Газовий пальник Fire Maple Buzz - фото 25325

Газовий пальник Fire Maple Buzz (25325~01)


Ціна776грн

Опис Газовий пальник Fire Maple Buzz

Невеликі розміри газового пальника дозволяють поміститися йому навіть в невелику кружку чи туристичний чайник.
Чудово підходить для використання в різноманітних outdoor-активностях: кемпінгу, класичному туризмі в різні пори року, велотуризмі, різних видах мандрівництва та туризму. Також чудово підійде для рибалки, і навіть простого приготування кави під час прогулянок на природі чи пікніку. Fire Maple Buzz якнайкраще підходить для посуду різного розміру, від туристичних сковорідок та невеликих казанків, так і може використовуватися для приготування окропу прямо в металевій туристичній кружці. Втім, для приготування їжі для 3 та більше осіб, радимо вибрати туристичний пальник з розсікачем полум'я більшого розміру.
Пальник Fire Maple Buzz має невелику вагу та компактні розміри в складеному стані, а також укомплектований зручним пластиковим чохлом. Завдяки відсутності кутів, коробочка з пальником дуже легко пакується в рюкзак та не займає багато місця.
Пальник працює на газових пропан-бутан-ізобутанових сумішах зі стандартних різьбових балонів Epi-gas (в комплекті не постачається). Можна використовувати і для газових цангових балонів (за допомогою адаптера продається окремо).
Плавний регулюючий клапан подачі газу дозволяє точно контролювати полум'я і використовувати пальник Fire Maple Buzz не лише для отримання окропу, а й для неспішного приготування каші чи борщу в похідних умовах.
Пальник виготовлений з нержавіючої сталі, з елементами з алюмінію та мідних сплавів, що забезпечує йому тривалу експлуатацію.

Характеристики:
  • Потужність: 3100 Вт
  • П'єзопідпал: відсутній
  • Тип з'єднання - різьбовий
  • Розміри в складеному стані: 102 x 74 x 64 мм
  • Середня швидкість закипання 1 літра води: 3:30 хв
  • Витрата газу: 222 гр/год
  • Вага: 73 г

Характеристики Газовий пальник Fire Maple Buzz

Характеристики
Наявність п'єзопідпалу Ні
Тип з'єднання Різьбовий
Тип Невиносна

Відгуки Газовий пальник Fire Maple Buzz

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Рекомендовані товари
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.