Компас Silva Terra Expedition S - фото 25820

Компас Silva Terra Expedition S (25820~01)


Опис Компас Silva Terra Expedition S

Виберіть світле майбутнє з більш екологічною Terra Expedition S, виготовленою з коноплі та переробленого пластику. Terra Expedition S — це ваш кращий вибір, якщо вам потрібен дзеркальний візирний компас із багатьма функціями. Він має високу продуктивність, коли йдеться про точність і довговічність, і розроблений для досвідчених користувачів і професіоналів.

Terra Expedition S належить Silva Terra: серія продуктів із перероблених матеріалів із викидами вуглецю на 90% менше. Кришка, кільце ручки та кільце градуювання на Terra Expedition S виготовлені з матеріалу REVO.

Якщо місцевість потребує дзеркального візирного компаса, Expedition S стане вашим оптимальним супутником. SILVA Expedition S має простий у використанні корпус, силіконові гумові ніжки для точної роботи з картами, знімний ремінь для ваги із запобіжним розблокуванням, світлові позначки, що дозволяють працювати вночі, збільшувальну лінзу, шкалу для вимірювання карти в мм або дюймах, 1:25 000, 1:50 000 і Ваги GPS – плюс вбудований регулятор магнітного схилення (включаючи постійне локальне регулювання). Expedition S також може проводити вимірювання на карті 1:40 000 і поставляється з клінометром для вимірювання кута схилу та допомоги під кутом 45 градусів у функції дзеркала.

Цей компас має дзеркало, яке дозволяє одночасно бачити циферблат компаса та фон. Той факт, що циферблат компаса можна побачити в той же час, коли контрольна точка вирівняна, робить дзеркальні компаси більш бажаними для точного орієнтування. Дзеркало-візирний компас найкраще працює на відкритій місцевості, де потрібно визначати напрямок на великих відстанях.

Картка схилу чудово підходить як для виявлення ризику сходження лавини, так і для визначення того, наскільки складною буде ваша подорож. Знаючи нахил, ви також можете визначити будь-яку додаткову відстань, яку вам потрібно пройти через нахил. Завжди будьте обережні на крутій місцевості. Ризик сходження лавин зростає, якщо схил крутіше 30 градусів. Картка нахилу допоможе вам виявити цей ризик.

Ця модель компаса оснащена шнурком зі знімною шкалою з переробленого ПЕТ, який працює як лінійка. На шнурку для терезів є дві шкали; 1:25 і 1:50, що полегшує вимірювання відстані вашого походу. Оскільки він м’який і гнучкий, його легко розмістити прямо на маршруті на карті, коли ви перебуваєте на місцевості – або коли ви плануєте свою наступну пригоду

Terra означає Земля, а продукти з маркуванням Silva Terra мають менший екологічний слід. Ми прагнемо світлого майбутнього, і Silva Terra є нашим планом, щоб це відбулося. Наша стратегія проста для розуміння та добре відома – повторне використання, зменшення, переробка. Silva Terra - це наше зобов'язання та наш внесок у майбутнє. Крок за кроком, продукт за продуктом.

Особливості:
 • Кришка, кільце ручки та кільце градуювання виготовлені з матеріалу REVO
 • Візирне дзеркало з візирним отвором для точних підшипників
 • Карта нахилу. Виміряйте ризик сходження лавин, схили та додаткову відстань
 • Знімний дистанційний шнур із вагами для вимірювання великих відстаней
 • Картомірні масштаби; мм, дюйм, шкали GPS 1:24, 1:25 і 1:50
 • Поворотний корпус – використовуйте з SILVA 1-2-3 System
 • Збільшувальна лінза для точної роботи з картами
 • Гумова ручка – легке використання
 • Гумові фрикційні ніжки - покращене зчеплення з картою
 • Вбудований постійний регулятор магнітного відхилення
 • Світлове маркування, що забезпечує нічну навігацію
 • Міцний матеріал, який витримує важкі умови та умови
 • Упаковка Terra
 • Точність: 1 °
Характеристики:
 • Розмір: 10,8 х 6,4 х 2см

Характеристики Компас Silva Terra Expedition S

Характеристики
Вид компас

Відгуки Компас Silva Terra Expedition S

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Рекомендовані товари
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.