Magn..
Сплітборд Jones Ultracraft FW 14-15
Нет в наличии
Найлегший сплітборд в світі. Ultracraft, розроблений і протестований самим Джеремі Джонсом на найжорсткіших схилах планети, стає новим кроком у майбутнє сноубордингу. Особливості: Ультралегкий Carbon Quadrax Fiberglass Oversized Recycled Edges Recycled ABS Sidewalls Factory Tuned - все сноуборди Jones готові до використання відразу після покупки і ще на фабриці канти заточені по всій довжині, а в зоні контактних точок заточка злегка заокруглена Carbon Stringers OneBallJay ..
Сноуборд Jones Ultra Mountain Twin W FW 19-20
Нет в наличии
Сноуборд Jones Ultra Mountain Twin 19/20 - це спрямований твін, повністю повторює перевірені часом геометрію і шейп старого доброго Mountain Twin, але зібраний з найбільш преміальних і новомодних матеріалів, що забезпечують контроль і керованість на максимальних ходах, згладжують або пробивають будь-які нерівності, приземляють самі амплітудні вильоти і дропи. Рокер на носі і хвості дозволяє Ultra Mountain Twin випливати з глибокого снігу, а кембер посередині в поєднанні з Traction Tech зберігают..
Сноуборд Jones Wm's Twin Sister FW 15-16
Нет в наличии
Twin Sister - це дошка для сноубордисток, які завжди намагаються вибрати найкрасивішу і креативну лінію спуску. Унікальне поєднання шейпа і внутрішньої структури вже вісім років допомагають самим відчайдушним райдерам розгортати гори так само легко як сусідський скейтпарк. Підняті ніс і хвіст утримають на плаву в глибокому снігу і не дадуть кантам зачепитися на джибовій фігурі, а класичний кембер між заставними і Mellow Magne-Traction утримають на крижаній стіні пайпа або на задутій кірці високо..
Сноуборд Jones wm's Twin Sister FW 17-18
Нет в наличии
Twin Sister - це дошка для сноубордисток, які завжди намагаються вибрати найкрасивішу і креативну лінію спуску. Унікальне поєднання шейпа і внутрішньої структури вже вісім років допомагають самим відчайдушним райдерам розгортати гори так само легко як сусідський скейтпарк. Підняті ніс і хвіст утримають на плаву в глибокому снігу і не дадуть кантам зачепитися на джибовій фігурі, а класичний кембер між заставними і Mellow Magne-Traction утримають на крижаній стіні пайпа або на задутій кірці високо..
Сноуборд Jones Wm's Twin Sister FW 19-20
Нет в наличии
Легкий і слухняний жіночий сноуборд Jones Twin Sister 19/20 - це комфортний твін з універсальною геометрією, створений для тих, хто не бажає обмежувати себе підготовленими трасами. Підняті ніс і хвіст утримають на плаву в глибокому снігу і не дадуть кантам зачепитися на джибовій фігурі, а класичний кембер між заставними і хвилясті канти Traction Tech 2.0 утримають на крижаній стіні пайпа або на задутій кірці високогірного снігу. Оновлений сердечник FSC™ Mountain Core спеціально створений для точ..
Сноуборд Jones Ultra Mind Expander FW 19-20
Нет в наличии
Нове прочитання All-mountain катання на повних ходах, ідеальне поєднання фрістайлу і творчого фрірайду! Сноуборд Jones Ultra Mind Expander 19/20 - це супер-заряджений універсальний сноуборд, придуманий для катання на максимальних швидкостях по будь-яких трасах і поза ними. Фахівці Jones взяли грайливий і комфортний Mind Expander і прискорили його, додавши самі топові матеріали, збільшивши жорсткість і додавши в прогин класичний кембер. Спрямований рокер на носі і п'яті, класичний прогин між ..
Сноуборд Jones Storm Chaser FW 16-17
Нет в наличии
Магічна плавучість в пухляку і радикальний контроль на жорсткій трасі вже зробили Storm Chaser найбільш затребуваним і обговорюваним сноубордом минулого року. Серф-шейпер Кріс Крістенсон розробив геометрію і прогин Storm Chaser, надихаючись шейпами своїх найвдаліших і швидких серфів. Результатом стала неймовірно плавуча і швидка фрірайдна ракета, упакована в ультра-компактну геометрію шортборда з супер-широкою талією, прогином SURF ROCKER, базою SPOON 4.0 і неймовірно короткою контактною довжино..
Сплітборд Jones Solution FW 19-20 162W см
Нет в наличии
Сплітборд Jones Solution 19/20 - це самий універсальний сплітборд, що відкриває світ безмежного фрірайду за межами курорту. Спрямована фрірайдна геометрія і середня жорсткість роблять його слухняним і легким в управлінні на свіжому снігу, при цьому забезпечуючи безпеку і контроль на жорсткому і задутому рельєфі. Оновлені внутрішні і зовнішні канти Traction tech 2.0 тонше з внутрішньої сторони, що трохи полегшує сплітборд, не втрачаючи в зчепленні зі схилом за рахунок хвилястої геометрії. Оновлен..
Сплітборд Jones Solution Carbon FW 14-15
Нет в наличии
Спліт-борд змагального рівня для найвимогливіших фрірайдерів. Повністю закутаний в карбонову оплетку, посилений карбоновими стрінгерами - це найлегший і надійний спліт-борд в колекції містера Джонса. У цьому сезоні оновлений скользяк - ще швидший sintered ULTRA. Характеристики: Жорсткість 10/10 Прогин Directional Rocker Карбонова конструкція Directional-форма Хвилястий кант спліт-версії всередині і зовні-Mellow Magne-Traction Прогресивний бічний виріз Биаксильная карбонова..
Сноуборд Jones Prodigy FW 17-18
Нет в наличии
Prodigy - це універсальний спрямований твін для дітей, які можуть і хочуть отримувати задоволення від катання. На відміну від більшості дитячих дощок, розрахованих тільки на ази навчання катанню, Prodigy зібраний з тих же висококласних матеріалів, що і дорослі сноуборди Jones, і дозволяє молодому райдеру не тільки встати на дошку, але і довго і успішно прогресувати. Геометрія SPOON 1.0 за рахунок піднятих кантів на носі і хвості не дасть "зловити канта" і забезпечить гладке і рівне катання по бу..
Сноуборд Jones Mountain Twin W FW 19-20
Нет в наличии
Грайливий, але чіткий сноуборд Jones Mountain Twin 19/20 створений для тих райдерів, які не бояться висунути ніс за межі курорту і не бажають тягати в чохлі дві дошки на випадок паудер-дня. Унікальне поєднання шейпа і внутрішньої структури вже вісім років допомагають самим відчайдушним сноубордистам розгортати гори так само легко, як сусідський скейтпарк. Підняті ніс і хвіст утримають на плаву в глибокому снігу і не дадуть кантам зачепитися на джибовій фігурі, а класичний кембер між заставними і..
Сноуборд Jones Mountain Surfer FW 19-20
Нет в наличии
Сноуборд Jones Mountain Surfer 19/20 створений для серфінгу далеко від океанської хвилі, для розкочування свежевипавшего пухляка прямо на найближчому схилі без всяких підйомників, і не вимагає кріплень і сноубордичних черевиків. Він здатний здивувати вас як на короткому схилі біля будинку, так і в повноцінному фрірайді. Відомий серф шейпер Chris Christenson розробив його геометрію спільно з Jeremy Jones, використовуючи всю накопичену базу знань про гідродинаміку і весь накопичений досвід в розро..
Сноуборд Jones Mind Expander FW 19-20
Нет в наличии
Ідеальне поєднання фрістайлу і творчого фрірайду! Поєднуючи в собі риси всіх існуючих геометрій, сноуборд Jones Mind Expander 19/20 є ідеальною заміною будь-якої універсальної дошки. Серф-шейпер Chris Christenson і Jeremy Jones створили точну, слухняну і плавну кисть для сучасних креативних художників від сноуборду, які розписують схили, витончено змішуючи фрірайд, фрістайл і серфінг в одну дугу. Унікальна лінія прогину Surf Rocker, спрямована геометрія і форма скользяка 3D Contour Base 3.0 забе..
Сноуборд Jones Mind Expander FW 18-19
Нет в наличии
Поєднуючи в собі риси всіх існуючих геометрій, Mind Expander є ідеальною заміною будь-якої універсальної дошки. Серф-шейпер Кріс Крістенсон і Джеремі Джонс створили точну, слухняну і плавну пензель для сучасних креативних художників від сноуборду, які розписують схили, витончено змішуючи фрірайд, фрістайл і серфінг в одну дугу. Унікальна лінія прогину Christenson SURF ROCKER, спрямована геометрія і форма ковзаня SPOON 3.0 забезпечують легке і комфортне катання в пухляку, а широкий ніс і повноцін..
Сноуборд Jones Flagship FW 16-17
Нет в наличии
Фрірайдна дошка Flagship - справжня легенда і основа в лінійці сноубордів Jones, яка завоювала довіру фрірайдерів у всьому світі. Модель неодноразово показала себе з кращого боку навіть на найскладніших схилах. Засновник бренду маститий фрірайдер Джеремі Джонс. 20 років він відточував кожну деталь, щоб в результаті домогтися максимальної ефективності! Але досконалості немає меж, і снаряд стає лише краще рік від року: в нинішньому сезоні представлені нові матеріали і доопрацьована геометрія. О..
Сплітборд Jones Explorer Split FW 18-19
Нет в наличии
Explorer Split - це недорогий, універсальний і передбачуваний сплітборд для спокійного і супер-комфортного фрірайду. Однаково добре підійде і для безлічі коротких і швидких підйомів на "домашній" схил і для довгих не екстремальних спліт-прогулянок. Спрямований рокер полегшує катання по свіжого снігу і приземлення в своїй стійці, а хвилястий кант Mellow Magne-traction утримає в поворотах на жорсткій трасі. Основна перевага Explorer - комфортна і передбачувана жорсткість, яка дозволить райдеру буд..
Сноуборд Raven Gravy
Нет в наличии
Найменування: Сноуборд Виробник: Raven Модель: Gravy Країна: Австрія Конструкція: Directional Camber Призначення: all mountain Жорсткість: 6 Сердечник: Woodcore Ростовка: 161 ..
Сноуборд Raven Explorer
Нет в наличии
Дошка для сноубордистів, готових кататися на трасах cередньої cкладності. Задоволення від катання отримають не тільки досвідчені, але і початківці сноубордисти. Дошка забезпечує плавні і м'які повороти, що дозволить вам відточувати свою майстерність. Характеристики: Геометрія: Спрямована  Жорсткість: 5 Сердечник: Полегшений тополя Скользяк: Extruded 4400. ..
Сноуборд Raven Blur
Нет в наличии
Найменування: Сноуборд Виробник: Raven Модель: Blur Країна: Австрія Конструкція: Directional Camber Призначення: all mountain Жорсткість: 4 Сердечник: Woodcore Ростовка: 154, 162 ..
Сноуборд Raven RVN
Нет в наличии
Король усіх сноубордів фірми Raven. Неважливо, ви на глибокому снігу або на добре розратраченій трасі, ця дошка буде вашим найкращим другом. Якщо ви шукаєте різнобічний універсальний сноуборд, то RVN – це правильний вибір. Він надасть швидку ініціацію повороту, високий клас хвата канта та допомагатиме у виході з повороту. Виробник створив сноуборд, який штовхатиме до вищої швидкості та великих поворотів. Характеристики: Призначення: All Mountain Стать: Унісекс Конструкція: сендвіч ..
Показано з 1 по 24 із 34 (всього 2 сторінок)