Гірські лижі Elan Amphibio 12 TI - фото 5979

Гірські лижі Elan Amphibio 12 TI (5979~01)

Наявність: Немає в наявностi
spinner


Опис Гірські лижі Elan Amphibio 12 TI

Високотехнологічні гірські лижі Elan Amphibio 12 F - це відмінний вибір для прихильників гірськолижного спорту. Ці лижі призначені для підготовлених схилів, ідеально керовані в довгих і коротких карвінгових поворотах. Швидкий скользяк. Лижі розділені на праву і ліву.

Особливості:

1) Об'єднання Рокер + Прогин водній парі лиж. Це унікальна технологія, яка не має аналогів у жодного з виробників. "Прогин", на внутрішніх кантах лиж, забезпечує високу чіпкість кантів, що дозволяє впевнено робити карвінгові повороти. Заслуга "Рокера" - це комфорт, легкість в управлінні, контроль і безпеку. Так як зовнішні канти злегка підняті в районі носка і п'яти.
2) Технологія Fusion - це інтегрована система кріплень, що забезпечує більш точний і швидкий поворот лижі, більш точну реакцію при перекантовки.
3) Технологія Waveflex - це наявність хвилеподібного профілю, який забезпечує низьку поздовжню жорсткість (для легкого повороту) і високу торсіонну жорсткість (для хватки кантів).
4) Laminated Woodcore - це ламінований дерев'яний сердечник, який розташований по всій довжині лиж, забезпечує гнучкість лижі на різних схилах, покращує енергопередачу, виключає вібрацію.
5) Mono Titanium - шар титаналу, розташований у верхній частині сердечника. В результаті лижа менш жорстка поздовжньо, ніж при використанні подвійного титанала.


Характеристики:

  • Кріплення: ELX 11.0 Fusion
  • Геометрія: 125/74/104
  • Радіус: 152(11.3), 160(12.7), 168(14.1), 176(15.7)
  • Рекомендована ростовка: -15/-5
  • Цільова група: для експертів карвінгу, добре катаюшщіхся чоловіків.

Відгуки Гірські лижі Elan Amphibio 12 TI

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Рекомендовані товари
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.