Elan mag 70 red - фото 8267

Elan mag 70 red (8267~01)


Опис Elan mag 70 red

Гірські лижі для початківців і прогресуючих лижників, які прагнуть поліпшити свою карвінгову техніку. Сучасні технології в конструкції цієї моделі дозволяють лижнику здійснювати карвінгові повороти легко і невимушено на помірних швидкостях. Вони універсальні і на підготовлених схилах і на розбитих трасах або горбах. На цій моделі встановлені TMD (toolless mounting device) кріплення. Рекомендуються чоловікам до 70 кілограм ваги.

Технологія:

  • tmd-абсолютно нова, запатентована Еланом в 2005 році система установки гірськолижних кріплень без необхідності використання будь-яких інструментів. Легка платформа, необхідна для катання карвінгової технікою, встановлюється виробником при виробництві, а установка самого кріплення займає 20 секунд і не вимагає спеціальних навичок. Система TMD розроблена для задоволення потреб основної маси новачків і прогресуючих лижників, особливо жінок.
  • express-запатентована Еланом система точної передачі енергії райдера всередину лижі за допомогою спеціальних шасі з еластомерних матеріалів. Забезпечує адекватну конкретної моделі торсіонну жорсткість, що дозволяє лижнику більш чітко контролювати лижу протягом усього повороту.
  • full power cap спадкоємець передової технології Monoblock. Спеціальна конструкція, що надає лижі торсіонну жорсткість.
  • corelock woodcore-трьохканальний дерев'яний сердечник "замкнутий" всередині лижі спеціальною конструкцією. Забезпечує універсальну жорсткість лижі для легкості управління в будь-яких умовах.

Кріплення: EL 10.0

 

Відгуки Elan mag 70 red

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Рекомендовані товари
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.