Лижі Salomon X-Max X6, 169 см - фото 15629

Лижі Salomon X-Max X6, 169 см (15629~01)


Опис Лижі Salomon X-Max X6, 169 см

Технологічні трасові лижі, щоб ви могли відкрити для себе сенсаційний карвінг зі швидкістю і точністю. X-Max-легкість, якою насолоджуєшся цілий день. Сьогодні, щоб отримати максимум адреналіну від відчуттів на підготовленому схилі, вам потрібні лижі потужні, точні, стабільні і одночасно легкі, щоб можна було насолоджуватися катанням весь день. Тому Atomic розробили наші лижі на основі спеціальної конструкції з відмінним балансом потужності і легкості. Технологією Powerframe: потужний сердечник для трасової машини + прогресивна форма, втілена в спеціальних матеріалах. У лижах серії X-Max використовуються найдосконаліші компоненти-технологія Powerframe по всій ширині лижі - в зоні, де розподіляється 90% тиску — потужність і точність. X-Max зроблені для довгого катання-легкі і прогресивні і легко управляються.

Характеристика

  • Вага однієї лижі: 1.946 кг (169 см) без кріплень | 2.665 кг (169 см) з кріпленнями.

Конструкція і сердечник

  • Бічні стінки Oversize Active Contact Sidewalls-конструкція сендвіч з abs: рівномірний розподіл навантаження, чітка хватка кантів.
  • Дерев'яний сердечник Woodcore-дерев'яний сердечник. Стабільність на снігу і відмінна віддача, м'який контакт лиж зі снігом, поглинання вібрації.

Особливе оснащення

  • Pulse Pad-шар еластомеру в області носка, п'яти лижі і під черевиком забезпечує відмінне поглинання вібрації на жорсткому рельєфі і значне підвищення рівня зносостійкості лиж.
  • Progressive Radius Sizing-радіус повороту лижі збільшується від ростовки до ростовки. Прогресивна зміна радіуса: простий вибір лиж, адаптована геометрія, ростовка задає оптимальний радіус.
  • Powerframe Fiber-підсилює пластина особливої форми. Дрифт, маневреність, легкий початок поворотів. Робочі якості на трасах: підвищена точність і чіпкість кантів, поліпшена чуйність.

Rocker

  • Carve Rocker-миттєве відчуття різаного ведення лиж. Легка і точна закантовка, швидка перекантовка, висока стабільність на швидкості. Зворотний прогин малої глибини і довжини в передній частині лиж плюс слаломная задній частині лиж. Найвища маневреність і легка ініціація повороту без шкоди точності, стабільності і надійності закантовки. Прогресивний, інтуїтивний карвінг.

Ковзяк, канти і топ

  • Топшит Glossy.

Відгуки Лижі Salomon X-Max X6, 169 см

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Рекомендовані товари
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.