Гірські лижі Elan Amphibio 10 F - фото 5980

Гірські лижі Elan Amphibio 10 F (5980~01)

Наявність: Немає в наявностi
spinner


Опис Гірські лижі Elan Amphibio 10 F

Високотехнологічні гірські лижі Elan Amphibio 10 F для новачків і для прогресуючих лижників. Такі лижі володіють чудовою функціональністю, чутливістю і стабільністю, при невеликій вазі. Лижі прощають помилки при катанні на схилі.

Особливості:

1) Технологія Amphibio - комбінація "рокер + прогин" в одній парі лиж. Аналогів цієї технології не існує ні в одного з виробників гірських лиж.
Внутрішні канти лиж, на які йде велике навантаження під час катання, сконструйовані на профілі "прогин". Це забезпечує хорошу чіпкість кантів і повну віддачу лижі. Зовнішні канти сконструйовані на профілі "рокер", носок і п'ята злегка підняті. Це робить лижі комфортними, легкими і безпечними в управлінні. Лижі розділені на праву і ліву.
2) Fusion - унікальна система інтегрованих кріплень. Така система забезпечує точну передачу енергії не на поверхню лижі, а безпосередньо всередину її і на канти.
3) Технологія WaveFlex - така конструкція забезпечує низьку поздовжню жорсткість, що дуже важливо в карвінгових поворотах. Лижа ставати більш податлива і слухняна, більш жива. А висока торсіонна жорсткість надає лижам неймовірну чіпкість кантів. Лижі не скручуються в поворотах і не втрачають правильний градус закантовки.
4) Power Woodcore - дерев'яний сердечник.
5) Fiberglass - фібергласове посилення, яке знаходиться зверху або знизу дерев'яного сердечника. Оптимізує поздовжню жорсткість, без шкоди для торсіонної жорсткості.

Характеристики:

Цільова група: новачки, прогресуючі лижники.
Рекомендована ростовка: -15/-5
Кріплення: EL 10.0 Fusion
Геометрія: 125/76/105
Радіус: 152(11.5); 160(12.9); 168 (14.4); 176 (16.0)

Відгуки Гірські лижі Elan Amphibio 10 F

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Рекомендовані товари
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.