Огляд колекції Picture Organic FW20/ 21: куртки та штани


2008 рік ознаменований багатьма видатними подіями, в тому числі народженням нового бренду технологічного одягу Picture Organic. Троє друзів, завзяті скейтбордисти і сноубордисти, вирішили створити власний бренд екіпірування. Перед собою вони поставили дві ключові умови роботи компанії - стовідсоткова прихильність спільній справі і виробництво, орієнтоване на високі екологічні стандарти. Факт, що хлопцям довелося вчитися всьому з нуля, не вбив їх мотивації, і сьогодні продукція Picture Organic відома прихильникам активного відпочинку не з чуток.
Згідно з даними Міжнародного енергетичного агентства, 59% світових викидів СО2 обумовлені виробництвом електроенергії, а також використанням енергії промисловими підприємствами. Picture Organic - еко-орієнтована компанія. Їх виробництво засноване на споживанні відновлюваних джерел енергії (сонце, вітер, вода, геотермальна теплота, біопаливо) і відмові від викопного палива, використання якого істотно впливає на процеси зміни клімату.
У виробництві одягу Picture Organic використовує тільки органічні або вдруге перероблені матеріали. Статистика говорить на користь такого підходу:


перехід на пошиття одягу з органічної бавовнивикиди вуглецю скоротилися на 46%
використання в 69% випадків поліестеру, отриманого шляхом переробки пластикових пляшокскорочення викидів вуглецю на 40%
біосорсингвиготовлення тканини на рослинній основі, наприклад, з цукрової тростини або касторової олії, що дозволяє виключити з виробництва поліестер на нафтовій основі
реалізація залишківобрізки тканини, що залишилися від попередніх колекцій, повторно використовуються для пошиття підкладок в куртках і спальних мішках. Кожна підкладка являє собою унікальне поєднання кольорів, обраних навмання
застосування водовідштовхувального просочення без PFCпросочення з перфторованими хімічними речовинами в складі можуть викликати проблеми зі здоров'ям. Відмова від даної продукції на користь безпечного для людини PFC-free просочення Teflon EcoElite зводить до нуля негативний вплив на здоров'яА зараз більш детально про новий Picture Organic в нашому каталозі. Днями ми отримали штани і куртки з двох колекцій - Expedition і Friends Line, які відносяться до серії одягу для гірськолижного спорту, сноубордингу та зимового туризму.Міцна, екологічна, дихаюча мембрана DryPlay з різними показниками водонепроникності і паропроникності в кожній моделі створює максимально комфортні умови для катання як на підготовлених трасах, так і для фрірайду. Мембрана не пориста, працює як губка: вбирає в себе випаровування тіла, розподіляє акумульовану вологу по зовнішньому шару, звідки та випаровується. DryPlay Recyclable забезпечує відмінний захист від намокання, є на 100% переробною, як, наприклад, пластикові пляшки.Як вже зазначалося, завдання Picture Organic якомога менше використовувати ресурси, одержувані з викопного палива - нафти, природного газу і вугілля. Тому при пошитті гірськолижного одягу в переважній більшості випадків використовувалися еко-френдлі матеріали. Так, в серії Expedition більше 50% тканини виготовлено з переробленої цукрової тростини, серія Friends Line складається з матеріалів, отриманих шляхом вторинної переробки пластикових пляшок.Утеплювач Thermal STD складається з тонких волокон поліестеру, виробляє тепло подібно пуху, при цьому ефективніше утримує його при вологій погоді. Чим більша вага утеплювача вказана на етикетці, тим тепліше куртка. Розібратися в теплоізоляції моделі допоможе індекс Heat index, значення якого коливаються від 1 до 10. Чим вище цифра, тим вище теплоізоляція.

Відзначимо також технологію Thermal Dry System. Розташована в зонах підвищеного потовиділення спеціальна підкладка сприяє більш швидкому переміщенню вологи від тіла назовні.
Вибирайте зимову екіпіровку Picture Organic у нас і гайда в гори!
 
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.