Новинки в асортименті туристичної їжі. Adventure Food, Zojirushi


  • 15 October 2020 13:18:39

Друзі! Ми знову розширили асортимент магазину. Цього разу раді представити вам ситну, корисну, а головне смачну сублімовану їжу для туристів від компанії Adventure Food


Ідея створення компанії з виробництва сублімованої їжі прийшла Гансу Ван дер Мейлену під час 70-денної експедиції до Північного полюса. Відчувши на собі необхідність в якісній висококалорійній їжі, готування якої займало б мінімум часу і сил в суворих, а часом екстремальних умовах, він випустив на ринок прості в приготуванні, високоенергетичні, збалансовані за складом білків/жирів/вуглеводів туристичні страви. За його словами, він вклав у кожен продукт душу, серце і знання, набуті за роки подорожей і сходжень.У виробництві Adventure Food використовується технологія сублімації, коли готову страву заморожують, після чого при певній температурі в глибокому вакуумі сублімують воду. Даний метод дозволяє зберегти корисні властивості продукту, одночасно знищивши мікроорганізми, що викликають гниття. Результат - порція на одного, упакована в індивідуальний герметичний пакет терміном придатності до 4 років.На маршруті турист може тільки мріяти про домашній наваристий суп, добре протушеному м'ясі або ласощях на десерт. Продукти Adventure Food перетворюють мрію в реальність. Паста болоньєзе, рис каррі з фруктами, чилі кон карне, овочеве рагу, курка каррі, сухі овочі і фрукти, мюслі - всього і не перерахуєш. Вибирайте самі!


Ну і звичайно ж нова поставка японських термосів Zojirushi. Легкі, компактні, зносостійкі, яскраві і стильні термогорнятка і термоконтейнери збережуть температуру напою незмінною протягом шести годин та полегшать побут мандрівника.


 
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.