Палиці трекінгові Leki Summit AS (6805~01)Опис Палиці трекінгові Leki Summit AS

Триколінні палиці для трекінгу з системою Super Lock і антишоком. Трекінгові трисекційні телескопічні палиці Leki Summit AS для походів, піших прогулянок і катання на лижах.

Особливості:

  • Ремінь Lock Security Strap - ремінь забезпечує можливість швидкого вивільнення руки в небезпечній ситуації. М'яка флісова підкладка на внутрішній стороні робить його комфортним.
  • Система зміни кілець - зручна заміна кілець, вони легко нагвинчуються на кінчик палиці без застосування додаткових інструментів.
  • Карбідний гнучкий наконечник - карбідний наконечник, встановлений в гнучкому тримачі, дозволяє уникнути викривлення і перелому палиці навіть при його затисканні. Відмінна фіксація на льоду.
  • Система легкої фіксації SLS (Super Lock System) — вдосконалена версія широко відомої системи ELS. Система SLS завдяки інноваційній геометрії замка фіксатора істотно збільшує надійність фіксації в порівнянні з традиційними конструкціями. Припустиме навантаження на палицю досягла 140 кг. Система SLS прискорює на 40% процес регулювання довжини за рахунок скорочення кількості необхідних для фіксації обертів.
  • Система Antishock-SAS Lite - поглинання енергії ударів досягається за рахунок використання сталевої пружини і еластомеру. Точна настройка жорсткості і ходу пружини дозволяє зменшити навантаження на м'язи, сухожилля і суглоби. Вся система вкрай легка, компактна і забезпечує максимальний комфорт.

Характеристики Палиці трекінгові Leki Summit AS

Характеристики
Тип для треккинга
Місто Черкассы:Киев:Одесса:Чернигов:Винница:Луцк:Днепр:Житомир:Ужгород:Запорожье:Львов:Николаев:Полтава:Ровно:Сумы:Тернополь:Харьков:Херсон:Хмельницкий:Черновцы:Кропивницкий:Ивано-Франковск

Відгуки Палиці трекінгові Leki Summit AS

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Рекомендовані товари
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.