Карти туристичних маршрутів, книги

Література
Карта Туристична
Ціна:130грн
На складі
У невеликому форматі карти подано тільки необхідне для активного туриста інформацію. Назви на карті представлені українською та англійською мовами (транслітерація). Карта містить телефони служб гірського порятунку. На карті нанесені промарковані на місцевості і рекомендовані для переходу пішохідні маршрути! Територія карти " Зачарований Край "охоплює більшу його частину в межах Закарпаття і включає в себе не тільки територію Національного природного парку" Зачарований Край", а й інші відомі в За..
Карта Туристична
Ціна:130грн
На складі
У невеликому форматі карти подано тільки необхідну для активного туриста інформацію. Найбільш відвідувані території і популярні стежки досліджені за допомогою навігатора. Назви на карті представлені українською та англійською мовами (транслітерація). На карті нанесені (промарковані) на місцевості пішохідні маршрути відповідно до кольору маркування на місцевості. Карта містить телефони служб гірського порятунку. Характеристика: Масштаб карти 1: 50000 Сітка координат: WGS-84 Розмір ка..
Карта Туристична
Ціна:130грн
На складі
Детальна туристична карта західних Горган. Актуалізація картографічної основи 2010, 2013 р.досліджено за допомогою навігатора і представлено на карті близько 650 км стежок і доріг, які раніше не подавалися на жодній з виданих карт. Карта "Західні Ґорґани" включає гірські прикарпатські та закарпатські села Мислівка, Вишків, Осмолода, Синевир, Синевирська Поляна, Негровець та Колочава та прилеглі до них гірські масиви, з яких можна зійти також у села Торунь, Липовиця, Суходіл та Ілемня. На карт..
Карта Туристична
Ціна:130грн
На складі
Ламінована карта" Вододільна Верховина " випуску 2019 року. Під час досліджень карти "Вододільна Верховина" було пройдено не менше 800 км доріг і стежок і представлені на карту більше 500 км gps-треків. На карті нанесені промарковані на місцевості і плановані до позначення пішохідні маршрути. Карта містить телефони служб гірського порятунку. На карті вказано: Тростян, Маківка, Високий Верх, Чорна Ріпа Перевали: Торунський, Бескидський, Середній Верецький, Латинський Вишківський Горган..
Карта Туристична
Ціна:70грн
На складі
У невеликому форматі карти подано тільки необхідне для активного туриста інформацію. Назви на карті представлені українською та англійською мовами (транслітерація). На карті нанесені промарковані на місцевості та рекомендовані для переходу пішохідні маршрути. Карта містить телефони служб гірського порятунку.  Карта розміщена лише на одній сторінці - на зворотному боці подається краєзнавча інформація, надана НПП "Синевир" та туроператором "АЖІО-тур". На сторінці з картою також представлена інфор..
Карта Горганське низькогір'я. Пригорганські Бескиди
Ціна:130грн
На складі
На невеликому форматі карти подана тільки необхідна для активного туриста інформація. Назви на карті подані українською та англійською мовами (транслітерація). Карта містить телефон служби гірського порятунку. На карті нанесені промарковані на території та рекомендовані для переходу пішохідні маршрути. Характеристика:  Масштаб карти: 1: 50 000  Сітка координат: WGS-84  Розмір карти: 690 х 480 мм (Титульна сторінка 240 х 115 мм) ..
Карта Туристична
Ціна:130грн
На складі
Туристична карта " Боржава "із серії карт"Стежки та мапи". Найдетальніша туристична карта даного району! Велика частина з представленої території перевірена власними виходами в гори, які проводив фонд" Карпатські стежки " (безпосередньо займається маркуванням пішохідних маршрутів і установкою покажчиків на території Українських Карпат). Актуалізація картографічної основи 2012-2018 рр. досліджено за допомогою навігатора і представлено на карті 700 км стежок і доріг. Крім основного масиву Боржава,..
Карта Карпат туристична
Ціна:130грн
На складі
Туристична карта "Гринявські гори і Чивчинські гори « - це детальна карта району з серії" Україна.Відпочивай активно " від українського видавництва АССА. Заслужено вважається найдетальнішою туристичною картою даного району. Назви на карті представлені українською та англійською мовами (транслітерація).Карта створена на основі «польових» робіт, які проводили партнери видавництва - фонд «Карпатські стежки», що займаються маркуванням пішохідних маршрутів і установкою покажчиків на території Українс..
Карта Карпат туристична
Ціна:130грн
На складі
Туристична карта " Верховинський Вододільний Хребет. Полонина Руна « - це детальна карта району з серії " Україна.Відпочивай активно " від українського видавництва АССА. Заслужено вважається найдетальнішою туристичною картою даного району. Назви на карті представлені українською та англійською мовами (транслітерація). Карта створена на основі «польових» робіт, які проводили партнери видавництва - фонд «Карпатські стежки», що займаються маркуванням пішохідних маршрутів і установкою покажчиків ..
Карта Карпат туристична
Ціна:130грн
На складі
Туристична карта " Покутські гори. Покутсько-Буковинські Карпати « - це детальна карта району із серії " Україна.Відпочивай активно " від українського видавництва АССА. Заслужено вважається найдетальнішою туристичною картою даного району. Назви на карті представлені українською та англійською мовами (транслітерація). Карта створена на основі «польових» робіт, які проводили партнери видавництва - фонд «Карпатські стежки», що займаються маркуванням пішохідних маршрутів і установкою покажчиків н..
Карта Карпат туристична
Ціна:130грн
На складі
Туристична карта " Свидовець. Полонина Красна « - це детальна карта району з серії " Україна.Відпочивай активно " від українського видавництва АССА. Заслужено вважається найдетальнішою туристичною картою даного району. Назви на карті представлені українською та англійською мовами (транслітерація). Карта створена на основі «польових» робіт, які проводили партнери видавництва - фонд «Карпатські стежки», що займаються маркуванням пішохідних маршрутів і установкою покажчиків на території Українсь..
Карта Карпат туристична
Ціна:130грн
На складі
Туристична карта " центральні Горгани. Свидовець південно-східна частина « - це детальна карта району з серії " Україна.Відпочивай активно " від українського видавництва АССА. Заслужено вважається найдетальнішою туристичною картою даного району. Назви на карті представлені українською та англійською мовами (транслітерація). Карта створена на основі «польових» робіт, які проводили партнери видавництва - фонд «Карпатські стежки», що займаються маркуванням пішохідних маршрутів і установкою покаж..
Карта Буковинські гори
Ціна:130грн
На складі
"Буковинські гори « - це продовження раніше випущеної версії»Покутські гори". Інформація на цій карті покращена і актуальна на 2017 рік. Тут ви отримаєте коротке ознайомлення про національні природні парки» Вижницький «та»Гуцульщина".  А також в карті є телефони служб гірського рятування. На карті: Греблина Садниста Бозна Мегура Кінашка Хребет Водоспад  Характеристика: Масштаб: 1: 50 000 Сітка координат: WGS-84 Розмір: 690 на 480 мм, в складеному вигляді 115 н..
Книга
Ціна:97грн
На складі
Унікальний велосипедний путівник для справжніх Маунтін байкерів! 30 різноманітних вело маршрутів по цікавих куточках Криму і 3 стилю катання. А також карти, Висотні графіки і gps-треки. У путівнику ви знайдете: - 30 різноманітних вело маршрутів, прокладених найцікавішими куточками Криму-3 стилі катання: Cross Country-11 маршрутів по пересіченій місцевості All Mountain - 11 гірських маршрутів Downhill-8 забійних спусків До кожного маршруту дана наступна інформація: - карта з маршрутом-висотний гр..
Книга
Ціна:107грн
На складі
Довідковий посібник з надання першої медичної допомоги. Використовуючи свій практичний досвід, набутий в результаті численних походів в якості керівників і учасників, автори посібника висвітлюють найбільш часто зустрічаються захворювання і стани, дають конкретні поради з надання допомоги. У довіднику висвітлено тільки необхідний мінімум знань для надання першої допомоги, яку своєчасно може і повинен надавати той, хто знаходиться поруч з потерпілим або сам потерпілий...
Східні Горгани
Ціна:130грн
На складі
Найбільш детальна туристична карта! Більшість з поданих територій перевірена власними виходами в гори. Актуалізація картографічної основи 2010-2012 рр. Найбільш відвідувані території та популярні стежки досліджені з допомогою навігатора (650 км шляхів)! Масштаб карти: 1: 50 000 Сітка координат: WGS-84 Розмір карти: 690 х 480 мм (г. Хом'як, г. Синяк, г. Явірник, г. Синячка) 2. Чорногора-північно-західна частина (м. Маковиця, м. Велика Рокита, г. Гордя Доброті..
Книга
Ціна:35грн
На складі
Ненав'язливий, іронічний і зі знанням справи написаний гід по гірськолижним курортам. Автор гіда-відома журналістка і любитель гірських лиж Олена Аверіна-розповідає не тільки про те, куди краще поїхати, Як підібрати лижі і вибрати трасу для катання, а й про "культурне життя" на зимових курортах. Спеціально для жіночої аудиторії в гід включена інформація про ресторани, дискотеки, адреси spa-центрів і зон безмитної торгівлі для хорошого шопінгу. Читачам цікаво буде також дізнатися, де відпочивають..
Карта Карпати
Ціна:35грн
Нет в наличии
Характеристика: Масштаб 1:50 000 Друк: повнокольоровий Мова: Українська ..
Карта Сколівські Бескиди
Ціна:112грн
Нет в наличии
Дуже докладна туристична карта із серії карт по Карпатах, на яких представлені різні райони Українських Карпат. Виконана українською та англійською мовами в масштабі 1: 50000, застосована Сітка координат WGS-84. При складанні карт враховувалася найактуальніша інформація про об'єкти. Автор пройшов майже всі маршрути особисто, додавши всі нюанси і вказав точне розташування важливих точок. При друку був використаний новий вид паперу, що володіє підвищеними вологостійкими і зносостійкими властивостя..
Карта Карпат туристична
Ціна:130грн
Нет в наличии
Туристична карта "Мармароси « - це детальна карта району з серії" Україна.Відпочивай активно " від українського видавництва АССА. Заслужено вважається найдетальнішою туристичною картою даного району. Назви на карті представлені українською та англійською мовами (транслітерація). Карта створена на основі «польових» робіт, які проводили партнери видавництва - фонд «Карпатські стежки», що займаються маркуванням пішохідних маршрутів і установкою покажчиків на території Українських Карпат. На карт..
Карта Карпат туристична
Ціна:130грн
Нет в наличии
Карта видана безпосередньо автором. В оновленій версії додатково перевірено виходи до полонини Ґропа через підлогу. Поливний, а також підйом на гору Мунчел (Менчул) через підлогу. Чуфрова та нова дорога в районі села Луги. На карті: Говерла Петрос Туркул Піп Іван Чорногірський Смотрич Вухатий Камінь Озеро Несамовите Озеро Марічейка Озеро Бребенескул Кострича Кукул пороги Чорного Черемоша водоспад Труфанець Квас Особливість: на карті нанесені промарко..
Книга
Ціна:106грн
Нет в наличии
Путівник активного відпочинку і туризму в Україні. Зібрано понад 20 видів активного відпочинку по всіх регіонах України з маршрутами, описами, яскравими фото і достовірною інформацією. Більше 1000 барвистих фотографій викличуть у Вас неодмінне бажання подорожувати і відпочивати активно! Як дістатися? Де зупинитися і на що помилуватися в околицях? Де купити (взяти напрокат) спорядження? У нашій книзі ви легко знайдете відповіді на всі питання Для зручності мандрівників наведені координати точок G..
Книга
Ціна:48грн
Нет в наличии
У книзі наведені спортивні туристські маршрути і описи перевалів Приельбрусся північніше річок Баксан і Уллукам. В окремих розділах представлені шляхи сходжень на вершини Ельбрусу. Матеріал супроводжується ілюстраціями та орографічними схемами. Книга призначена гірським туристам, альпіністам і всім, хто цікавиться історією Приельбрусся і спортивним освоєнням району. Кількість сторінок: 176 шт Ілюстрація: Так Формат: 84x108 / 32 (130х205 мм) Палітурка: М'яка обкладинка..
Книга
Ціна:91грн
Нет в наличии
Виконання висотно-верхолазних робіт в безопорному просторі. Навчальний посібник присвячений питанням виконання висотно-верхолазних робіт у безопорному просторі із застосуванням верхолазного спорядження та страхувальних засобів. У ньому висвітлено питання організації робіт, забезпечення безпеки при їх проведенні, описано верхолазне спорядження, методи виконання робіт на висоті, техніка пересування в безопорному просторі і по різних конструкціях із застосуванням верхолазного спорядження. Призначен..
Показано з 1 по 24 із 31 (всього 2 сторінок)