Карти туристичних маршрутів, книги

Література
Карта туристична "Центральні Горгани" ламінована
Ціна:130грн
На складі
Туристична карта Центральних Горган. Актуалізація картографічної основи 2011, 2013 рр. Досліджено за допомогою навігатора та подано на карті близько 250 км стежок та доріг, які раніше не подавались на жодній із виданих карт. Карта "Центральні Ґорґани" дозволяє здійснити мандрівки між селами Івано-Франківської області - Осмолода, Гута, Бистриця, Максимець, а також Манява, Пасічна, Зелена. На карті: - Сивуля - Висока - Ігровець - Плоска - Довга - Ґропа - Братківська - Трояска - Стіг..
Карта туристична "Гори Буковини" ламінована
Ціна:130грн
На складі
Детальна туристична карта гірського району Буковинських гір. Масштаб 1:50000 (в 1 см. 500 м). Мапа Гори Буковини фактично тільки доповнює гірські райони Буковини, які не ввійшли в мапу Покутсько-Буковинські Карпати. Якщо порівнювати її з картою Буковинські гори, то одна її сторона є повністю новою! Місцевість не має масштабних краєвидів, але відносно хороші ґрунтові дороги і мальовничі долини можуть сподобатись веломандрівникам. Ламінована версія, стійка до намокання та стирання. На карті так..
Карта туристична "Вулканічні Карпати. Територія Вулкану" ламінована
Ціна:130грн
На складі
В невеликому форматі карти подано тільки необхідну для активного туриста інформацію. Назви на карті подані українською та англійською мовами (транслітерація). Карта містить телефони служб гірського порятунку. На карті нанесені промарковані на місцевості та рекомендовані для переходу пішохідні маршрути!  Вулканічними Карпатами називають гірські хребти, які з внутрішньої сторони повторюють вигин дуговидної Карпатської системи. Їх також називають Вулканічною Короною, вони у вигляді кільця оточую..
Карта туристична "Вулканічні Карпати. Зачарований край" ламінована
Ціна:130грн
На складі
У невеликому форматі карти подано тільки необхідне для активного туриста інформацію. Назви на карті представлені українською та англійською мовами (транслітерація). Карта містить телефони служб гірського порятунку. На карті нанесені промарковані на місцевості і рекомендовані для переходу пішохідні маршрути! Територія карти " Зачарований Край "охоплює більшу його частину в межах Закарпаття і включає в себе не тільки територію Національного природного парку" Зачарований Край", а й інші відомі в За..
Карта туристична "Полонина Красна" ламінована
Ціна:130грн
На складі
У невеликому форматі карти подано тільки необхідну для активного туриста інформацію. Найбільш відвідувані території і популярні стежки досліджені за допомогою навігатора. Назви на карті представлені українською та англійською мовами (транслітерація). На карті нанесені (промарковані) на місцевості пішохідні маршрути відповідно до кольору маркування на місцевості. Карта містить телефони служб гірського порятунку. Характеристика: Масштаб карти 1: 50000 Сітка координат: WGS-84 Розмір ка..
Карта туристична "Західні Горгани" ламінована
Ціна:130грн
На складі
Детальна туристична карта західних Горган. Актуалізація картографічної основи 2010, 2013 р.досліджено за допомогою навігатора і представлено на карті близько 650 км стежок і доріг, які раніше не подавалися на жодній з виданих карт. Карта "Західні Ґорґани" включає гірські прикарпатські та закарпатські села Мислівка, Вишків, Осмолода, Синевир, Синевирська Поляна, Негровець та Колочава та прилеглі до них гірські масиви, з яких можна зійти також у села Торунь, Липовиця, Суходіл та Ілемня. На карт..
Карта туристична "Вододільна Верховина" ламінована
Ціна:130грн
На складі
Ламінована карта" Вододільна Верховина ". Під час досліджень карти "Вододільна Верховина" було пройдено не менше 800 км доріг і стежок і представлені на карту більше 500 км gps-треків. На карті нанесені промарковані на місцевості і плановані до позначення пішохідні маршрути. Карта містить телефони служб гірського порятунку. На карті вказано: Тростян, Маківка, Високий Верх, Чорна Ріпа Перевали: Торунський, Бескидський, Середній Верецький, Латинський Вишківський Горган, Кам'янка, оз..
Карта туристична "НПП Синевир. Колочава"
Ціна:70грн
На складі
У невеликому форматі карти подано тільки необхідне для активного туриста інформацію. Назви на карті представлені українською та англійською мовами (транслітерація). На карті нанесені промарковані на місцевості та рекомендовані для переходу пішохідні маршрути. Карта містить телефони служб гірського порятунку.  Карта розміщена лише на одній сторінці - на зворотному боці подається краєзнавча інформація, надана НПП "Синевир" та туроператором "АЖІО-тур". На сторінці з картою також представлена інфор..
Карта Горганське низькогір'я. Пригорганські Бескиди
Ціна:130грн
На складі
На невеликому форматі карти подана тільки необхідна для активного туриста інформація. Назви на карті подані українською та англійською мовами (транслітерація). Карта містить телефон служби гірського порятунку. На карті нанесені промарковані на території та рекомендовані для переходу пішохідні маршрути. Характеристика:  Масштаб карти: 1: 50 000  Сітка координат: WGS-84  Розмір карти: 690 х 480 мм (Титульна сторінка 240 х 115 мм) ..
Карта Карпат туристична "Гринявські та Чивчинські гори" ламінована
Ціна:130грн
На складі
Детальна туристична карта гірського району Чивчинських та Гринявських гір у Карпатах. Масштаб 1:50000 (в 1 см. 500 м.). Ламінована версія, стійкіша до намокання та стирання. На карті також нанесено промарковані на місцевості та плановані до знакування пішохідні маршрути. Характеристики: Масштаб: 1:50 000 (в 1 см. 500 м.) Сітка координат: WGS-84 Розміри: 690 х 480 мм Розміри в складеному вигляді: 115 х 240 мм Мова: українська, англійська Що є на карті: Скупова, Угорські с..
Карта Карпат туристична "Верховинский Вододильный Хребет. Полонина Руна"
Ціна:130грн
На складі
Туристична карта " Верховинський Вододільний Хребет. Полонина Руна « - це детальна карта району з серії " Україна.Відпочивай активно " від українського видавництва АССА. Заслужено вважається найдетальнішою туристичною картою даного району. Назви на карті представлені українською та англійською мовами (транслітерація). Карта створена на основі «польових» робіт, які проводили партнери видавництва - фонд «Карпатські стежки», що займаються маркуванням пішохідних маршрутів і установкою покажчиків ..
Карта Карпат туристична "Покутські Гори. Покутсько-Буковинські Карпати"
Ціна:130грн
На складі
Туристична карта "Покутські Гори. Покутсько-Буковинські Карпати" - це детальна карта району із серії " Україна.Відпочивай активно " від українського видавництва АССА. Заслужено вважається найдетальнішою туристичною картою даного району. Назви на карті представлені українською та англійською мовами (транслітерація). Карта створена на основі «польових» робіт, які проводили партнери видавництва - фонд «Карпатські стежки», що займаються маркуванням пішохідних маршрутів і установкою покажчиків на ..
Карта Карпат туристична "Свидовец. Полонина Красна"
Ціна:130грн
На складі
Туристична карта " Свидовець. Полонина Красна « - це детальна карта району з серії " Україна.Відпочивай активно " від українського видавництва АССА. Заслужено вважається найдетальнішою туристичною картою даного району. Назви на карті представлені українською та англійською мовами (транслітерація). Карта створена на основі «польових» робіт, які проводили партнери видавництва - фонд «Карпатські стежки», що займаються маркуванням пішохідних маршрутів і установкою покажчиків на території Українсь..
Карта Карпат туристична "Мармароси"
Ціна:130грн
На складі
Туристична карта "Мармароси « - це детальна карта району з серії" Україна.Відпочивай активно " від українського видавництва АССА. Заслужено вважається найдетальнішою туристичною картою даного району. Назви на карті представлені українською та англійською мовами (транслітерація). Карта створена на основі «польових» робіт, які проводили партнери видавництва - фонд «Карпатські стежки», що займаються маркуванням пішохідних маршрутів і установкою покажчиків на території Українських Карпат. На карт..
Карта Буковинські гори
Ціна:130грн
На складі
"Буковинські гори « - це продовження раніше випущеної версії»Покутські гори". Інформація на цій карті покращена і актуальна на 2017 рік. Тут ви отримаєте коротке ознайомлення про національні природні парки» Вижницький «та»Гуцульщина".  А також в карті є телефони служб гірського рятування. На карті: Греблина Садниста Бозна Мегура Кінашка Хребет Водоспад  Характеристика: Масштаб: 1: 50 000 Сітка координат: WGS-84 Розмір: 690 на 480 мм, в складеному вигляді 115 н..
Книга "Україна. Відпочивай активно!"Вело Крим
Ціна:97грн
На складі
Унікальний велосипедний путівник для справжніх Маунтін байкерів! 30 різноманітних вело маршрутів по цікавих куточках Криму і 3 стилю катання. А також карти, Висотні графіки і gps-треки. У путівнику ви знайдете: - 30 різноманітних вело маршрутів, прокладених найцікавішими куточками Криму-3 стилі катання: Cross Country-11 маршрутів по пересіченій місцевості All Mountain - 11 гірських маршрутів Downhill-8 забійних спусків До кожного маршруту дана наступна інформація: - карта з маршрутом-висотний гр..
Карта туристична "Схiднi Горгани" ламінована
Ціна:130грн
На складі
Детальна туристична карта гірського району Східних Горган у Карпатах. Масштаб 1:50000 (в 1 см. 500 м.). На карті нанесено промарковані на місцевості та плановані до знакування пішохідні маршрути. Ламінована версія — стійка до намокання та стирання. Характеристики: Масштаб: 1:50 000 (в 1 см. 500 м.) Сітка координат: WGS-84 Розміри: 690 х 480 мм Розміри в складеному вигляді: 115 х 240 мм Мова: українська, англійська Що є на карті: Східні Ґорґани (г. Хом'як, г. Синя..
Карта Карпат туристична "Свидовець" ламінована
Нет в наличии
Найбільш детальна карта району Свидовецького хребта Українських Карпат. Охоплений район населених пунктів Рахів, Ясіня, Усть-Чорна, Кваси, Білин. За допомогою карти "Свидовець" можна починати чи закінчувати свою подорож в м. Рахів, пройти весь масив Свидовця (вершини Терентин, Близниці, Стіг, Трояска, Темпа) та зійти до с.Усть-Чорна. В невеликому форматі карти подано тільки необхідну для активного туриста інформацію. Назви на карті подані українською та англійською мовами (транслітерація)...
Карта Карпати "Коськівський район"
Нет в наличии
Характеристика: Масштаб 1:50 000 Друк: повнокольоровий Мова: Українська ..
Карта Сколівські Бескиди
Нет в наличии
Дуже докладна туристична карта із серії карт по Карпатах, на яких представлені різні райони Українських Карпат. Виконана українською та англійською мовами в масштабі 1: 50000, застосована Сітка координат WGS-84. При складанні карт враховувалася найактуальніша інформація про об'єкти. Автор пройшов майже всі маршрути особисто, додавши всі нюанси і вказав точне розташування важливих точок. При друку був використаний новий вид паперу, що володіє підвищеними вологостійкими і зносостійкими властив..
Карта туристична "Боржава"
В наличии
Туристична карта " Боржава "із серії карт"Стежки та мапи". Найдетальніша туристична карта даного району! Велика частина з представленої території перевірена власними виходами в гори, які проводив фонд" Карпатські стежки " (безпосередньо займається маркуванням пішохідних маршрутів і установкою покажчиків на території Українських Карпат). Актуалізація картографічної основи 2012-2018 рр. досліджено за допомогою навігатора і представлено на карті 700 км стежок і доріг. Крім основного масиву Боржава,..
Карта Карпат туристична "Центральные Горганы. Свидовец юго-восточная часть"
Нет в наличии
Туристична карта " центральні Горгани. Свидовець південно-східна частина « - це детальна карта району з серії " Україна.Відпочивай активно " від українського видавництва АССА. Заслужено вважається найдетальнішою туристичною картою даного району. Назви на карті представлені українською та англійською мовами (транслітерація). Карта створена на основі «польових» робіт, які проводили партнери видавництва - фонд «Карпатські стежки», що займаються маркуванням пішохідних маршрутів і установкою покаж..
Карта Карпат туристична "Чорногора"
Нет в наличии
Карта видана безпосередньо автором. В оновленій версії додатково перевірено виходи до полонини Ґропа через підлогу. Поливний, а також підйом на гору Мунчел (Менчул) через підлогу. Чуфрова та нова дорога в районі села Луги. На карті: Говерла Петрос Туркул Піп Іван Чорногірський Смотрич Вухатий Камінь Озеро Несамовите Озеро Марічейка Озеро Бребенескул Кострича Кукул пороги Чорного Черемоша водоспад Труфанець Квас Особливість: на карті нанесені промарко..
Книга "Україна. Відпочивай активно!"
Нет в наличии
Путівник активного відпочинку і туризму в Україні. Зібрано понад 20 видів активного відпочинку по всіх регіонах України з маршрутами, описами, яскравими фото і достовірною інформацією. Більше 1000 барвистих фотографій викличуть у Вас неодмінне бажання подорожувати і відпочивати активно! Як дістатися? Де зупинитися і на що помилуватися в околицях? Де купити (взяти напрокат) спорядження? У нашій книзі ви легко знайдете відповіді на всі питання Для зручності мандрівників наведені координати точок G..
Показано з 1 по 24 із 35 (всього 2 сторінок)