Про нас


Магазин «FreeRide» був відкритий у Черкасах в 2005 році. Спочатку це був маленький магазин, що продавав туристичні товари, кількість яких можна було перерахувати на пальцях. Але наполеглива праця і розвиток допомогли нам запропонувати клієнтам найкращий сервіс і більший асортимент якісних товарів. Вже більше 15 років ми пропонуємо покупцям широкий асортимент товарів для туризму, альпінізму, спелеології, гірських лиж, сноуборду та активного відпочинку на природі. У 2014 році ми відкрили веломагазин, в якому представлений великий вибір велосипедів для дорослих і дітей, самокати, біговели, ролики, а також аксесуари та комплектуючі.
 
В магазині представлено понад 12 тисяч найменувань товарів, які є в наявності на складі. Вам не доведеться чекати. Замовивши товар, Ви зможете отримати його вже на наступний день.
 
Щорічно ми відвідуємо світові виставки, присвячені гірськолижному спорядженню та одягу, активному відпочинку та велоспорту: Outdoor Show, ISPO, Eurobike, а також найбільші тести гірськолижного спорядження Sportcheck Testival, для того, щоб бути в курсі останніх тенденцій і радувати вас новинками у магазині.
 
У нас працюють професійні консультанти, які дадуть вам вичерпні відповіді на всі питання і допоможуть вам зробити правильний вибір.
 
В магазині «FreeRide» представлена продукція кращих світових брендів за найкращими цінами, а вибір ви зробите самі, побувавши у нас. Впевнені - Вам у нас сподобається, і якщо ви ще не бували в горах або в підводному світі, то обов'язково захочете потрапити туди. 
 
Більшість товарів, які ми пропонуємо, перевірено нами або нашими покупцями на собі в досить жорстких умовах. Спираючись на такий досвід, ми завжди можемо запропонувати саме те, що Вам потрібно. Наша команда піднімається на вершини, ходить в походи, займається підводним полюванням, пірнає з аквалангом, обожнює гірські лижи, спускається у печери, катається на велосипедах і просто подорожує. Тож ми добре знаємо те, що продаємо, тому даємо гарантію на весь наш товар. 
 
Ми виступаємо спонсорами різних туристичних заходів, а також Черкаського Велодня. Якщо ви відпочиваєте активно, саме у нас можна знайти співрозмовника і однодумця. Ми порадимо, як урізноманітнити, організувати і убезпечити ваш відпочинок. Ви завжди можете отримати вичерпну консультацію по організації самостійних подорожей, по підводному полюванню і дайвінгу, по індивідуальному підбору спорядження.
 
«FreeRide» сьогодні - це 15 років роботи, два магазини в Черкасах, а також інтернет-магазин і молода активна команда, яка не зупиняється на досягнутому! Для нас «FreeRide» - це вже не просто магазин, не просто бренд. «FreeRide» - це команда! Freeride - це стиль життя! Пригоди починаються тут!