Гірські лижі жіночі Elan Black Magic (5977~01)Опис Гірські лижі жіночі Elan Black Magic

Технологічний гірські лижі Elan Black Magic обов'язково оцінить будь-яка лижниця. Лижі призначені для підготовлених схилів. Шалено красивий і стильний дизайн привертає увагу на схилі. Додатковий декор-це використання справжніх каменів Swarovski.

Особливості:

1) Технологія Waveflex - верхня частина лижі має хвилеподібний профіль, що дозволяє управлять продольною і торсіонної жорсткістю. Висока торсіонна жорсткість забезпечує неймовірну чіпкість кантів, а низька поздовжня жорсткість забезпечує гнучкість для легкого повороту.
2) Monoblock Technology - унікальна конструкція, в якій ламінати з'єднуються в одне ціле і створюють своєрідну коробку навколо сердечника лижі. Це забезпечує високу енергопередачу і торсіонну стабільність лижі.
3) Сердечник Dualite Core - легкий сердечник, який складається з дерева і композиту. Така конструкція покращує чіпкість кантів, енергопередачу, забезпечує контроль торсіонної і поздовжньої жорсткостями, а також надає лиж полегшену конструкцію.
4) Посилення Fiberglass - це спеціальне фібергласове посилення, яке розташоване зверху і знизу дерев'яного сердечника. Це надає гнучкість моделі і підвищує жорсткість на скручування.
5) Профіль Early Rise Rocker - своєрідна форма п'яти і носка лижі, що збільшує контроль і стабільність лижі при катанні по цілині, допомагає виконувати поворот без додаткових зусиль.

Характеристики:

Кріплення: ELW 9.0 QT
Геометрія: 119/72/100
Радіус: 140(10.0), 146(11.0), 152(12.1), 158(13.2)
Рекомендована ростовка: -15/-5
Цільова група: для новачків і прогресуючих лижниць.

Відгуки Гірські лижі жіночі Elan Black Magic

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Рекомендовані товари
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.