Різаки

Що таке газовий різак і для чого він потрібен

Різак газовий - це багатофункціональна пальник з температурою полум'я близько 1300 ºС, який встановлюється на ручний балон. Сфера його застосування найрізноманітніша. Так, газові різаки використовують:

  • у туристичних походах і експедиціях для швидкого розпалювання багаття;
  • у побуті для ремонтних робіт, розпалу каміна або печі;
  • на присадибній ділянці для розорення гнізд комах, розпалювання гриля для барбекю;
  • у ювелірній сфері для плавки дорогоцінних металів;
  • у кулінарії для приготування численних десертів;
  • для розігріву примерзлих деталей, в тому числі автомобільних замків і закислених гайок.

Основні характеристики, за якими розрізняють різні види різаків газових – потужність і розмір полум'я. Саме ці показники обумовлюють застосування пристрою для тих чи інших цілей.

Портативний газовий різак характеризується малою потужністю і володіє невеликим розміром полум'я, що дозволяє виконувати найтоншу ювелірну роботу і створювати кулінарні шедеври. А ось вироби, що відрізняються високою потужністю, дозволять спаяти мідні труби або розплавити водоізоляційний матеріал.

Де купити газовий різак в Україні

Незважаючи на широкі можливості експлуатації, скоріше за все купити різак ви зможете тільки в спеціалізованому туристичному магазині. Запрошуємо відвідати онлайн-магазин FreeRide, де ви знайдете все необхідне обладнання та спорядження для активного відпочинку на природі за вигідними цінами. Вибрати правильну модель різака, яка задовольнить всим вашим вимогам і стане надійним помічником вдома і на природі, допоможуть наші менеджери-консультанти. Пам'ятайте про заходи безпеки при транспортуванні та експлуатації газового різака і балона до нього. Не кидайте рюкзак з виробом на камені і не залишайте під палючим сонцем. Провозити балон з газом в літаку суворо заборонено. Врахуйте це, збираючись закордон.

Газовий різак Primus Fire Starter
Ціна:2 100грн
На складі
Primus Fire Starter - потужний газовий різак для розведення вогню в багатті або мангалі, навіть якщо у вас мокра, промерзла деревина. Він може використовуватися з усіма газовими балонами серії Primus Powergas, до яких приєднується за допомогою різьбового з'єднання. Особливості: Газовий балон купується окремо. Вбудований п'єзопідпал; Різьбове приєднання до балонів; Сумісний із балонами Primus Powergas. Характеристики: Матеріал: Stainless Steel Вага: 160 г Вис..
Різак газовий з п'єзопідпалом Tramp Sparc TRG-051
Ціна:433грн
На складі
Газовий різак можна використовувати для нескладного зварювання, відігріву замерзлих труб, ремесел, розпалювання вугілля для барбекю, приготування їжі. Різак забезпечений п'єзопідпалом, має точне регулювання полум'я. Потужність полум'я може досягати 1300 C.Різак працює від штокового (цангового) балона. Особливості: П'єзопідпал Регулювання рівня потужності полум'я Можливість використовувати у перевернутому положенні Характеристики: Розмір: 14 X 10.5 X ..
Газовий різак Tramp Rocket TRG-052
Ціна:344грн
На складі
Газовий різак Tramp Rocket TRG-052 - універсальний багатоцільовий газовий різак. Проста, безпечна та зручна модель. Різак забезпечений п'єзопідпалом, має точне регулювання полум'я. Потужність полум'я може досягати 1300 C.Різак працює від штокового (цангового) балона. Особливості: П'єзопідпал Регулювання рівня потужності полум'я Характеристики: Розмір: 15.3 X 6.7 X 4 см Вага: 125 г Калібр: 19 мм Номінальна потужність: 0,83 кВ Витрата газу: 60 ..
Різак Kovea Cassette Gas Torch KT-2211
Ціна:1 028грн
На складі
Газовий різак з п'єзопідпалом. Розрахований для установки на високий цанговий газовий балон KGF-0220. Особливості: температура нагріваючи близько 1300°C температура нагріву достатня для плавлення міді балон в комплект не входить витрата газу 80 г/год Потужність: 1.11 кВт Вага: 135 г Розміри в упакованому вигляді: 16.2x3.8x6 см ..
Газовий різак Kovea Brazing KT-2104
Ціна:845грн
На складі
Газовий різак, виконаний у вигляді паяльної лампи широкого застосування. Найпотужніший з існуючих пальників. Розрахований для установки на високий, цанговий газовий балон KGF-0220. Характеристики: Паливо: газ. Розмір: 125х40х255 мм Матеріал: пластик, сталь. Температура: 1600 °C. Витрата: 120 г/год. Час роботи: до 2 годин. Вага: 125 г Комплектація: різак. ..
Різак Kovea Rocket Torch KT-2008-1
Ціна:449грн
На складі
Kovea KT-2008-1 Rocket Torch - газовий різак, виконаний у вигляді паяльної лампи широкого застосування. Розрахований для установки на високий цанговий балон KGF-0220. Як ви розумієте, різати метал цим і подібними різаками, звичайно ж, не можна через нестачу температури полум'я. Це газові різаки в основному побутового застосування. Всі вони працюють від портативного газового балончика і мають приблизно однакову температуру полум'я. Основна відмінність між ними - це розмір полум'я, тоб..
Газовий різак Soto Shinfuji Power Torch RZ-730S
Нет в наличии
Універсальний газовий різак від японського виробника SOTO, який підійде для туристів, кухарів і майстрів. Різак дає "м'яке" полум'я температурою 900°C і концетрірованное полум'я температурою 1300°C. обладнаний мульти-регулюванням полум'я для тонкого регулювання газового струменя, перемикачем з концетрірованного вогню на "м'яке",системою попереднього розігріву газу, що дозволяє вільно обертати різак для комфортної роботи, зберігаючи при цьому стабільний потік полум'я і має..
Газовий різак Fire-Maple Blue-Flame
Нет в наличии
Blue-Flame - високопотужний газовий різак для розведення вогню в багатті, мангалі або барбекю. Має п'єзопідпал і зручне регулювання подачі газу. Різак оснащений системою попереднього підігріву палива. Це ідеальний інструмент для:  розпалювання вугілля для шашликів і барбекю за 3 секунди розведення багаття з підручного лісу в будь-який час року, незалежно від стану деревини (підійде і для сухої, сирої, мокрої або наскрізь промерзлої деревини) обробки відкритим вогнем при готуванн..
Газовий різак Kovea KT-2603M Hestia Torch
Нет в наличии
Kovea KT-1209 Cook Mate - газовий різак, розроблений спеціально для потреб кулінарів і туристів. Температура полум'я може досягати 1300°C. Різак обладнаний мульти-регулюванням полум'я, дозволяє плавно змінювати натиск газового струменя, має п'єзопідпал і блокування запалювання. Система попереднього розігріву газу Anti Flare дозволяє вільно обертати різак, зберігаючи при цьому стабільний потік полум'я. Розрахований для роботи з високим цанговим газовим балоном. Час безперервної ро..
Газовий різак Kovea Cook Mate KT-1209
Нет в наличии
Kovea KT-1209 Cook Mate - газовий різак середньої потужності, розроблений спеціально для потреб кулінарів і туристів. Температура полум'я може досягати 1300°C. Різак обладнаний мульти-регулюванням полум'я, дозволяє плавно змінювати натиск газового струменя, має п'єзопідпал і блокування запалювання. Система попереднього розігріву газу дозволяє вільно обертати різак, зберігаючи при цьому стабільний потік полум'я. Расчітан для роботи з високим цанговим газовим балоном. Характер..
Газовий різак Kovea KT-2202 Hose Pen Torch
Нет в наличии
Якісний, функціональний інструмент, який може використовуватися як пристосування для пайки, так і в якості пальника. Розробником передбачено 2 змінні насадки, які відмінно справляються зі своїми завданнями. Дана модель відрізняється тим, що має резервуар для газу, який заправляється за допомогою балона для запальничок. Якщо використовувати фірмовий цанговий балон, то витрата палива буде 8 грам за годину. Максимально досяжна температура - 1300 градусів, а це означає, що ви зможете працювати з мід..
Газовий різак Kovea KT - 2008 Rocket Torch
Нет в наличии
Газовий різак Kovea KT-2008 Rocket Torch виготовлений у вигляді паяльної лампи. Різак працює від портативного газового балона. Призначений дл побутового використання. Він не призначений для різання металу, але може розплавити або розрізати метал з температурою плавлення 1300 0С, наприклад, алюміній, мідь, олово та ін. Полум'я у нього регулюється в невеликому діапазоні. Різак відмінно підійде для розпалювання багаття, щоб розігріти замерзлий автомобіль або закислу гайку. Особливості: ..
Газовий різак Kovea Pro Chet Gas Torch KT-2912
Нет в наличии
Газовий різак Kovea Pro Chet Gas Torch KT-2912 відмінно підійде для відпочинку на природі, для туризму, полювання, риболовлі. Особливості: ♦ Різак з п'єзопідпалом і регулюванням полум'я. ♦ Різак працює від високого цангового балончика. У комплект не входить. ♦ Температура полум'я близько 1300°C. цього достатньо для плавлення міді. ♦ Система попереднього підігріву газу. Це дозволяє різаку вільно працювати в перевернутому стані. ♦ Наявність підставки під газовий балончик. ..
Газовий різак Kovea Hestia Torch KT-2603
Нет в наличии
Газовий різак Kovea Hestia Torch KT-2603 у вигляді паяльної лампи широкого застосування. Зручний для роботи у важкодоступних місцях. Працює від високого цангового балона. Особливості: Наявність п'єзопідпалу і його блокування. Температура полум'я досягає до 1300°C Різак обладнаний дуже тонким регулюванням газового струменя. Попередній підігрів газу. Це значно полегшує роботу з різаком, дозволяючи обертати його в різному напрямку. Температура полум'я достатня для плавл..
Газовий різак Kovea Cook Master KT-1109
Нет в наличии
Газовий різак Kovea Cook Master KT-1109 з п'єзопідпалом призначений для виконання побутових і кулінарних робіт. Різак встановлюється на високий цанговий газовий балон. Не підходить для роботи з газовими балонами різьбового з'єднання. Особливості: ♦ Температура полум'я досягає до 1300°C ♦ Наявність системи попереднього підігріву газу. Це дозволяє вільно обертати різак і перевертати його під час роботи. ♦ Полум'я з мультирегулюванням і з можливістю блокування. ♦ Відмінно п..
Газовий різак Kovea Cyclone Butane Torch KT-2904
Нет в наличии
Універсальний газовий різак Kovea Cyclone Butane Torch KT-2904 відмінно підійде для побутових, будівельних і туристичних цілей. Особливості: ♦ Температура нагріву дозволяє зварювати і паяти мідь і олово. ♦ Температура газового струменя становить 1300°C ♦ Наявність п'єзопідпалу. ♦ Відсутня система попереднього підігріву газу. Тому, під час роботи, різак протипоказано обертати в різні напрямки. ♦ Працює різак від цангового балона. У комплект не входить. Характеристики: Розмі..
Газовий різак Tramp TRG-023
Нет в наличии
Газовий різак виконаний у вигляді паяльної лампи для установки на високий штоковий (цанговий) балон. Може використовуватися для плавлення металів, пайки, термоусадочних робіт, розпалювання багать або вогню в печі. Спрямоване полум'я. Характеристики: Без п'єзопідпалу. Температура полум'я: до 1200 oC. Витрата газу: 80 г/год. Потужність: 0,8 кВт Розміри: 180х125х66 мм Вага: 111 г ..
Газовий різак Kovea TKT-9607 Multi Purpose Torch
Нет в наличии
Газовий різак Kovea TKT-9607 Multi Purpose Torch з п'єзопідпалом. Спрямований газовий струмінь з температурою близько 1300 град., достатньої для плавлення міді. Газовий різак Kovea TKT-9607 розрахований для установки на високий, цанговий газовий балон Kovea KGF-0220. Характеристики: Вага: 129 г Розмір: 200x40x95 мм Вільне обертання: неможливо П'єзоелемент: є Витрата палива: 80 г/год ..
Газовий різак Kovea Phoenix Torch KT-2709H
Нет в наличии
Компактний легкий газовий різак з п'єзопідпалом, що дозволяє миттєво включити лампу однією рукою. Спрямований газовий струмінь з температурою близько 1300 град., достатньої для плавлення міді. Широкий спектр застосування. Розрахований для установки на високий, цанговий газовий балон KGF-0220. (балон в комплект не входить). Характеристики: Температура нагріву: 1300 C°. Розмір в упакованому вигляді: 157x51x45 мм Потужність: 0.96 Витрата газу: 80 г/год Вага: 126 г ..
Газовий різак Kovea CANON TORCH KT-2408
Нет в наличии
Потужний газовий різак. Розрахований для установки на високий цанговий газовий балон KGF-0220. Газовий різак для прогріву великої площі. Застосовується для розпалювання багать, камінів, випалювання бур'янів, при будівельних роботах. Регулювання товщини полум'я. Особливості: температура нагріваючи близько 1300°C; температура нагріву достатня для плавлення міді; попередній підігрів газу дозволяє працювати в перевернутому стані; балон в комплект не входить; витрата газу 300..
Показано з 1 по 20 із 20 (всього 1 сторінок)