Система приготування їжі Kovea Alpine Pot Wide (KB-0703W) (6738~01)


Опис Система приготування їжі Kovea Alpine Pot Wide (KB-0703W)

Інтегрована система приготування їжі в екстремальних умовах з п'єзопідпалом. Це аналог вже гучної і відомої у всьому світі системи Jetboil PCS. Такої кількості плюсів не знайдеться ні в якому іншому комплекті пальник+каструля. Основна ідея полягає в спеціальному теплообміннику, який приварений до дна каструлі і в два рази більш ефективно передає тепло від полум'я пальника до води. Завдяки цьому 1 літр води закипає близько 3 хвилин при вдвічі меншій потужності пальника.

Мала потужність пальника дає можливість стабільної роботи взимку, тому як менше замерзає газовий балон і легше підтримується потужність; і вдвічі зменшує витрату газу при тому ж часі кип'ятіння води. Система не задувається вітром, тому що все полум'я знаходиться всередині.

Прозора кришка дозволяє контролювати момент закипання води.Систему можна тримати в руках навіть коли в ній закипає вода. Неопреновий чохол дозволяє брати її голими руками, хоча у системи дуже зручні складні ручки, які міцно приварені до корпусу каструлі і дозволяють акуратно перелити окріп в кухоль.
Пальник з балоном жорстко кріпиться до каструлі, що дозволяє тримати систему в руках навіть час ходіння або підвісити в машині, на скелі, в наметі або на яхті; і готувати, готувати, готувати!, не зупиняючись на привал.

Після закінчення приготування їжі всі частини системи компактно складаються у власну каструлю, надаючи для упаковки єдиний, не розвалюється і не гримить предмет.
Пальник працює від балона різьбового стандарту, але можливо і під'єднання до цангового балона за допомогою адаптера зі шлангом Cobra. Збільшений діаметр гуртки дозволяє поміщати в неї тепер не тільки балон KGF-230, але і KGF-450.

Характеристики:
  • Вага: 510 г
  • Витрата палива: 75 г / год
  • 1 л води при стандартних умовах: 3 хв., 20 сек.
  • Розмір упаковки: 130x130x175 мм
  • Пъезоэлемент: є
  • Потужність: 1.02 кВт (75г / год)
  • Балон в комплект не входить.

Комплектація:
  • Газовий пальник, ємність для кип'ятіння 1 л в неопреновому чохлі, ємність, кришка каструлі, заглушка теплообмінника, м'який чохол, інструкція з експлуатації.

Характеристики Система приготування їжі Kovea Alpine Pot Wide (KB-0703W)

Характеристики
Наявність п'єзопідпалу Так
Тип Система приготування їжі
Місто Черкассы:Киев:Одесса:Чернигов:Винница:Луцк:Днепр:Житомир:Ужгород:Запорожье:Львов:Николаев:Полтава:Ровно:Сумы:Тернополь:Харьков:Херсон:Хмельницкий:Черновцы:Кропивницкий:Ивано-Франковск

Відгуки Система приготування їжі Kovea Alpine Pot Wide (KB-0703W)

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Рекомендовані товари
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.