Лижі Elan Amphibio 14 (5818~01)Опис Лижі Elan Amphibio 14

Ця модель - обладатель Red Dot Award 2011 за дизайн від студії Porsche Designs. Кращі гірські лижі серії для підготовлених схилів, ідеально керовані в довгих і коротких карвінгових поворотах. Технологія Waveflex забезпечує ідеальне співвідношення поздовжньої і торсіонної жорсткості для агресивного карвінгу з чудовою чіпкістю кантів. Дуже швидкий скользяк. Лижі для експертів карвінгу і добре катаються чоловіків.

Технології:

  • amphibio - РОКЕР + ПРОГИН. Вашим лиж потрібна чіпкість кантів, щоб ви могли кататися карвінговими поворотами? Це забезпечує прогин. Вам потрібні лижі комфортні, легкі в управлінні, безпечні і контрольовані? Це заслуга Рокера. До сьогоднішнього дня ще нікому не вдавалося об'єднати переваги конструкцій і прогину і Рокера в лижах категорії Allmountain Expert.
  • fusion - перша в історії лиж система інтегрованих кріплень. Система Fusion забезпечує передачу енергії не на поверхню лижі, а конкретно всередину її, на канти, за допомогою систем Express і Double Express. Точна передача енергії забезпечується інтегрованими в лижу металевими шасі, зафіксованими посередині, що дає кріпленню можливість при прогині лижі розсуватися, виключаючи негативний вплив на поздовжню жорсткість лижі жорстко закріпленого черевика.
  • waveflex - ніколи раніше конструкція лиж не дозволяла поділ і незалежну оптимізацію поздовжньої і торсіонної жорсткості. І тільки Waveflex технологія дозволяє забезпечити лижі низьку поздовжню жорсткість, що дуже важливо в карвінгових поворотах, і високу торсіонну, що дає лижі неймовірну чіпкість кантів.
  • power woodcore - силові канали від носка до п'яти лижі забезпечують зниження ваги лижі при високих характеристиках торсіонної стабільності і прекрасного контролю лиж в карвінгових поворотах.
  • rst sidewall  - вертикальні (90 градусів) бічні стінки, використовувані Еланом в конструкції лиж для чемпіонатів світу, тепер застосовуються у виробництві верхніх моделей лінійки 2006 року. Перевірена технологія забезпечує пряму передачу енергії на канти, що дає лижнику абсолютний контроль лижі в поворотах на будь-яких швидкостях.
  • dualti в конструкції - два шари титаналу, розташованих зверху і знизу дерев'яного сердечника. Забезпечують виняткові реакції лижі в будь-яких умовах і прогресивну жорсткість. Використовуються у верхніх і спортивних моделях лиж Елан. laminated woodcore ламінований дерев'яний сердечник, що заповнює лижу від носка до п'яти. Виняткові характеристики передачі енергії, віброгашення і адекватної реакції лижі на перевантаження. Застосовується у верхніх моделях лінійки.


Характеристики:

  • Кріплення: ELX 12.0 Fusion
  • Геометрія: 125/74/104
  • Радіус: 152(11.3), 160(12.7), 168(14.1), 176(15.7)
  • Рекомендована ростовка: 0 / -10

Відгуки Лижі Elan Amphibio 14

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Рекомендовані товари
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.