Лижі Elan Waveflex 10 (5824~01)Опис Лижі Elan Waveflex 10

Ця модель бладатель нагороди "European ISPO Award лижі 2006" за інновації та технології, і "Red Dot Award" за дизайн. Гірські лижі для підготовлених схилів, ідеально керовані в довгих і коротких карвінгових поворотах. Технологія Waveflex забезпечує ідеальне співвідношення поздовжньої і торсіонної жорсткості для агресивного карвінгу з чудовою чіпкістю кантів. Швидкий скользяк. Лижі для добре катаються чоловіків.

Технології:

  • Fusion - перша в історії лиж система інтегрованих кріплень. Система Fusion забезпечує передачу енергії не на поверхню лижі, а конкретно всередину її, на канти, за допомогою систем Express і Double Express. Точна передача енергії забезпечується інтегрованими в лижу металевими шасі, зафіксованими посередині, що дає кріпленню можливість при прогині лижі розсуватися, виключаючи негативний вплив на поздовжню жорсткість лижі жорстко закріпленого черевика.
  • Waveflex - ніколи раніше конструкція лиж не дозволяла поділ і незалежну оптимізацію поздовжньої і торсіонної жорсткості. І тільки Waveflex технологія дозволяє забезпечити лижі низьку поздовжню жорсткість, що дуже важливо в карвінгових поворотах, і високу торсіонну, що дає лижі неймовірну чіпкість кантів.
  • Power woodcore - силові канали від носка до п'яти лижі забезпечують зниження ваги лижі при високих характеристиках торсіонної стабільності і прекрасного контролю лиж в карвінгових поворотах.
  • Rst sidewall Racing sidewall - вертикальні (90 градусів) бічні стінки, використовувані Еланом в конструкції лиж для чемпіонатів світу, тепер застосовуються у виробництві верхніх моделей лінійки 2006 року. Перевірена технологія забезпечує пряму передачу енергії на канти, що дає лижнику абсолютний контроль лижі в поворотах на будь-яких швидкостях.
  • Lithium technology - найлегший і температуроустойчивий метал, відомий людині-це Lithium. Використання lithium в конструкції лижі дає можливість максимально посилити лижу без небажаного збільшення ваги і змін характеристик жорсткості під впливом низьких температур.


Характеристики:

  • Кріплення: EL 10.0 Fusion
  • Геометрія: 122/72/102
  • Радіус: 152(10-16), 160(10-16), 168(10-16), 176(10-16)
  • Рекомендована ростовка: 0 / -10 

Відгуки Лижі Elan Waveflex 10

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Рекомендовані товари
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.