Тактичне спорядження


Каремат армійський G-Tac тактичний сoyote
Ціна:1 630грн
Доступні кольори
Каремат армійський G-Tac тактичний сoyote
Каремат армійський G-Tac тактичний multicam
Каремат армійський G-Tac тактичний khaki
Каремат армійський G-Tac тактичний pixel
На складі
Каремат G-Tac складається з вологостійкого термоізоляційного ізоляційного ізолону (пінополіетилену) завтовшки 10 мм і захисної від технічних пошкоджень тканини Oxford, яка стійка до перепадів температури, підвищеної вологості, не потребує специфічного догляду. Для зручного транспортування каремат складається у вигляді гармошки і фіксується з боків Fastex, що є його безперечною перевагою. Характеристики: Розмір у розкладеному стані: Ш60хВ180 см (Ш - ширина, В - висота) Розмір у складен..
Каремат-сидушка G-Tac подвійний армійський зі стяжкою pixel
Ціна:620грн
Доступні кольори
Каремат-сидушка G-Tac подвійний армійський зі стяжкою pixel
Каремат-сидушка G-Tac подвійний армійський зі стяжкою coyote
Каремат-сидушка G-Tac подвійний армійський зі стяжкою khaki
Каремат-сидушка G-Tac подвійний армійський зі стяжкою multicam
На складі
Каремат для сидіння G-Tac використовується для теплоізоляції між тілом людини і будь-якою холодною поверхнею. Можна використовувати як стільчик зі спинкою або як килимок (повністю розкладений) для ведення спостереження і стрільби в положенні лежачи. Товщина ізолону (пінополіетилену) 10 мм. Характеристики: Для фіксації на системі MOLLE і поясних ременях передбачені стропи з липучкою велкро. Складається і фіксується каремат за допомогою кнопок.  Розмір у складеному стані: Ш28хВ33,5 см (..
Каремат-сидушка G-Tac подвійний армійський з магнітами coyote
Ціна:620грн
Доступні кольори
Каремат-сидушка G-Tac подвійний армійський з магнітами coyote
Каремат-сидушка G-Tac подвійний армійський з магнітами pixel
Каремат-сидушка G-Tac подвійний армійський з магнітами multicam
Каремат-сидушка G-Tac подвійний армійський з магнітами khaki
На складі
Каремат для сидіння G-Tac використовується для теплоізоляції між тілом людини і будь-якою холодною поверхнею. Можна використовувати як стільчик зі спинкою або як килимок (повністю розкладений) для ведення спостереження і стрільби в положенні лежачи. Товщина ізолону (пінополіетилену) 10 мм. Характеристики: Для фіксації на системі MOLLE і поясних ременях передбачені стропи з липучкою велкро. Складається і фіксується каремат за допомогою вшитих магнітів.  Розмір у складеному стані: Ш28хВ..
Каремат для сидіння G-TAC  з ременем pixel
Ціна:570грн
Доступні кольори
Каремат для сидіння G-TAC  з ременем pixel
Каремат для сидіння G-TAC  з ременем coyote
Каремат для сидіння G-TAC  з ременем multicam
Каремат для сидіння G-TAC  з ременем khaki
На складі
Каремат-сидушка з ременем Gtac кріпиться на поясі за допомогою еластичного ременя з фастексом, що дає змогу легко і швидко його знімати. Збільшена товщина пінополіетилену знижує ризик переохолодження. Характеристики: Розмір: 28 х 34 х 3 см Матеріал:Oxford  Поліамідна стропа  Фастекс 25мм Ізолон (пінополіетилен) 30 мм Еластична стрічка (гумка) 25мм ..
Кофта флісова Edelweiss Fleece Jacket-3
Ціна:1 500грн
На складі
Ідеально підходить для військових, туристам, мисливцям та рибалкам. Кофта виготовлена з флісу, щільність якого 340 г (100% поліестер). Такий матеріал м'який, дуже теплий, приємний до тіла. Він майже не пропускає воду і при цьому швидко виводить піт назовні. Кофта застібається на блискавку. Має дві вертикальних кишені на грудях і дві кишені по бокам, котрі закриваються на блискавку, а також з внутрішньоі сторони є дві глибокі кишені. М'який фліс приємно прилягає до тіла і не сковує рух..
Каремат для сидіння G-TAC тактичний khaki
Ціна:370грн
Доступні кольори
Каремат для сидіння G-TAC тактичний coyote
Каремат для сидіння G-TAC тактичний pixel
Каремат для сидіння G-TAC тактичний khaki
Каремат для сидіння G-TAC тактичний multicam
На складі
Каремат для сидіння G-TAC c використовується для теплоізоляції між тілом людини і будь-якою холодною поверхнею. Можна використовувати як стільчик для ведення спостереження і стрільби в положенні сидячи. Товщина ізолону (пінополіетилену) 10 мм. Характеристики: Для фіксації на системі MOLLE і поясних ременях передбачено стропи з липучкою велкро.  Розмір: Ш28хВ39 см (Ш - ширина, В - висота). Матеріал: Oxford  Поліамідна стропа  Липучка велкро Ізолон 10 мм ..
Чохол для каремата G-TAC khaki
Доступні кольори
Чохол для каремата G-TAC khaki
Чохол для каремата G-TAC pixel
Нет в наличии
Чоход для каремата розміром 195*60 см..
Каремат тактичний G-Tac складаний з ременем на пояс pixel
Доступні кольори
Каремат тактичний G-Tac складаний з ременем на пояс pixel
Каремат тактичний G-Tac складаний з ременем на пояс coyote
Каремат тактичний G-Tac складаний з ременем на пояс khaki
Каремат тактичний G-Tac складаний з ременем на пояс multicam
Нет в наличии
Каремат тактичний складаний з ременем G-Tac використовується як килимок (повністю розкладений) для ведення спостереження і стрільби в положенні лежачи або для сидіння. Складається в 4 складання. Товщина ізолону (пінополіетилену) 10 мм. Кріпиться на поясі за допомогою еластичного ременя з фастексом, що дає змогу легко і швидко знімати його за потреби. Характеристики: Розмір у складеному стані: 40х30х4,5 см Розмір у розкладеному стані: 40х120х1 см Матеріал: Oxford  Поліамідна стропа..
Лопата Skif Plus Wombat Heavy 63.01.81
Нет в наличии
Лопата - це утилітарний і в багатьох випадках настільки ж незамінний інструмент, як і ніж із сокирою. Незважаючи на те, що лопата це найчастіше габаритніший інструмент, ніж згаданий ніж і сокира, сучасні рішення дозволяють не тільки суттєво зменшити габарити лопати, але й розширити їх можливості. Складна лопата Skif Plus є сучасним зразком багатофункціональної лопати, яка, окрім своєї складної конструкції, поєднує в собі відразу кілька важливих інструментів: лопату, ніж, пилку, сокиру та відкрив..
Баул-рюкзак Edelweiss на 90л.
Нет в наличии
Баул-рюкзак Edelweiss на 90л. - ідеально для переносу особистих речей чи обладнання. Характеристики: Матеріал: CORDURA 600 D з ПВХ покриттям Об'єм: 90 л.  Довжина: 78см Діаметр:  38 см Можна носити як сумку і як рюкзак Регульована  довжина ручок  На лямках додаткові м'які накладки для комфортного носіння Додатковий фастекс на грудях для фіксації лямок  Блискавка з подвійним замком та з клапаном на велкро застібці Всередині  додаткові дві кишені для дрібних рече..
Куртка флісова Fahrenheit HL Tactical Tan
Нет в наличии
Тактична модель флісової утеплюючої куртки з матеріалу Polartec® High Loft — оптимальна в якості третього шару в комплексі Gen III ECWCS, що використовується військовослужбовцями і працівниками силових структур. Також хороша для спорту і туризму в якості другого утеплюючого шару. Додаткові підсилення плечових зон з міцної тканини Nylon 6,6. Куртка має якісну блискавку YKK з додатковою вітрозахисною планкою, дві бокові кишені на блискавках, а також затяжку низу. У виробництві моделі використана н..
Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)