Ліхтар Fenix E20 V2.0 (25705-10)


Ціна1 960грн

Опис Ліхтар Fenix E20 V2.0

Відомий виробник ліхтарів Fenix представив ще одну модель-Fenix E20 V2.0. Це портативний виріб, розрахований на щоденне носіння. Перемикання досягається однією рукою за допомогою кнопки в хвостовій частині. Тут присутній один світлодіод Luminus SST20, ресурс роботи якого досягає п'ятдесяти тисяч годин. Ліхтар в змозі генерувати максимальний світловий потік в 350 люменів, а найбільша відстань дії становить 126 метрів.

Працює ліхтар на двох батарейках типу АА, і ці батарейки можна замінити при необхідності. Для живлення також можна застосовувати акумулятори Ni-MH. Передбачені чотири режими роботи, Цифрове регулювання і стандарт захисту від пилу і води IP68. Модель ліхтаря Fenix E20 V2. 0 є універсальною, і підходить для різних видів діяльності. Як для активного відпочинку, так і для роботи, наприклад.

Які основні переваги цієї моделі? По-перше, маленький корпус, ліхтар дуже зручно переносити. По-друге, просте управління. По-третє, є ультратонка оптична лінза, на яку нанесли покриття за певною технологією. Ліхтар володіє захистом від перегріву, тобто, високі температури йому не страшні. Дуже міцний і надійний, зручний в застосуванні, прилад. Опишемо детально особливості та переваги виробу.

Режими роботи моделі
У моделі Fenix E20 V2. 0 передбачено чотири режими освітлення.
  • У найбільшому режимі ліхтар може видати освітлення яскравістю в 350 люменів. Дистанція освітлення при цьому становить 126 метрів. З батарейками Alkaline тривалість роботи в цьому режимі досягає 3 годин і 45 хвилин. А з акумуляторами Ni-MH ліхтар працює півтори години.
  • В середньому режимі яскравість світлового потоку становить 150 люменів. На батарейках модель пропрацює 11 годин і 15 хвилин, а з акумуляторами буде світити п'ять з половиною годин. Дистанція світіння - 76 метрів.
  • У мінімальному режимі виріб генерує світловий потік в тридцять люменів. На батарейках світить протягом 93 годин і 35 хвилин, а на акумуляторах працює 34 години і 30 хвилин. При цьому відстань дії становить 35 метрів.
  • Нарешті, четвертий режим-ЕКО. Яскравість світла-п'ять люменів, на батарейках працює протягом двохсот годин, на акумуляторах – 140 годин, а відстань – 15 метрів.
* Відзначимо, що ці дані отримані шляхом проведення випробувань ліхтаря за певних умов. А саме, були застосовані акумулятори 1900 маг/Eneloop Ni-MH і батарейки Alkaline при температурі 21 +- 3 градуси Цельсія. Вологість повітря досягала показника в 50%-80%. Якщо умови середовища і застосовувані елементи для живлення ліхтаря будуть іншими, то і показники роботи, відповідно, можуть відрізнятися.

До слова, у ліхтарі реалізована функція захисту від переполюсовки елементів живлення. Крім того, модель захищена від перегрівання. При роботі виріб акумулює багато теплової енергії, за рахунок чого можуть бути проблеми. Але Fenix E20 V2. 0 це не загрожує, оскільки при підвищенні температури вище встановленої норми яскравість автоматично знижується. Так, коли температура перевищить 58 градусів, яскравість почне зменшуватися на один відсоток кожну секунду. І так, поки не опуститься до середнього режиму. Прилад охолоне, і потім знову яскравість буде рости кожні п'ять секунд до Максимального режиму.

Управління моделлю
Включення і виключення ліхтаря здійснюється за допомогою кнопки, що знаходиться в хвостовій частині. Кнопку треба натискати повністю, до клацання. Щоб вибрати режим, необхідно при включеному приладі натиснути кнопку злегка, що дозволить переміщатися між режимами.

Попередження про недостатню напругу
У даній моделі передбачена опція повідомлення про низьку напругу. Якщо напруга опускається нижче допустимого рівня, то режим знижується, поки не буде Еко. Щоб ліхтар функціонував як слід, передбачена можливість роботи автоматично до тих пір, поки заряд батарей не витратиться.

Корпус ліхтаря
Корпус моделі складається зі сплаву алюмінію а6061-Т6. Завдяки чому виріб досить міцне і захищене від механічних впливів. Витримує падіння з висоти одного метра. Крім того, Fenix E20 V2.0 може працювати під водою на глибині до двох метрів. Стандарт захисту від пилу і вологи – IP68. Це надійний ліхтар, який буде служити власнику при самих різних умовах. Його можна запросто застосовувати для туризму та активного дозвілля. Для більшої зручності передбачена кліпса, за допомогою якої легко зафіксувати прилад і тримати його завжди при собі.

Фізичні параметри моделі
Розміри складають 12,7*2,1*1,7 сантиметра. Важить виріб всього 42 грами, без урахування елементів живлення. Це дуже компактний ліхтар, він прекрасно підійде для щоденного носіння.

Застереження
Ліхтар є джерелом яскравого освітлення, тому не можна допускати, щоб світло потрапляло прямо в очі. Застосовуйте тільки якісні елементи живлення. Забороняється розбирати головну частину приладу, оскільки це спричинить за собою порушення герметизації. Як наслідок – ліхтар поламається, і ви втратите гарантію на нього. Не можна довго зберігати модель разом з батарейками. Якщо завершився термін зберігання, потрібно витягнути елементи живлення. Батарейки низької якості можуть потекти і порушити роботу виробу. При зберіганні і перенесенні моделі потрібно на половину обороту відкривати кришку, щоб ліхтар випадково не включився. Гумові кільця слід вчасно замінювати, якщо вони пошкодилися. Також необхідно постійно змащувати їх, і змащувати різьбові частини виробу. Періодично рекомендується очищати контакти від бруду і оксиду.

Комплектація
Модель E20 V2. 0, дві батарейки АА типу, кільце ущільнювача, кріплення на руку, інформаційна листівка, керівництво користувача, талон гарантії.

Характеристики Ліхтар Fenix E20 V2.0

Характеристики
Кількість люмен Понад 300
Тип Ручний
Джерело живлення Батарейки

Відгуки Ліхтар Fenix E20 V2.0

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Рекомендовані товари
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.