Засоби по догляду за лижами та сноубордами

Засоби по догляду за зимовим спорядженням. Віск для лиж і сноубордів

Як і будь-яке зимове спорядження, лижі і сноуборд з часом зношуються. Продовжити термін їх служби може регулярний догляд із застосуванням спеціальних засобів і правильні умови зберігання. Для того, щоб ваші лижі і сноуборд добре ковзали по гірському схилу, їх необхідно добре покрити воском. Швидше за все наноситися рідкий воск у вигляді спрею. Він дає тонкий шар і може використовуватися прямо на схилі. Але, на жаль, він так само швидко стирається.

Як доглядати за лижами, щоб продовжити їх життя? Існує кілька варіантів. Один з них – віднести лижі в майстерню в Києві та Україні і довіритися професіоналам. Так ви будете впевнені в якості обробки. Цей спосіб, напевно, припаде до душі дівчатам, які не хочуть морочитися з інструментами, мазями і мастилами. Для чоловіків, які знають, як управлятися з напилком і викруткою, існує альтернатива – оснастити лижі або сноуборд самостійно.

Рекомендації по догляду за гірськими лижами і сноубордом

  1. Зробивши покупку лиж, відразу ж промийте їх і очистіть поверхню від захисного лижного парафіну, нанесеного заздалегідь виробником. Справа в тому, що на вітрині магазину, при відвантаженні і транспортуванні на нього осіли дрібні піщинки, бруд і пил, які можуть пошкодити ковзаючу поверхню виробу.
  2. Зберігайте лижі в теплі подалі від батареї і електрокаміна. Залишивши їх на морозі, особливо якщо в кріпленнях залишилася вода після катання, ви ймовірно отримаєте пошкодження і виріб буде безнадійно зіпсований.
  3. Перевіряйте стан кантів і ковзної поверхні. Якщо канти затупилися, з'явилися нерівності і зачіпки, скористайтеся канторізом, напилком, після чого відполіруйте абразивним бруском.
  4. Обробіть вироби лижної маззю або парафіном для гірських лиж.

Професіонали радять раз на рік обробляти лижі парафіном для лиж. Для цього необхідно особливе обладнання- кріпильний верстат, праску, щітки і скребки, ціни на які коливаються в залежності від виробника і рівня самого виробу. Можна обійтися і підручними засобами. Отже,

  • розміщуємо лижі горизонтально на столі або підлозі, попередньо застеливши газетами. Якщо є верстат, закріплюємо вироби на ньому;
  • розігріваємо парафін за допомогою праски і капаємо невеликі краплі на скользяк (крок 5 см);
  • пропрасуйте поверхню, рівномірно розподіливши засіб;
  • скребком видаляємо надлишки парафіну, додатково пройдіться по ковзяку жорсткою щіткою з металевою або пластиковою щетиною.
Популярні категорії засобів по догляду за лижами та сноубордами:

Віск для лиж Рідкий віск для лиж Мазь для лиж Віск Toko Мастило Toko
Віск Toko Performance Red 120 г
Ціна:1 240грн
На складі
Характеристики: Вага: 120 г Тип воску: ковзний (Glide) Верхня температурна межа: -4 °C Нижня температурна межа: -12 °C ..
Віск Toko Performance Yellow 120г
Ціна:1 240грн
На складі
М'який продуктивний гарячий віск Toko Performance Yellow для гонок та тренувань у всіх гірськолижних дисциплінах. Застосування та властивості: Для умов з високою вологістю та вологим снігом Хороші властивості ковзання Водо-, брудовідштовхуючий Високий ступінь утримання Зв'язуючий агент для фінальної обробки Top Finish Також використовується у гонках як базовий віск Вторинний восковий кейс Характеристики: Температура снігу: 0°C - -6°C Температура повітр..
Віск Toko Performance Black 40г
Ціна:560грн
На складі
Високопродуктивний гарячий віск Toko Performance black з добавкою DLC для гонок та тренувань у всіх гірськолижних дисциплінах. Використовується як базовий віск або додається до воску в умовах брудного снігу або агресивного штучного снігу. Застосування та властивості: Використовується як базовий віск або як добавка Включає добавку DLC для максимального відштовхування бруду Хороші властивості ковзання Зв'язуючий агент для фінальної обробки Top Finish Багаторазовий восковий кей..
Віск Toko Performance Black 120г
Ціна:1 240грн
На складі
Високопродуктивний гарячий віск Toko Performance black з добавкою DLC для гонок та тренувань у всіх гірськолижних дисциплінах. Використовується як базовий віск або додається до воску в умовах брудного снігу або агресивного штучного снігу. Застосування та властивості: Використовується як базовий віск або як добавка Включає добавку DLC для максимального відштовхування бруду Хороші властивості ковзання Зв'язуючий агент для фінальної обробки Top Finish Багаторазовий восковий кей..
Віск Toko Natural Wax 40г
Ціна:366грн
На складі
Стійкий універсальний віск ідеально підходить для туристичних лиж. Застосовується при температурі: снігу: 0°C - -30°C повітря: 10°C - -30°C Особливості: Біорозкладний Розміщений в упаковці, що переробляється Для будь-яких снігових умов та температур Хороші ковзаючі властивості ..
Віск Toko Natural Wax 120г
Ціна:703грн
На складі
Стійкий універсальний віск ідеально підходить для туристичних лиж. Застосовується при температурі: снігу: 0°C - -30°C повітря: 10°C - -30°C Особливості: Біорозкладний Розміщений в упаковці, що переробляється Для будь-яких снігових умов та температур Хороші ковзаючі властивості ..
Віск Toko Base Performance Yellow 120 г
Ціна:576грн
На складі
Екологічний вуглеводневий віск для тренувань та догляду за пошкодженим та зношеним спорядженням. Особливості: Широкий діапазон застосування для високої вологості та мокрого снігу Біорозкладний Ідеально підходить для тренувань та амбітних ентузіастів Вторинний восковий кейс Характеристики: Гаряче нанесення Температура снігу: 0°C - -6°C Температура повітря: 10°C - -4°C Вага: 120 г ..
Клістер Toko Nordic Klister blue 55г
Ціна:514грн
На складі
Toko Nordic Klister blue - клістер для холодної погоди і зледенілої лижні. Характеристики: Температура снігу: - 30оС -7оС Температура повітря: - 30оС -7оС Розфасовка: 55 г ..
Віск Toko All-in-one Universal 120г
Ціна:576грн
На складі
Універсальний екологічний гарячий віск All-in-one Universal для початківців любителів гірськолижного спорту. Особливості: Для всіх снігових умов і температур Хороші властивості ковзання Запобігає висиханню основи Біорозкладаний матеріал Захищає лижі від бруду і окислення при зберіганні Багаторазовий восковий кейс Характеристики: Температура снігу: 0°C--30°C Температура повітря: 10°C--30°C Вага: 120 г ..
Віск Toko LF Hot Wax blue 40г
Ціна:552грн
На складі
Віск з низьким вмістом фтору Toko LF Hot Wax blue застосовується в якості базового шару перед подальшою обробкою ковзної поверхні лиж або сноуборду мастилом Toko серії HF. Цей помірно твердий віск використовують при підготовці до перегонів або тренувань на нормальному снігу при різних погодних умовах. Допустимий діапазон температури снігу коливається від -10 – -30°C. Завдяки використанню при виробництві воску технології Tribloc забезпечується найкраще ковзання. Мастило Toko LF Hot Wax blue дуже ..
Клістер Toko Nordic Klister yellow 55г
Ціна:514грн
На складі
Клістер Toko Nordic Klister yellow забезпечує зовнішньому шару високу зносостійкість. Віск рекомендується використовувати при температурі снігового покриття від 0ºС до -2ºС і повітря від 10ºС до -2°C. Перед застосуванням мастила слід протерти середню частину лижі за допомогою наждачного паперу, щоб вона стала шорсткою, і видалити пил. Далі необхідно нанести перший шар воску Toko Nordic Base Klister green, обробити його спеціальною праскою і почекати, поки лижі охолонуть. Після цього потрібно нан..
Спрей тримання для бігових лиж Toko Nordic GripSpray, жовтий 70 мл
Ціна:656грн
На складі
Спрей тримання для бігових лиж Nordic GripSpray. Швидко наноситься, добре вбирається, утримується надовго. Особливості: Легко наноситься, довго тримається, володіє вкрай високим рівнем зчеплення Використовується як основа для інших видів спреїв Підвищує зносостійкість Характеристики: температура снігу від 0° до -2°C температура повітря від 10° до -2°C ..
Спрей тримання для бігових лиж Toko Nordic GripSpray, зелений 70 мл
Ціна:606грн
На складі
Спрей тримання для бігових лиж Nordic GripSpray. Швидко наноситься, добре вбирається, утримується надовго.  Особливості: Легко наноситься, довго тримається, володіє вкрай високим рівнем зчеплення Використовується як основа для інших видів спреїв Підвищує зносостійкість Характеристики: температура снігу від 0° до -30°C температура повітря від 10° до -30°C ..
Віск для бігових лиж Toko Nordic GripWax, синій 27 г
Ціна:427грн
На складі
Віск для бігових лиж Toko Nordic GripWax, 27г. Бестселер з незмінною робочою фоормулою! Збільшує зносостійкість спорядження. Характеристики: температура снігу від -7° до -30° C температура повітря від -7° до -30°C ..
Віск Toko HF Hot Wax red 40г
Ціна:1 440грн
На складі
Високофторований гоночний віск, який відповідає найвищим вимогам. Віск, який використовується зірками Кубка світу. Особливості: Технологія Tribloc для ідеальних властивостей ковзання Дуже високий вміст фтору для максимальної водо - і брудовідштовхування Неперевершена ступінь утримання Діапазон температури снігу-4ºC  -12ºc. Діапазон температури повітря - 2ºC  -11ºc. ..
Рідина для зняття воску Gel Clean Spray HC3 250мл INT
Ціна:563грн
На складі
Необхідний і універсальний догляд для вашого гірськолижного та сноубордичного спорядження від швейцарської компанії Toko. Gel Clean Spray ідеально очистить ваші лижі або борд від воску і парафіну. Такий гель здатний видалити навіть найстійкіший віск. ..
Віск Toko Grip & Glide Pocket 100мл
Ціна:624грн
На складі
Універсальний рідкий віск для бігових лиж, особливо підходить для лиж з механічною системою скелелазіння (рибні лижі). Для всіх видів снігу і температур. Особливості: На основі натуральної сировини Біорозкладний Покращує властивості ковзання і піклується про фундамент Простий в застосуванні З аплікатором губки і вбудованим шліфувальним повстю Зручний кишеньковий розмір для переміщення і воску в дорозі. ..
Засіб для зняття воску Toko Waxremover HC3 500мл
Ціна:800грн
На складі
Ефективний засіб для усунення воску, що дуже виручить всіх прихильників активного зимового відпочинку, які стежать за станом своїх лиж і сноубордів. За допомогою даної рідини ви в лічені хвилини і з мінімальними зусиллями зможете очистити спорядження від воску. Це абсолютно безпечний і зручний в експлуатації засіб, який відмінно справляється зі своїм основним завданням, його в своїй майстерні повинен мати кожен поважаючий себе лижник і сноубордист. Характеристики: Об'єм: 500 мл. ..
Віск Toko Express Rub On 40 г
Ціна:503грн
На складі
Відмінний засіб для тих, хто бажає привести своє спорядження в потрібний робочий стан. Дане доповнення гідно оцінять прихильники активного зимового відпочинку, лижники та сноубордисти, які стежать за станом свого спорядження і бажають поліпшити його швидкісні та експлуатаційні характеристики. Засіб поставляється в легкій, місткій упаковці, яка дозволяє зручно використовувати його в будь-яких умовах. Завдяки невеликій вазі віск завжди зручно мати при собі, він поміщається в рюкзак, кишеню куртки ..
Віск Toko Express Racing Rub On 40 г
Ціна:800грн
На складі
Чудовий засіб, який гідно оцінять всі прихильники активного зимового відпочинку. Використовуючи даний віск, ви зможете в лічені хвилини привести своє спорядження в робочий стан, поліпшити його показники ковзання. Віск поставляється в маленьких, компактних упаковках, які зручні в експлуатації. Це відмінне доповнення для тих, хто стежить за станом свого спорядження і бажає поліпшити його експлуатаційні якості. Характеристики: Вага: 40 грам. ..
Клістер Toko Nordic Base Klister green 55г
Ціна:514грн
На складі
Toko Nordic Base Klister green застосовується в якості грунту для поверхні лиж перед подальшою обробкою іншими мазями Nordic Klister. Це базове мастило забезпечує зовнішньому шару високу зносостійкість. Віск рекомендується використовувати при температурі снігового покриття і повітря від -30 до 0°C. Перед застосуванням мастила слід за допомогою наждачного паперу протерти середню частину лижі, щоб вона стала шорсткою, і видалити пил. Далі необхідно нанести перший шар воску Toko Nordic Base Klister..
Віск Toko LF Hot Wax red 40г
Ціна:552грн
На складі
Віск з низьким вмістом фтору Toko LF Hot Wax red застосовується в якості базового шару перед подальшою обробкою ковзної поверхні лиж або сноуборду мастилом Toko серії HF. Цей помірно твердий віск використовують при підготовці до перегонів або тренувань на нормальному снігу, при різних погодних умовах. Допустимий діапазон температури снігу коливається від -4 до -12°C. Завдяки використанню при виробництві воску технології Tribloc забезпечується найкраще ковзання. Мастило Toko LF Hot Wax red дуже с..
Віск Toko HF Hot Wax red 120г
Ціна:3 360грн
На складі
Віск Toko HF Hot Wax red призначений для використання в різноманітних погодних умовах, при нормальному снігу на трасах і помірно холодному повітрі. Цю помірно тверду мазь слід застосовувати при температурі снігу від -4 до -12°C. Стійкий до зносу віск містить дуже високий відсоток фтору. Він забезпечує мастило необхідними для спортсменів відмінними водовідштовхувальними властивостями. При створенні воску для найкращого ковзання використана технологія Tribloc. Завдяки такому набору властивостей ві..
Віск Toko HF Hot Wax blue 120г
Ціна:3 489грн
На складі
Тверда мазь Toko HF Hot Wax blue створена для застосування в холодну погоду і коли на схилах трас лежить твердий переморожений сніг. Діапазон температури снігу при використанні воску становить від -10 до -30°C. Найкраще ковзання досягається завдяки використанню технології Tribloc. Віск містить в складі дуже високу частку фтору, і тому чудово відштовхує воду і бруд. Також мазь має відмінну стійкість до зносу. Віск задовольнить вимоги спортсменів з найвищими вимогами. Зокрема, мастило використовую..
Показано з 1 по 24 із 89 (всього 4 сторінок)