Лижі Elan eFlex 6 green 10.0 - фото 5819

Лижі Elan eFlex 6 green 10.0 (5819~01)

Наявність: Немає в наявностi
spinner


Опис Лижі Elan eFlex 6 green 10.0

Лиж Elan eFlex 6 green 10 - молодший брат Waveflex. Це карвінгові моделі гірських лиж для початківців і прогресуючих лижників, які виросли з прокатного спорядження і прагнуть удосконалювати свою техніку катання. Лижі цієї серії легко управляються навіть на середніх швидкостях, прощають помилки, роблять катання невимушеним і однаково гарні і на підготовлених і на розбитих схилах. Відмінний вибір для неагресивних лижників, що катаються в Україні. Аналог Magfire 08-бестселера минулих сезонів з менш радикальною геометрією, але в цьому сезоні вже з Рокером! Дуже хороший на підготовлених схилах і розбитих ділянках трас, а також добре спливає і управляється в неглибокій цілині. Лижі призначені для прогресуючих лижників.

Технології:

  • express - запатентована Еланом система точної передачі енергії райдера всередину лижі за допомогою спеціальних шасі з еластомерних матеріалів. Забезпечує адекватну конкретної моделі торсіонну жорсткість, що дозволяє лижнику більш чітко контролювати лижу протягом усього повороту.
  • full power cap - спадкоємець передової технології Monoblock. Спеціальна конструкція, що надає лижі торсіонну жорсткість.
  • dualite core - дерево, скомбіноване з просторовим ламінатом в цьому сердечнику, забезпечує малу поздовжню і середню торсіонну жорсткість. Також гарантує лижі полегшену конструкцію.
  • fiberglass - фібергласове посилення розташоване зверху або знизу дерев'яного сердечника в залежності від моделі. Оптимізує поздовжню жорсткість, одночасно з полегшенням ваги лижі, без шкоди для торсіонної жорсткості.

Характеристики:
  • Кріплення: EL 10.0 QT
  • Геометрія: 117/73/102
  • Радіус: 144(10.9), 152(12.4), 160(13.8), 168(15.4)
  • Рекомендована ростовка: -5/-10

Відгуки Лижі Elan eFlex 6 green 10.0

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Рекомендовані товари
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.