Система приготування їжі Jetboil Flash 1L (6669~01)


Опис Система приготування їжі Jetboil Flash 1L

Система приготування їжі та напоїв від Jetboil. Flash Cooking System дозволяє насолоджуватися чаєм, кавою або сублімованими продуктами з мінімальними втратами часу і максимальною економією палива, а компактність системи «Джетбойл Флеш» дозволяє використовувати простір рюкзака раціональніше.
Модель Flash від Jetboil - це одна з найшвидших систем приготування у світі, яка складається з пальника, ємності (каструлі) на 1 л, технологічної кришки та неопренового чохла для захисту рук і зменшення тепловтрати під час кип'ятіння. Компактні розміри, дозволяють зберігати всі складники всередині каструлі разом з газовим 100 г балоном.
Кип'ятить 0.5 літра води за 100 секунд. Зі швидкістю закипання Jetboil Flash не можна порівняти ні один пальник, що дозволяє значно економити час навіть якщо ви топите сніг або кип'ятите дуже холодну воду. Шляхом оригінальної конструкції та решітки радіатора на дні, пальник навіть в дуже вітряну погоду показує відмінні результати, дозволяючи закип'ятити воду або приготувати їжу без особливих зусиль.
Логотип, що змінює колір при закипанні. Полум'яний логотип на неопреновому чохлі — це не тільки гарний дизайн. Коли вміст каструлі закипає — термохроматичний логотип стає помаранчевим, дозволяючи не відкривати кришку Jetboil Flash, що істотно заощаджує паливо.
Кожні 100 г газу, дозволяють закип'ятити 10 л води. Безумовно, є впливові фактори, такі як температура води, довкілля та погодні умови, але в середньому ви можете закип'ятити повну ємність 10 разів, за допомогою одного 100 г балона газу Jetboil, що економить місце в вашому рюкзаку для інших важливих предметів.
Сумісність з пресом для кави. Підбирайте до Jetboil Flash - Coffee Press - прес для кави і чаю від "Джетбойл". Він дуже зручний при заварюванні напоїв прямо в казанку і допомагає відфільтрувати рідину від заварки. Або ж відразу можна купити Jetboil Flash Java Kit - система приготування, в комплект якої входить пальник, чашка-казанок з двома кришками, підставка під балон і каво-прес.

Особливості:

 • Оновлена версія моделі Flash від Jetboil має поліпшену інтеграцією пальника і каструлі;
 • Вбудований кнопковий п'єзопідпал;
 • Ємність має функціональну кришку, через яку зручно наливати воду, а також яка не дозволяє переливатися воді під час кипіння, одночасно випускаючи пар;
 • Логотип з індикатором температури, що змінює колір при закипанні;
 • Всередині ємності міститься пальник і 100 г балон;
 • Поєднується з перехідником-підставкою під каструлі та сковорідки Jetboil Pot Support;
 • Різноманітність забарвлень неопренового чохла: Jetboil Flash Wilderness і Carbon - чорний з малюнком гір і без, Jetboil Flash Camo, Jetcam і Multicam - камуфляжний, Jetboil Flash Matrix - синій.
 • Балон не входить у комплект і купується окремо

Характеристики:

 • Вага Jetboil Flash (weight): 371 грам;
 • Обсяг (volume): 1 літр;
 • Розміри (dimensions): 18 см х 10.5 см;
 • Потужність (power): 9000 Дж;
 • Час закипання (boil time): 0,5 літра води за 100 секунд;
 • Витрата газу (water boiled): 10 літрів води / 100 г балон газу;
 • Матеріал - Анодований алюміній

Характеристики Система приготування їжі Jetboil Flash 1L

Характеристики
Наявність п'єзопідпалу Так
Тип з'єднання Різьбовий
Тип Система приготування їжі
Місто Черкассы:Киев:Одесса:Чернигов:Винница:Луцк:Днепр:Житомир:Ужгород:Запорожье:Львов:Николаев:Полтава:Ровно:Сумы:Тернополь:Харьков:Херсон:Хмельницкий:Черновцы:Кропивницкий:Ивано-Франковск

Відгуки Система приготування їжі Jetboil Flash 1L

Саша

Джетбойл это просто круть. Моему уже 2 года ни разу не подвел и уверен, что прослужит еще много лет.

Написати відгук

Рекомендовані товари
Leave a review  ↓
 
1 reviews
0 answers
1 ratings
100% 1 positive
5  
Usefulness of review
0 votes
0