Рюкзаки для зимових видів спорту

Чим відрізняється рюкзак для гірських лиж від інших моделей?

Ключові характеристики гірськолижного рюкзака - можливість кріплення до нього лиж або сноуборду, а також містке відділення для лавинно-рятувального спорядження. Не менш значущим параметром є і зручність в експлуатації: місткий, непромокальний, міцний з анатомічною конструкцією спинки і широкими лямками рюкзак істотно полегшить перенесення необхідних речей і не буде заважати на спуску.

Рюкзак гірськолижний: основні параметри вибору

Перш ніж купити гірськолижний рюкзак, уважно огляньте його. Якісна і функціональна модель повинна мати:

  1. Зносостійкий, міцний, водонепроникний синтетичний матеріал, додатково посилений вставками в місцях, найбільш схильних до зносу.
  2. Жорстка спинка, вигнута за формою спини людини, широкі і м'які лямки і зручний пояс. Така система розподіляє вагу вмісту на плечі і стегна райдера, що значно полегшує транспортування вантажу.
  3. Зручна і міцна система кріплення сноуборду і лиж, а також шолома і палиць.
  4. Об'ємне відділення для лавинного обладнання, куди повинні поміститься лопата, щуп, аптечка, по можливості запасні рукавички.
  5. Термоізоляційна кишеня для питної трубки і відсік для гідратора.
  6. Місткі кишені з надійною фурнітурою для маски та інших необхідних аксесуарів.
  7. Адаптовані язички блискавок для швидкого відкривання одним пальцем в рукавичках.
Вибирайте якісні рюкзаки за доступними цінами на нашому сайті, і отримуйте покупку на наступний день в будь-якій точці України. 
Рюкзак Terra Incognita Tour 35
Ціна:1 661грн
На складі
Спортивний рюкзак об'ємом 35 літрів, може використовуватися як в літній період, так і взимку. Має об'ємну передню кишеню з органайзером, за якою знаходиться великий вхід в рюкзак, систему кріплення для сноуборду, лиж і льодового спорядження або лижних палиць. Підвісна система 3D EVS Carry System - система перерозподілу навантаження зі спини за рахунок несучого жорсткого пластику. Зберігає стійке вертикальне положення рюкзака при зменшенні навантаження на плечі. М'які подушки, обши..
Рюкзак Pieps Summit 40
Ціна:6 120грн
На складі
Рюкзак Pieps Summit 40 - професійний рюкзак для всіх видів зимового альпінізму і катання на лижах. Особливості: Кріплення для льодоруба - льодоруб швидко опиниться в руці  Знімний фіксатор для льодоруба  Фіксатор для льодоруба, що прибирається Водонепроникне відділення Петля для страховки рюкзака на льодовику Відділення для карт з боку спини Внутрішній відсік для питної системи, який включає систему кріплення питної системи і вихід для трубки Відділення для лавинного споря..
Рюкзак Pieps Track 20
Ціна:4 080грн
На складі
Рюкзак Pieps Track 20 - мінімальний розмір і максимальна технічна оснащеність дозволяють використовувати цей рюкзак від Pieps як для катання протягом дня на курорті так і в беккантрі-турах за його межами. Можливість кріплення лиж або сноуборду, компресійні стрепи, зручні анатомічні лямки, сумісність з гідратором і кишеня з м'якою підкладкою для запасної маски. А ще спеціальні кишені для мапи і лавинного спорядження, петлі для льодоруба і карабінів, міцний Nylon 840D і невелика вага. Відмінни..
Рюкзак Pieps Track 25
Ціна:4 420грн
На складі
Рюкзак Pieps Track 25 - ідеальний рюкзак для всіх видів катання на гірських лижах. У комплект входить 2 комплекти кріплень для льодоруба, кріплення для шолома, кріплення для сноуборду, система діагонального закріплення лиж. Особливості: Кріплення для льодоруба - льодоруб швидко опиниться в руці Знімний фіксатор для льодоруба Фіксатор для льодоруба прибирається Водонепроникне відділення Петля для страховки рюкзака на льодовику Відділення для мапи з боку спини Внутрішній відсі..
Рюкзак Pieps Track 30
Ціна:4 760грн
На складі
Рюкзак Pieps Track 30 - ідеальний рюкзак для всіх видів катання на гірських лижах. У комплект входить 2 комплекти кріплень для льодоруба, кріплення для шолома, кріплення для сноуборду, система діагонального закріплення лиж. Особливості: Кріплення для льодоруба - льодоруб швидко опиниться в руці Знімний фіксатор для льодоруба Фіксатор для льодоруба прибирається Водонепроникне відділення Петля для страховки рюкзака на льодовику Відділення для мапи з боку спини Внутрішній відсі..
Рюкзак BCA Stash BC
Ціна:3 640грн
На складі
Рюкзак BCA Stash BC для сноубордистів і лижників. Особливості: гідропакет об'ємом 3 літри водонепроникні блискавки кишеня для лопати і щупа світловідбиваючі смужки система навішування для лиж, льодоруба і кішок Характеристики: Об'єм: 35 л Вага: 1,53 кг Сфера застосування: фрірайд і беккантрі ..
Рюкзак Jones Minimalist 45L
Ціна:7 752грн
На складі
Minimalist 45 - рюкзак для тривалих скі-турів і спліт-турів. Всі елементи моделі продумані до дрібниць. Це дозволило мінімізувати вагу рюкзака не на шкоду функціональності. Особливості: кріплення для спліт-борда/сноуборду і лиж петлі для фіксації льодоруба і палиць тримач для шолома S-подібні плечові ремені гідрокишеня термоформована спинка бічні компресійні ремені знімний верхній клапан кишені на блискавці на поясі Характеристики: Вага: 1,12 кг Об'єм:..
Рюкзак Jones Minimalist 35L
Ціна:6 970грн
На складі
Minimalist 35 - рюкзак для тривалих скі-турів і спліт-турів. Всі елементи моделі продумані до дрібниць, тут є все необхідне і немає нічого зайвого. Це дозволило мінімізувати вагу рюкзака не на шкоду функціональності. Особливості: кріплення для спліт-борда/сноуборду і лиж петлі для фіксації льодоруба і палиць тримач для шолома S-подібні плечові ремені гідрокишеня термоформована спинка бічні компресійні ремені знімний верхній клапан кишені на блискавці на поясі Хара..
Рюкзак Jones Higher 30L
Ціна:4 726грн
На складі
Непередбачувана погода, скельне обладнання, камера - завжди є причина кинути додаткове спорядження в свій рюкзак. 30 літрів - достатній об'єм, щоб бути на місці у всеозброєнні. Higher 30L збільшений тільки в правильних місцях, що забезпечує правильну посадку і баланс ваги і при підходах на спліті і при катанні. Окрема кишеня для лавинного обладнання дозволить тримати рятувальне спорядження в зоні швидкого доступу. Оброблена флісом кишенька для маски і навісна сітка для шолома зручні для ката..
Рюкзак Jones Dscnt 25L
Ціна:4 726грн
На складі
Новий рюкзак DSCNT 25L - це стильний і швидкий рюкзак, який ідеально підходить для найнеобхідніших речей - простих інструментів, води, закусок і одягу. Компактний профіль рюкзака призначений для того, щоб тримати центр ваги на шляху вниз, а дошка притискається до спини, коли ви кріпите її до рюкзаку. Основні характеристики DSCNT 25L включають в себе основну кишеню з внутрішньою кишенею для аксесуарів і простими відсіками для інструментів, кишеню на флісовій підкладці для окулярів, складаний трим..
Рюкзак Jones Dscnt 19L
Ціна:4 046грн
На складі
Новий рюкзак DSCNT 19L - це стильний і швидкий рюкзак, який ідеально підходить для найнеобхідніших речей - простих інструментів, води, закусок і одягу. Компактний профіль рюкзака призначений для того, щоб тримати центр ваги на шляху вниз, а дошка притискається до спини, коли ви кріпите її до рюкзаку. Основні характеристики DSCNT 19L включають в себе основну кишеню з внутрішньою кишенею для аксесуарів і простими відсіками для інструментів, кишеню на флісовій підкладці для окулярів, складаний трим..
Рюкзак Picture Organic Oroku 22L
Ціна:3 706грн
На складі
Picture Organic Oroku 22 L – практичний рюкзак для фрірайду. Виготовлений з якісних перероблених матеріалів. Компресійні ремені допоможуть закріпити сноуборд фронтально, а лижі або сплітборд – з боків. Верхня кишеня з флісовою підкладкою підходить для маски або сонцезахисних окулярів, і захищає їх від подряпин. Плечові лямки і стегновий пояс комфортно прилягають до тіла і рівномірно розподіляють навантаження. В основному відділенні знаходиться відсік для питної системи, доступ до них можливий та..
Рюкзак Black Diamond Speed 30
Ціна:4 417грн
На складі
Рюкзаки представлені в розмірах S/M і M/L. Необхідний вам розмір уточнюйте в коментарях до замовлення або по телефону.  Рюкзак Black Diamond Speed 30 спроектований для альпіністських сходжень і виконання альпіністських завдань на скелях, снігу і льоду по всьому світу. Оснащений повністю знімним поясним ременем, кришкою і каркасною спинкою. PickPockets - кріплення для льодового інструменту, ремені без застібок і канатний ремінь, який відстібається, надійно фіксують спорядження зовні. Особли..
Рюкзак Black Diamond Mission 55
Ціна:6 526грн
На складі
Рюкзаки представлені в раземрах S/M і M/L. Необхідний вам розмір уточнюйте в коментарях до замовлення або по телефону.  Міцний і надійний рюкзак Mission 55 від американського бренду Black Diamond. Призначений для сходжень і експедицій в холодних погодних умовах. Має зручну посадку завдяки спеціальній спинці, підвісці reACTIV і лямкам SwingArm. Зручне верхнє завантаження з боковим розширенням на блискавці дозволяє легко спакувати необхідне спорядження. Рюкзак оснащений надійними кріпленнями дл..
Рюкзак Black Diamond Mission 45
Ціна:6 241грн
На складі
Міцний і надійний рюкзак Mission 45 від американського бренду Black Diamond. Призначений для сходжень і експедицій в холодних погодних умовах. Має зручну посадку завдяки спеціальній спинці, підвісці reACTIV і лямкам SwingArm. Зручна верхня завантаження з боковим розширенням на блискавці дозволяє легко спакувати необхідне спорядження. Рюкзак оснащений надійними кріпленнями для льодового інструменту, а також має фронтальну кишеню для кішок. Знімний пояс і верхній клапан для зменшення ваги рюкзака...
Рюкзак Thule Upslope 20L Snowsports Backpack
Ціна:3 958грн
На складі
Рюкзак Thule Upslope 20L Snowsports Backpack - функціональний рюкзак для зимових видів спорту. Він вмістить все необхідне для катання на лижах і сноуборді, незважаючи на невеликий об'єм (всього 20 л). До рюкзака можна прикріпити і лижі, і сноуборд, а всередину легко поміститься запасний одяг, маска або шолом. Великою перевагою є швидкий доступ до речей. Дістати потрібну річ можна не знімаючи рюкзака завдяки розширеній нижній частині і блискавки по всьому периметру рюкзака. Особливості: ..
Рюкзак Picture Organic Decom 24
Ціна:4 386грн
На складі
Picture Organic Decom 24 - чоловічий рюкзак середнього розміру для сноубордингу та лижного спорту. Підійде також для зручного перенесення сноуборду в місті. Виготовлений з якісних перероблених матеріалів. Компресійні ремені дозволяють закріпити сноуборд або скейтборд фронтально у вертикальному положенні, а лижі з боків. Фронтальна кишеня з флісовою підкладкою підходить для маски або сонцезахисних окулярів і захищає їх від подряпин. Плечові лямки і стегновий пояс комфортно прилягають до тіла і рі..
Рюкзак Picture Organic Calgary 26
Ціна:4 930грн
На складі
Picture Calgary 26 - чоловічий рюкзак середнього розміру для сноубордингу і лижного спорту. Компресійні ремені дозволяють закріпити сноуборд фронтально у вертикальному положенні, а лижі з боків. Фронтальна кишеня з флісовою підкладкою підходить для маски або сонцезахисних окулярів, і захищає їх від подряпин. Плечові лямки і стегновий пояс комфортно прилягають до тіла і рівномірно розподіляють навантаження. Грудний ремінь забезпечений сигнальним свистком для додаткової безпеки. Завдяки конструкці..
Додаткові кишені Deuter External Pockets
Ціна:540грн
На складі
Додаткові кишені Deuter External Pockets дозволять розмістити в рюкзаку або сумці більше речей. Характеристики: Об'єм: 10 л Вага: 220 г Розміри (В х Ш х Г): 32 х 16 х 10 см Матеріал: Deuter-Super-Polytex - виготовлений з поліефірної нитки щільністю 600D. Ця багатоцільова тканина є надійною і легкою, найбільш підходить для рюкзаків, які використовуються в звичайних умовах зберігаючи мінімальну вагу Deuter-Ripstop 210D - ультра жорстка, зносостійка тканина з нейлону..
Рюкзак Jones Further 24L
Ціна:4 386грн
Нет в наличии
Further 24L - середньо-розмірний фрірайдний рюкзак, в який упакується все, що потрібно для звичайного денного спліт-туру. Окрема кишеня для лавинного обладнання дозволить тримати рятувальне спорядження в зоні швидкого доступу. Оброблена флісом кишенька для маски і навісна сітка для шолома зручні для катальних речей, не потрібних при підході. А коли доведеться йти пішки і стежити - знадобляться вертикальне кріплення для сноуборду і бічні стрепи для лиж/спліта. З 2018 року оновлена верхня панель -..
Рюкзак Picture Organic Sunny 18L
Ціна:3 026грн
Нет в наличии
Picture Organic Sunny 18L - компактний фрірайдний рюкзак для чоловіків і жінок. Виготовлений з якісних перероблених матеріалів і підходить для перенесення сноуборду і лиж, а також скейта. Компресійні ремені допоможуть закріпити сноуборд або скейтборд фронтально у вертикальному положенні, а лижі діагонально. Верхня кишеня з флісовою підкладкою підходить для маски або сонцезахисних окулярів, і захищає їх від подряпин. Плечові лямки і стегновий пояс комфортно прилягають до тіла і рівномірно розподі..
Рюкзак Black Diamond Speed 40
Ціна:4 988грн
Нет в наличии
Компактний легкий рюкзак Black Diamond Speed 40 відрізняється наявністю великого числа знімних елементів. Оснащений запатентованою системою підвіски reACTIV™ з плечовими лямками SwingArm™ - все це робить його вибір ідеальним для сходжень в альпійському стилі, що вимагають максимальної свободи рухів. Знімні поясний ремінь, 4-міліметровий алюмінієвий каркас, панель каркаса і клапан дозволять вам значно зменшити вагу рюкзака перед штурмом вершини. Система кріплення інструменту IceLink™, триточкова ..
Рюкзак Pinguin Trail 42L
Ціна:2 800грн
Нет в наличии
Характеристики: Об'єм: 42 л Вага: 1,25 кг Розміри: 64x34x23 см. Кількість відділень: 1. Кількість зовнішніх кишень: 2. Кількість внутрішніх кишень: 0. Кількість наспинних кріплень: 1. Плечові лямки: регульовані. Відстібається поясний ремінь: немає. Наявність чохла від дощу: поставляється в комплекті. Сумісність з питною системою: сумісний (в комплекті не поставляється). Наявність модульної поясної сумки: немає. Матеріали Trail 42L: Фурнітура: YKK. Зовнішня т..
Рюкзак Pinguin Ridge 40L
Ціна:3 248грн
Нет в наличии
Характеристики: Об'єм 40 л Вага: 1,545 кг Розміри: 66х35х23 см Кількість відділень: 1 Кількість зовнішніх кишень: 4 Кількість внутрішніх кишень: 1 Кількість наспинних кріплень: 1 Плечові лямки: регульовані Відстібається поясний ремінь: немає Наявність чохла від дощу: поставляється в комплекті Сумісність з питною системою: сумісний (в комплекті не поставляється) Наявність модульної поясної сумки: немає Фурнітура: YKK. Зовнішня тканина: Hicor 3.0 RS Спинка: Hi..
Показано з 1 по 24 із 40 (всього 2 сторінок)