Засоби по догляду за одягом

Засоби по догляду за одягом в Україні

Регулярний догляд за одягом за допомогою сучасних засобів не тільки збереже привабливий зовнішній вигляд ваших речей, але і продовжить їм життя. Завдавши технологічному просоченню на куртці або штанах, Ви забезпечите себе теплом, комфортом і сухістю не залежно від погодних умов.

Умовно поділяють:

  1. Засоби для чищення, завдяки яким ви позбудетеся від різних забруднень на одязі. Подібні очищувачі являють собою рідке мило, що органічно розгладається, відмінно чистить і не порушує водозахисних властивостей речей. Ідеально підходить для прання дихаючих і мембранних тканин, не містить фосфатів, абсолютно гіпоалергенне.
  2. Водовідштовхувальні просочення для додаткової стійкості від вологи і відновлення втраченої водостійкості матеріалу. Вони добре тримаються на одязі навіть після декількох прань, зберігають паропроникність, ефективно пропускають випаровування тіла назовні і покращують теплоізоляцію мембрани. Після обробки збільшується зносостійкість матеріалу, а отже і термін служби одягу.

Пам'ятайте: якщо ви хочете зберегти функціональність мембрани і ефективність водовідштовхувального покриття ніколи не користуйтеся господарськими пральними порошками. І нехай ціна на спеціалізовані засоби вище, ніж на звичайний порошок, вона з лишком окупається при використанні.  

Віск Fjallraven Greenland Wax 90 г
Ціна:340грн
На складі
Віск для просочення одягу з тканини G-1000. Зручна коробочка для подорожей, яку легко взяти з собою, якщо вам потрібно посилити водонепроникність одягу, коли ви підете в похід. Втирайте і розплавте, щоб отримати водостійку і зносостійку поверхню. Віск виготовлений з високоякісного парафіну і бджолиного воску, що робить uренландський віск більш екологічною альтернативою хімічному просоченню. Зроблений з суміші бджолиного воску і парафіну, віск захищає матеріал від води, надає вітрозахисні влас..
Кондиціонер для функціонального одягу Toko Functional Sportswear Care 250ml
Ціна:370грн
На складі
Toko Functional Sportswear Care - кондиціонер для стрики термобілизни, термошкарпеток, флісів та іншого функціонального одягу. Надає одягу додаткові антибактеріальні та антистатичні властивості. Має довгостроковий дезодоруючий ефект - бар'єр проти бактерій, патогенних мікроорганізмів і запахів. Застосування: Помістіть термобілизну в пральну машинку, залийте відповідний миючий засіб, наприклад, Toko Eco Textile Wash 250ml у відділення для миючого засобу, а у відділення для кондиціонера зал..
Віск Fjallraven Greenland Wax Travel Pack
Ціна:204грн
На складі
Віск для просочення одягу з тканини G-1000. Зручна коробочка для подорожей, яку легко взяти з собою, якщо вам потрібно посилити водонепроникність одягу, коли ви підете в похід. Втирайте і розплавте, щоб отримати водостійку і зносостійку поверхню. Віск виготовлений з високоякісного парафіну і бджолиного воску, що робить гренландський віск більш екологічною альтернативою хімічному просоченню. Зроблений з суміші бджолиного воску і парафіну, віск захищає матеріал від води, надає вітрозахисні влас..
Засіб для прання і просочення 2 в 1 Grangers Down Wash and Repel 300 мл
Ціна:508грн
На складі
Засіб 2-в-1 для прання і просочення виробів з пуховим наповнювачем. Особливості Grangers Down Wash and Repel 2 in 1: - спеціально розроблений для очищення пухових і синтетичних наповнювачів (штучний пух, наприклад. Primaloft) - відновлює водовідштовхуюче покриття, якщо виріб був з мембраною (наприклад, Gore-Tex або eVent). Особливості: не порушує початкові повітропроникні властивості тканини видаляє забруднення без зниження властивостей пуху перешкоджає злипанню пуху після прання ..
Водовідштовхувальне просочення Grangers Performance Repel Spray 275 мл
Ціна:474грн
На складі
Просочення Granger's Performance Repel - це вірне рішення до відновлення і оновлення водовідштовхувального шару верхнього одягу! Ви можете цього не знати, але ваш одяг, особливо той, що призначений для зимових видів спорту, потребує регулярного догляду та обслуговування. Час, пил і навіть постійне носіння одягу сприяють руйнуванню спеціального верхнього шару, який відштовхує вологу. На щастя, за допомогою спрею Granger's Performance Repel можна відновити і підтримати водовідштовхувальний..
Водовідштовхувальне просочення Granger's Clothing Repel 300 мл
Ціна:508грн
На складі
На поверхню сучасного технологічного одягу для туризму і альпизму наносять спеціальні водовідштовхувальні покриття. Вони змушують краплі води скочуватися з тканини, залишаючи її сухою, а також забезпечують відведення зайвої вологи назовні. Згодом водозахисний шар одягу зношується, матеріал починає поглинати воду. Одяг швидше стає мокрим, погіршуються дихаючі характеристики, що може створити дискомфорт під час носіння. Просочення Granger's Clothing Repel спеціально розроблене для відновлення ..
Набір для догляду за одягом Grangers Clothing Clean and Proof Kit
Ціна:745грн
На складі
Набір для догляду за одягом Grangers Clothing Clean And Proof Kit призначений для максимального спрощення догляду за всім технічним і верхнім одягом. Набір включає засіб для прання верхнього одягу Performance Wash, спрей-просочення Performance Repel і засіб для прання термобілизни Active Wash. Прання верхнього та технічного одягу звичайними миючими засобами робить одяг чистим, але залишає різні хімічні залишки в матеріалах, тим самим погіршуючи функціональні характеристики ваших речей, такі як п..
Засіб для прання Grangers Performance Wash 300 мл
Ціна:270грн
На складі
Засіб для прання Grangers Performance Wash розроблений спеціально для ретельного і дбайливого прання верхнього одягу з мембраною GORE-TEX®, eVent. Засіб забезпечує якісне очищення одягу, не порушуючи його заявлені функції. Засіб м'яко видаляє бруд і усуває запахи при збереженні будь-яких водовідштовхувальних обробок тканин вашого одягу. Може бути використаний в якості першого кроку при застосуванні водовідштовхувального просочення. Можна використовувати у всіх типах води, при температурі від..
Засіб для прання вовни Grangers Merino Wash 300 мл
Ціна:270грн
На складі
Одяг з вовни мериноса характеризується відмінними поглинаючими властивостями та вологовиведенням, які допомагають регулювати температуру тіла. Це робить речі приємними і зручними в носінні. Плюс, подібно до іншої вовни, меринос має природні вологовідштовхуючі і м'які антибактеріальні властивості. Щоб скористатися всіма перевагами цих речей, за ними необхідний спеціальний догляд. Регулярне прання звичайними миючими засобами, які залишають різні хімічні залишки на речах, може зіпсувати їх функ..
Засіб для прання пуху Grangers Down Wash 300 мл
Ціна:304грн
На складі
Засіб для прання пухових виробів. Допоможе дбайливо випрати спальний мішок, пухову куртку або ковдру. Особливості: спеціально розроблений для очищення пухових і синтетичних наповнювачів видаляє забруднення без зниження властивостей пуху перешкоджає злипанню пуху після прання безпечний у використанні зі звичайною пральною машиною працює у всіх типах води, навіть при температурі 30C Об'єм: 300 мл ..
Просочення Toko Eco Textile Proof 500ml
Ціна:530грн
На складі
Водовідштовхувальне просочення від TOKO. Екологічно нешкідливе просочення надає тканинам водовідштовхувальних властивостей і захищає від бруду. Зберігає властивості мембранних тканин в тому числі GORE-TEX®. Продовжує термін служби одягу.  Особливості: надає одягу водонепроникність і робить матеріал брудовідстовхувальним; зберігає дихаючі властивості тканини; екологічно чистий спрей, не містить стиснутий газ. Спосіб застосування: Використовувати для сухих і чистих речей. ..
Просочення і прання Duo-Pack Textile Proof & Eco Textile Wash 250ml
Ціна:589грн
На складі
Eco Textile Wash - 250 ml миючий засіб для прання мембранних тканин ТОКО Eco Wash. Нові миючі засоби TOKO Eco комбінують в собі очищаючі характеристики миючих засобів з нешкідливістю для навколишнього середовища. Особливості: Ідеально підходить для прання дихаючих та інших видів тканин Відновлює функціональність мембранних тканин (напр., Gore-TEX) Догляд і ефективне очищення за допомогою оптимально підібраних миючих компонентів Не містить барвників, відбілювачів або фосфатів В о..
Прання та просочення Toko Eco Wash-In Proof 250ml
Ціна:319грн
На складі
Toko Eco Wash-In Proof - зручний засіб для просочення мембранного одягу безпосередньо під час прання в пральній машині (працює за принципом кондиціонера). Підходить для будь-яких мембранних тканин (Gore-Tex, eVENT, PreCip, Evapora тощо). Надає виробам з мембранних тканин (вітровки, зимові куртки, лижні штани) водовідштовхувальні властивості, зберігаючи технологічні характеристики високотехнологічних тканин. Особливості: Ідеально підходить для мембран типу Gore-Tex, eVENT, Evapora та інш..
Прання для вовни Toko Eco Wool Wash 250ml
Ціна:319грн
На складі
Спеціальний екологічно нешкідливий миючий засіб для одягу з високоякісної вовни і вовни меріно. Ретельно очищає вовняні та інші делікатні тканини. Дуже добре підходить для високоякісного спортивного одягу з вовни мериноса. Запобігає утворенню катишків і зберігає текстиль гладеньким і м'яким. Не містить відбілювачів, барвників і фосфатів. Вироблений на основі відновлюваних ресурсів. Біологічно розкладається. Ефективний при низьких температурах. Пройшов дерматологічні випробування. Концентрова..
Засіб для прання Toko Eco Textile Wash 1000ml
Ціна:810грн
На складі
Eco Textile Wash - миючий засіб для прання мембранних тканин. Характеристики: Ідеально підходить для прання дихаючих та інших видів тканин; Відновлює функціональність мембранних тканин (наприклад, Gore-TEX); Догляд і ефективне очищення за допомогою оптимально підібраних миючих компонентів; Не містить барвників, відбілювачів або фосфатів; Схвалений дерматологами; Нешкідливий для навколишнього середовища; Ємності вистачає до 40 прань. Спосіб застосування: Машинне пр..
Дезодорант Toko Eco Universal Fresh 500ml
Ціна:529грн
На складі
Toko Eco Universal - інтенсивний дезодорант з активною антибактеріальною речовиною, яка нейтралізує неприємні запахи в шоломах, рукавичках, спортивному спорядженні, рюкзаках і сумках. Забезпечує свіжий, приємний аромат. Регулярне застосування гарантує тривалий ефект.  Особливості: має дезінфікуючу дію; легко використовувати; схвалений дерматологами; підходить для систематичного застосування; нешкідливий для навколишнього середовища. ..
Засіб для прання Toko Eco Soft Shell Wash 250 мл
Ціна:346грн
На складі
Якщо ви користуєтеся одягом з еластичної тканини, софтшелл або флісу, вам буде корисна рідина для прання Toko Eco Soft Shell Wash. Одяг очищається від забруднень, навіть якщо ви перете в холодній воді, завдяки проникненню активних компонентів вглиб тканини. Засіб відновлює властивості матеріалу, зберігає його еластичність і комфорт. Основа рідини складається з поновлюваних природних компонентів, тому вона є екологічно безпечною. У складі засобу відсутні барвники, відбілюючі засоби і фосфати. Рід..
Просочення Toko Textile Proof 250ml
Ціна:319грн
На складі
Просочення у вигляді спрею Toko Textile Proof призначене для функціонального та спортивного одягу, яке виготовляється з високотехнологічних матеріалів. Особливості: Просочення надає виробам водовідштовхувальні властивості. Не порушує структуру і технологічні характеристики матеріалів. Не містить відбілювач і пом'якшувачів. Має здатність відновлювати "дихаючі" властивості мембранних тканин. Застосування: Просочення наноситися на попередньо випраний і висушений одяг і..
Засіб для прання Toko Eco Textile Wash 250ml
Ціна:319грн
На складі
Засіб для прання мембранних тканин (вітровки, зимові куртки, лижні штани) і технологічного одягу (термобілизна, термошкарпетки, фліси). Виготовлений в Швейцарії на основі екологічно чистих компонентів, не чинить згубного впливу на навколишнє середовище. Безпечно очищає, відновлює дихаючі та водовідштовхувальні властивості. Підходить для прання дихаючих мембран типу Gore-Tex, eVENT, Evapora тощо. Особливості: Ідеально підходить для прання дихаючих та інших видів тканин Відновлює функці..
Засіб для прання Toko Down Wash
Ціна:319грн
На складі
Спеціальний екологічно чистий миючий засіб призначений для прання одягу і спальних мішків з наповнювачем з пуху. Нові миючі засоби TOKO Eco комбінують в собі очищуючі характеристики миючих засобів з нешкідливістю для навколишнього середовища. Більше 50% інгредієнтів миючих засобів створені з відновлюваних ресурсів Всі миючі засоби серії ТОКО Есо біологічно розкладаються Ефективні при низьких температурах - не містять фосфатів і фосфонатів Вся упаковка серії придатна до переробки д..
Засіб для прання Nikwax Tech Wash 150мл
Ціна:163грн
Нет в наличии
Засіб для прання і очищення виробів з водонепроникних тканин. Безпечно очищає, відновлює дихаючі та водовідштовхувальні властивості. Підходить для прання порових мембран типу Gore-Tex, SympaTex, Permatex тощо, а також для чищення наметів, рюкзаків, сумок і чохлів. Особливості: подовжує життя спорядженню і покращує його характеристики збільшує дихаючі властивості тканин підтримує водонепроникність простий у використанні: може бути використаний в пральній машині підходить для будь..
Водовідштовхувальне просочення Nikwax Tx. Direct Wash-in 100мл
Ціна:145грн
Нет в наличии
Просочення для мембран Nikwax TX.Direct Wash-in - професійний засіб для прання, розроблений для додання водостійкості як мембранним тканинам, так і дихаючим нейлоновим матеріалам і тканинам, які посилені поліуретановим покриттям. Просочення надійно відновлює, зберігає і надає водовідштовхувальні і дихаючі властивості тканин, не пошкоджуючи обробку DWR, а також не змінює властивості синтетичних наповнювачів. Не є хімічним миючим засобом, в звичному розумінні, але представляє з себе натуральний ша..
Водовідштовхувальне просочення Nikwax Tx. Direct Wash-in 300мл
Ціна:366грн
Нет в наличии
Просочення для мембран Nikwax TX.Direct Wash-in - професійний засіб для прання, розроблений для додання водостійкості як мембранним тканинам, так і дихаючим нейлоновим матеріалам і тканинам, які посилені поліуретановим покриттям. Просочення надійно відновлює, зберігає і надає водовідштовхувальні і дихаючі властивості тканин, не пошкоджуючи обробку DWR, а також не змінює властивості синтетичних наповнювачів. Не є хімічним миючим засобом, в звичному розумінні, але представляє з себе натуральний ша..
Засіб для прання і просочення Grangers Clothing Wash and Repel 300 мл
Ціна:610грн
Нет в наличии
Засіб для прання і просочення Granger's 2 in1 Wash and Repel 1L — засіб для очищення і відновлення водостійких властивостей одягу 2 в 1. Підходить для виробів з мембраною Gore-Tex і eVENT. На поверхню сучасного технологічного одягу наносять спеціальні водовідштовхувальні засоби. Вони змушують краплі води скочуватися з тканини, залишаючи її сухою, а також забезпечують відведення зайвої вологи назовні. Згодом водозахисний шар зношується, матеріал починає вбирати воду. Одяг швидше стає мокрим, ..
Показано з 1 по 24 із 56 (всього 3 сторінок)