Ніж Ganzo складний G7211-BK (27470~01)


Колір

Опис Ніж Ganzo складний G7211-BK

Ніж Ganzo 7211 призначений для використання в самих різних ситуаціях: на риболовлі, під час полювання або туристичних походів, а також в міських умовах. Його невеликі розміри і ергономічна форма рукоятки якнайкраще підходять для того, щоб ніж став невід'ємною частиною спорядження, яке ви берете з собою кожен раз, виїжджаючи на природу.
Як матеріал для клинка цього ножа виробники вибрали нержавіючу сталь Stainless steel марки 440С.цей сплав містить марганець, кремній і хром, які сприяють високій міцності металу і надають йому хороші антикорозійні властивості. Твердість клинка для ножа Ganzo 7211 досягає 58-60 одиниць відповідно до шкали Роквелла. Ніж довго залишається гострим і придатний до роботи з різними матеріалами. Виробники заточили його універсальної заточуванням прямого типу, а поверхню клинка відшліфували сатинуванням. Цей тип обробки поверхні клинка виконаний таким чином, щоб ніж став напівматовим, а на його поверхні утворився дрібний штриховий візерунок від шліфувального матеріалу.
Оскільки ніж Ganzo 7211-складна модель, він оснащений замикаючим механізмом, який утримує клинок в потрібному положенні. В даному випадку використовується замок Auto Lock, що дозволяє швидко відкривати ніж однією рукою і повністю виключає випадкову зміну положення клинка.
Рукоятка зроблена з комбінованого матеріалу: нержавіючої сталі і композитного пластику G10. Таке поєднання дозволило домогтися високої міцності, стійкості до будь-якого виду корозії.

Особливість:
  • клинок виготовлений з нержавіючої сталі 440С;
  • твердість металу становить 58-60 HRC;
  • накладки на рукоятку зроблені з пластику G10 і сталі;
  • лезо фіксується замкомAuto;
  • Вага ножа-135 г;
  • Довжина клинка 85 мм, ширина по обуху - 3 мм.

Характеристики Ніж Ganzo складний G7211-BK

Характеристики
Вид ніж
Тип складний

Відгуки Ніж Ganzo складний G7211-BK

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Рекомендовані товари
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.