Засоби по догляду за лижами та сноубордами

Засоби по догляду за зимовим спорядженням. Віск для лиж і сноубордів

Як і будь-яке зимове спорядження, лижі і сноуборд з часом зношуються. Продовжити термін їх служби може регулярний догляд із застосуванням спеціальних засобів і правильні умови зберігання. Для того, щоб ваші лижі і сноуборд добре ковзали по гірському схилу, їх необхідно добре покрити воском. Швидше за все наноситися рідкий воск у вигляді спрею. Він дає тонкий шар і може використовуватися прямо на схилі. Але, на жаль, він так само швидко стирається.

Як доглядати за лижами, щоб продовжити їх життя? Існує кілька варіантів. Один з них – віднести лижі в майстерню в Києві та Україні і довіритися професіоналам. Так ви будете впевнені в якості обробки. Цей спосіб, напевно, припаде до душі дівчатам, які не хочуть морочитися з інструментами, мазями і мастилами. Для чоловіків, які знають, як управлятися з напилком і викруткою, існує альтернатива – оснастити лижі або сноуборд самостійно.

Рекомендації по догляду за гірськими лижами і сноубордом

  1. Зробивши покупку лиж, відразу ж промийте їх і очистіть поверхню від захисного лижного парафіну, нанесеного заздалегідь виробником. Справа в тому, що на вітрині магазину, при відвантаженні і транспортуванні на нього осіли дрібні піщинки, бруд і пил, які можуть пошкодити ковзаючу поверхню виробу.
  2. Зберігайте лижі в теплі подалі від батареї і електрокаміна. Залишивши їх на морозі, особливо якщо в кріпленнях залишилася вода після катання, ви ймовірно отримаєте пошкодження і виріб буде безнадійно зіпсований.
  3. Перевіряйте стан кантів і ковзної поверхні. Якщо канти затупилися, з'явилися нерівності і зачіпки, скористайтеся канторізом, напилком, після чого відполіруйте абразивним бруском.
  4. Обробіть вироби лижної маззю або парафіном для гірських лиж.

Професіонали радять раз на рік обробляти лижі парафіном для лиж. Для цього необхідно особливе обладнання- кріпильний верстат, праску, щітки і скребки, ціни на які коливаються в залежності від виробника і рівня самого виробу. Можна обійтися і підручними засобами. Отже,

  • розміщуємо лижі горизонтально на столі або підлозі, попередньо застеливши газетами. Якщо є верстат, закріплюємо вироби на ньому;
  • розігріваємо парафін за допомогою праски і капаємо невеликі краплі на скользяк (крок 5 см);
  • пропрасуйте поверхню, рівномірно розподіливши засіб;
  • скребком видаляємо надлишки парафіну, додатково пройдіться по ковзяку жорсткою щіткою з металевою або пластиковою щетиною.
Популярні категорії засобів по догляду за лижами та сноубордами:

Віск для лиж Рідкий віск для лиж Мазь для лиж Віск Toko Мастило Toko
Клистер Toko Nordic Klister blue 55g
Ціна:346грн
На складі
Toko Nordic Klister blue-клістер для холодної погоди і зледенілої лижні. Характеристика: Температура снігу: - 30вС-7вСо Температура повітря: - 30вС-7вСо Розфасовка: 55 г ..
Віск Toko NF Hot Wax black 40g
Ціна:200грн
На складі
Середньої щільності, екологічний вуглеводневий віск для тренувань і догляду за слизяком. Особливість: Широкий спектр застосування для звичайного снігу і середніх температур Не містить фтору Ідеальний для новачків Біологічно розкладаємо Вага: 40 г ..
Віск Toko LF Hot Wax blue 40G
Ціна:373грн
На складі
Віск з низьким вмістом фтору Toko LF Hot Wax blue застосовується в якості базового шару перед подальшою обробкою ковзної поверхні лиж або сноуборду мастилом Toko серії HF. Цей помірно твердий віск використовують при підготовці до перегонів або тренувань на нормальному снігу, при різних погодних умовах. Допустимий діапазон температури снігу коливається від -10 – -30°C. Завдяки використанню при виробництві воску технології Tribloc забезпечується найкраще ковзання. Мастило Toko LF Hot Wax blue дуже..
Клистер Toko Nordic Klister yellow 55g
Ціна:346грн
На складі
Клістер Toko Nordic Klister yellow забезпечує зовнішньому шару високу зносостійкість. Віск рекомендується використовувати при температурі снігового покриття від 0ºС до-2ºС і повітря від 10ºС до -2°C. Перед застосуванням мастила слід за допомогою наждачного паперу протерти середню частину лижі, щоб вона стала шорсткою, і видалити пил. Далі необхідно нанести перший шар воску Toko Nordic Base Klister green, обробити його спеціальною праскою, і почекати, поки лижі охолонуть. Після цього потрібно нан..
Спрей тримання для бігових лиж Toko Nordic GripSpray, жовтий 70 мл
Ціна:444грн
На складі
Спрей тримання для бігових лиж Nordic GripSpray. Швидко наноситься, добре вбирається, утримується надовго. Особливість: Легко наноситься, довго тримається, володіє вкрай високим рівнем зчеплення Використовується як основа для інших видів спреїв Підвищує зносостійкість Характеристика: температура снігу від 0° до -2°C температура повітря від 10° до -2°C ..
Спрей тримання для бігових лиж Toko Nordic GripSpray, зелений 70 мл
Ціна:410грн
На складі
Спрей тримання для бігових лиж Nordic GripSpray. Швидко наноситься, добре вбирається, утримується надовго.  Особливість: Легко наноситься, довго тримається, володіє вкрай високим рівнем зчеплення Використовується як основа для інших видів спреїв Підвищує зносостійкість Характеристика: температура снігу від 0° до -30°C температура повітря від 10° до -30°C ..
Віск для бігових лиж Toko Nordic GripWax, жовтий 27 г
Ціна:287грн
На складі
Віск для бігових лиж Toko Nordic GripWax, 27 Р бестселер з незмінною робочою фоормулою! Збільшує зносостійкість спорядження.  Характеристика:: температура снігу від 0° до -2° C температура повітря від 3° до -3°C ..
Віск для бігових лиж Toko Nordic GripWax, синій 27 г
Ціна:287грн
На складі
Віск для бігових лиж Toko Nordic GripWax, 27 Р бестселер з незмінною робочою фоормулою! Збільшує зносостійкість спорядження.  Характеристика:: температура снігу від -7° до -30° C температура повітря від -7° до -30°C ..
Спрей тримання Toko SL GripSpray x-warm 70 мл
Ціна:373грн
На складі
Спрей тримання для теплої погоди, і температури снігу 00С.  Особливість тільки для бігових лиж для жорсткого, шорсткого, екстремально мокрого снігу як доповнення до gripspray universal для теплих умов температура снігу 0° об'єм: 70 мл. ..
Клістер Toko Sport Klister universal 60 мл
Ціна:300грн
На складі
Універсальний клістер для великомодульного, мокрого і крижаного снігу. Придатний для снігу будь-якої температури. Характеристика: Об'єм: 60 мл ..
Віск Toko NF Hot Wax blue 120g
Ціна:373грн
На складі
Високо фторований гоночний віск, що відповідає найвищим вимогам. Віск, що використовується зірками Кубка світу. Особливість Технологія Tribloc для ідеальних властивостей ковзання Дуже високий вміст фтору для максимальної води і грязеотталківаемость Неперевершена ступінь утримання Фтор Dibloc діє як сполучний засіб для продуктів Top Finish Повторно закривається футляр для воску Діапазон температур снігу-10ºC - - 30ºC, повітря-9ºС-30ºС ..
Віск Toko Nano Tec HF2 universal 50ml
Ціна:734грн
На складі
Віск-прискорювач з високим вмістом фтору для використання в гонках, які проходять в холодних умовах. Особливість Дає максимально швидке ковзання Після нанесення на поверхню рекомендується відполірувати лічильником або бруском Cork Pad Доступна, високо-фторована рідина-прискорювач для гонок в будь-яку погоду, від сухої погоди, до мокрого снігу Простий у застосуванні Відштовхує вологу і бруд Об'єм: 50 мл ..
Віск Toko Nano Tec HF2 cold 50ml
Ціна:734грн
На складі
Віск-прискорювач з високим вмістом фтору для використання в холодних умовах жорсткого, холодного снігу з урахуванням встановленого діапазону температур. Витрачається до останньої краплі, завдяки стислому повітрю і двокамерній системі. Особливість сильно фторований віск з новою технологією нанесення з подвійною системою видавлювання до останньої краплі для агресивного снігу і температур від -10°C до -20°C застосуємо при низькій вологості ідеально наноситься на основу водовідшто..
Віск Toko LF Hot Wax blue 40G
Ціна:373грн
На складі
Низькофторований гарячий віск для гонок і тренувальних занять у всіх дисциплінах. Особливість Технологія Tribloc для відмінних властивостей ковзання Високий ступінь утримання Фтор Dibloc діє як сполучний агент Використовується в якості базового воску і базового шару для HF восків під час гонок Повторно закривається футляр для воску Для температур-10C-30C. ..
Віск Toko LF Hot Wax blue 120g
Ціна:810грн
На складі
Низькофторований гарячий віск для гонок і тренувальних занять у всіх дисциплінах. Особливість Технологія Tribloc для відмінних властивостей ковзання Високий ступінь утримання Фтор Dibloc діє як сполучний агент Використовується в якості базового воску і базового шару для HF восків під час гонок Повторно закривається футляр для воску Для температур-10C - - 30C. ..
Віск Toko LF Hot Wax black 40g
Ціна:373грн
На складі
Низькофторований гарячий віск для гонок і тренувальних занять у всіх дисциплінах. Особливість Технологія Tribloc для відмінних властивостей ковзання Високий ступінь утримання Фтор Dibloc діє як сполучний агент Використовується в якості базового воску і базового шару для HF восків під час гонок Повторно закривається футляр для воску. ..
Віск Toko LF Dibloc red 167G RSS
Ціна:2 349грн
На складі
Лінія низько фторованого воску. Забезпечує відмінні характеристики в змаганнях і тренуваннях. Особливість Тривала дія Вага: 167 г Діапазон температур від -3 °С до -7 ºС. ..
Віск Toko LF Dibloc orange 167G RSS
Ціна:2 349грн
На складі
Лінія низько фторованого воску. Забезпечує відмінні характеристики в змаганнях і тренуваннях. Особливість Тривала дія Вага: 167 г Діапазон температур 0 ºС до -4 ºС. ..
Віск Toko LF Dibloc blue 60g
Ціна:459грн
На складі
Віск-прискорювач для лиж і сноубордів. Цей віск був спеціально розроблений для умов екстремально холодного і агресивного снігу, для всіх дисциплін -10 ºС до -30 ºС. Особливість  низькофторований віск LF (Low Fluoro) нова вдосконалена формула для гірських і бігових лиж для сухого снігу придатний для обмерзлих схилів рекомендується для штучного снігу добре наноситься на основу. ..
Віск Toko HF Rub-on-Wax 25g
Ціна:564грн
На складі
Експрес віск з високим вмістом фтору для всіх типів снігу. Особливість Неперевершені показники прискорення Прекрасні показники ковзання Використовується в гонках як останній тонкий шар для максимізації прискорення Рекомендується втирати в ковзаючу поверхню за допомогою Thermo Cork Температура снігу від 0° до -30°C. ..
Віск Toko HF Hot Wax yellow 40g
Ціна:972грн
На складі
Високо фторований гоночний віск, що відповідає найвищим вимогам. Віск, що використовується зірками Кубка світу. Особливість Технологія Tribloc для ідеальних властивостей ковзання Дуже високий вміст фтору для максимальної водо - і грязеотталківаемости Неперевершена ступінь утримання Жовтий для температури снігу 0 ºC -6 ºC.  ..
Віск Toko HF Hot Wax red 40g
Ціна:972грн
На складі
Високо фторований гоночний віск, що відповідає найвищим вимогам. Віск, що використовується зірками Кубка світу. Особливість Технологія Tribloc для ідеальних властивостей ковзання Дуже високий вміст фтору для максимальної водо - і грязеотталківаемости Неперевершена ступінь утримання Діапазон температури снігу-4ºC-12ºc. Діапазон температури повітря - 2ºC-11ºc. ..
Рідина для зняття воску Gel Clean Spray HC3 250ml INT
Ціна:381грн
На складі
Необхідний і універсальний догляд за вашого гірськолижного та сноубордичного спорядження від швейцарської компанії Toko. Gel Clean Spray-ідеально очистить ваші лижі або борд від воску і парафіну. Такий гель здатний видалити навіть найстійкіший віск...
Клистер Toko Carbon Klister viola 60ml
Ціна:311грн
На складі
Клістер Toko Carbon Klister viola відмінно тримається на поверхні лиж, використовується при температурі від -6 до-18ºС. Призначено для крупно-гранульованого, крижаного снігу...
Показано з 1 по 24 із 85 (всього 4 сторінок)