Страхувальні системи

Як страхуватися альпіністові? Альпіністська страховка

Базовим страхувальним елементом в альпінізмі є альпіністська страховка. Цей важливий компонент безпеки спортсмена застосовується в гірському туризмі, скелелазінні, альпінізмі, льодолазанні. Надійна екіпіровка запобіжить травматизму любителя екстриму при можливому зриві або обваленні скельного рельєфу, по якому він просувається.

Страховка в альпінізмі повинна відповідати високим вимогам якості і надійності, тому щоб вибрати безпрограшний варіант необхідно відповідально підійти до процесу. Тільки так ви зможете вибрати модель, яка зробить сходження максимально безпечним і комфортним.

Основне призначення альпіністських страхувальних систем - розподіл навантаження, яке виникає при різких ривках або падінні. Всі вони повинні відповідати ГОСТу і нормам UIAA. Виділяють наступні типи страховки:

  • обв'язки - для грудної клітини;
  • альтанки - для нижньої частини;
  • комбіновані, що поєднують в собі обидва компоненти в одному виробі.

Інтернет магазин FreeRide пропонує снарядження для альпінізму, вироблене провідними брендами, які успішно зарекомендували себе на ринку: Black Diamond, Firstascent, Petzl, Singingrock, Travel Extreme тощо. Купити оптимальну модель за доступною ціною в Україні ви зможете на нашому сайті.

Страховка для альпіністів: великий асортимент і доступні ціни

Визначте, чим саме ви плануєте займатися, оскільки різні системи мають відмінності. Якщо ви займаєтеся на скеледромі, плануєте лазити по скелях, придивіться до страхувальної системи Black Diamond. Вона легка і універсальна, поєднує комфортність, дихаючі властивості і міцність. Зручне регулювання дозволяє швидко підігнати модель під потрібний розмір.

Для страховки при русі по пересіченій місцевості по нескладних гірських маршрутах досвідчені скелелази рекомендують купити компактну туристичну систему, що відрізняється невеликою вагою.

Вельми популярні страхувальні системи для альпінізму з широким поясом і ножними обхватами, що доставляють менше незручностей при зриві. Альпіністська альтанка має широкий діапазон регулювань, і кожен альпініст може її зручно підігнати під свої потреби.

Система для скелелазіння має менше петель для спорядження, і підбирається за розміром під конкретного скелелаза. Така альтанка зазвичай виконана з легких і дихаючих матеріалів.

Страхувальна система Black Diamond Momentum W 2021
Ціна:1 858грн
На складі
Для жінок-альпіністок, які знають, що час, витрачений на петлі на ногах і регулюючий затискний ремінь, - це марна трата часу. Black Diamond Momentum - для всіх стилів скелелазіння. Пряжка Speed ​​Adjust з попереднім різьбленням економить час і усуває помилки при стягуванні, тоді як Dual Core Construction ™ робить акцент на комфорті, навіть якщо ви знаходитесь на підвісний страховці. Ножні петлі TrakFIT легко пристосовуються до прохолодних осінніх днів на скелях або в спекотні літні дні на довгих..
Наплічні ремені Petzl Top Croll L, S
Ціна:4 725грн
На складі
Наплічні ремені Petzl CHEST TOP CROLL мають інтегрований затиск CROLL і використовуються спільно з прив'язями ASTRO SIT FAST, AVAO SIT, AVAO SIT FAST, FALCON, FALCON ASCENT і SEQUOIA SRT, трансформуючи їх в Комбіновані прив'язі для канатного доступу. Наплічні лямки забезпечені підкладкою з піноматеріалу. Лямки моделі широко розсунуті і не натирають шию. Вони забезпечують рівномірний розподіл навантаження на пояс і плечі працівника. Особливість: Вбудований затиск CROLL, для трансформув..
Наплічні ремені Petzl Top Croll
Ціна:4 525грн
На складі
Наплічні ремені Petzl TOP CROLL мають інтегрований затиск CROLL і використовуються спільно з прив'язями ASTRO SIT FAST, AVAO SIT, AVAO SIT FAST, FALCON, FALCON ASCENT і SEQUOIA SRT, трансформуючи їх в Комбіновані прив'язі для канатного доступу. Наплічні лямки забезпечені підкладкою з піноматеріалу. Лямки моделі широко розсунуті і не натирають шию. Представлені плечові ремені покликані забезпечити рівномірний розподіл навантаження на пояс і плечі альпініста. Особливість: Вбудований зат..
Верхня обв'язка Petzl Top Croll
Ціна:4 590грн
На складі
Грудна обв'язка Petzl Top Croll призначена для використання спільно з альтанками AVAO SIT, FALCON і SEQUOIA SRT перетворюється в універсальну страхувальну систему для позиціонування на робочому місці і утримання при зриві. Плечові ремені мають підкладку з дихаючого піноматеріалу, що забезпечує максимальний комфорт при зависанні. Плечові ремені цієї моделі широко розсунуті, щоб не натирати шию. Особливість: Трансформує Страхувальні Альтанки AVAO SIT, FALCON і SEQUOIA SRT в повну систем..
Плечові ремені Petzl Sequoia SRT Shoulder Strap
Ціна:1 863грн
На складі
Плечові ремені Petzl Sequoia SRT shoulder strap - це пристрій для підтримки спини використовується з регульованою системою SEQUOIA SRT. Цей пристрій перерозподіляє навантаження з пояса на спину робітника. Приєднується до черевної точки і до двох точок на задній частині пояса. Модель приєднується до черевної точки і до двох точок на задній частині пояса на страхувальній системі SEQUOIA SRT. Особливість: Перерозподіляє навантаження з пояса на плечі робітника. Ремені широко розсунуті, ..
Обв'язка Petzl Sequoia
Ціна:12 123грн
На складі
Обв'язка Petzl Sequoia-комфортна модель, створена для арбористів, що використовують техніку підйому по подвійній мотузці. Широкий пояс і ножні обхвати забезпечують комфортну роботу. Поясний ремінь обладнаний автоматичною пряжкою FAST. Пряжку досить відрегулювати один раз, далі вона легко застібається і розстібається навіть в рукавичках. Ножні обхвати оснащені автоматичними пряжками FAST LT PLUS. Роз'ємні точки кріплення дозволяють приєднати стропи ZILLON або MICROFLIP, або встановити одночасно к..
Страхувальна система Petzl Sequoia
Ціна:11 799грн
На складі
Система Petzl Sequoia розроблена спеціально для арбористів, які використовують техніку подвійної мотузки. Її напівжорсткий і дуже широкий пояс забезпечує працівникові максимальну зручність. Attachment bridge кріпиться до поясу і ножним обхватів за допомогою двох замикаючих кілець, що забезпечує рівномірний розподіл навантаження між поясом і ножними обхватами, можливість регулювання довжини точки кріплення; можливість приєднання RING S або SWIVEL безпосередньо до Attachment bridge. Пояс спрощує о..
Страхувальна система Petzl Newton Fast Sap
Ціна:12 158грн
На складі
Система Petzl Navaho FAST SAP-це модель з жилетом SAP для утримання при зриві. Система дозволяє комфортно працювати протягом усього дня, оскільки має ідеальний анатомічний дизайн. Прив'язь щільно прилягає до тіла працівника, але зберігає свободу рухів. Кріплення для Розпірки LIFT. З цією розпіркою можна забезпечити спуск працівника у вертикальному положенні. Особливість: Пряжки fast, встановлені на ножних обхватах спрощують процес надягання обв'язки. Грудна і спинна точки прикріплен..
Обв'язка Petzl Newton
Ціна:4 212грн
На складі
Обв'язка Petzl Newton-це базова модель для захисту від падіння, яка дозволяє працювати з комфортом весь день. Представлена обв'язка має анатомічний дизайн, завдяки якому не тільки щільно прилягає до тіла працівника, але зберігає свободу рухів. Модель має кріплення для Розпірки LIFT, що дозволяє забезпечити спуск працівника у вертикальному положенні. Складові частини системи: Грудна точка для приєднання системи для захисту від падіння Спинна точка для приєднання системи для захисту в..
Страхувальна система Petzl Falcon Mountain
Ціна:4 131грн
На складі
Система Petzl Falcon Mountain використовується рятувальними командами на природному рельєфі. Це легка прив'язь для положення сидячи. Конструкція прив'язі забезпечує зручність пересування вільним лазінням і при ходьбі. Пояс і ножні лямки додатково оснащені напівжорсткими підкладками для максимальної зручності. Самоблокуючі пряжки DoubleBack дозволяють максимально швидко відрегулювати прив'язь. Задня пряжка дозволяє приєднати наплічні ремені TOP. Складові частини обв'язки: Черевний елем..
Система Petzl Falcon black
Ціна:4 968грн
На складі
Система Petzl Falcon-це дуже зручна модель обв'язки для положення сидячи. Модель має малу вагу. Черевний елемент, який призначений для приєднання виготовлений зі сталі і рівномірно розподіляє навантаження між поясом і ножними лямками. Пояс і ножні лямки додатково оснащені напівжорсткими підкладками для максимальної зручності. Самоблокуючі пряжки DoubleBack дозволяють максимально швидко відрегулювати прив'язь. Пряжка на поясі служить для приєднання наплічних ременів TOP або TOP CROLL, або затиску..
Обв'язка Petzl Falcon
Ціна:4 563грн
На складі
Обв'язка Petzl Falcon - це легка модель для положення сидячи, яка об'єднує в собі ергономічність, легкість і функціональність. Черевний елемент для приєднання виготовлений зі сталі і рівномірно розподіляє навантаження між поясом і ножними лямками. Пояс і ножні лямки додатково оснащені напівжорсткими підкладками для максимальної зручності. Самоблокуючі пряжки DoubleBack дозволяють максимально швидко відрегулювати прив'язь. Пряжка на поясі служить для приєднання наплічних ременів TOP або TOP CROLL..
Обв'язка Petzl Chest'air
Ціна:4 023грн
На складі
Обв'язка Petzl Chest'air являє собою регульовані плечові ремені, які перетворюють прив'язі FALCON, FALCON MOUNTAIN, AVAO SIT і SEQUOIA SRT в повні страхувальні системи для захисту від падіння. Представлена модель зручно приєднується до черевної приєднувальної точки. Завдяки пряжкам DoubleBack на грудній і плечовій стропі обв'язка Chest'air регулюється під будь-який розмір. Особливість: Перетворює Альтанки FALCON, FALCON MOUNTAIN, AVAO SIT і SEQUOIA SRT в повні страхувальні системи для з..
Наплічні ремені Petzl Chest Top
Ціна:3 186грн
На складі
Наплічні ремені Petzl CHEST TOP призначені для використання разом з прив'язями AVAO SIT, AVAO SIT FAST, FALCON, FALCON MOUNTAIN і SEQUOIA SRT, трансформуючи їх в Комбіновані прив'язі для позиціонування, роботи в безопорному положенні і захисту від падіння. Наплічні лямки забезпечені підкладкою з піноматеріалу. Лямки широко розсунуті і не натирають шию. Вони забезпечують рівномірний розподіл навантаження на пояс і плечі працівника. Система кріплення для карабінів, які використовуються на страхува..
Страхувальна система Petzl Ava Sit Fast
Ціна:6 777грн
На складі
Страхувальна система Petzl Ava Sit Fast-модель для положення сидячи розроблена для створення найбільшого комфорту в будь-якій ситуації. Широкий пояс і ножні обхвати забезпечують комфорт при роботі в безопорному просторі. Максимально вентильована, легка конструкція. Прив'язь дозволяє розмістити всі потрібні вам інструменти і додаткове обладнання, завдяки безлічі вантажних петель і точок для кріплення карабінів CARITOOL і сумки TOOLBAG. Ножні обхвати оснащені роз'ємними пряжками FAST lt. При викор..
Страхувальна система Petzl Avao Bod Fast 0,1,2
Ціна:10 530грн
На складі
Система Petzl ASTRO BOD FAST спеціально розроблена для співробітників, що виконують широкий спектр робіт на висоті. Шість елементів для приєднання ЗІЗ-два елементи а для приєднання страхувальної системи, два елементи D з боків для приєднання системи позиціонування, елемент для приєднання утримує системи на задній частині пояса і елемент для приєднання пристроїв для позиціонування на передній частині пояса. Модель має широкий пояс і ножні обхвати забезпечують комфорт при роботі в безопорному прос..
Обв'язка Petzl Avao Bod Fast
Ціна:11 502грн
На складі
Обв'язка Petzl Avao Bod Fast - це функціональна комбінована прив'язь, яка розроблена для співробітників, що виконують широкий спектр робіт на висоті. Широкий пояс і ножні обхвати забезпечують комфорт при роботі в безопорному просторі. Модель максимально вентильована, що дозволяє комфортно працювати навіть у найспекотніші дні. Плечові ремені обладнані елементами, що дозволяють закріпити карабіни страхувальних стропів так, щоб вони завжди знаходилися під рукою. При цьому, така фіксація не перешк..
Страхувальна система Petzl Avao Bod Croll Fast
Ціна:13 581грн
На складі
Система Petzl ASTRO BOD FAST-універсальна страхувальна система для позиціонування і утримання при зриві Petzl Avao Bod Croll Fast з вбудованим затискачем Croll. Ця модель спеціально сконструйована для максимального комфорту при роботі. Інтегрований в обв'язку грудний затиск Croll для підйому поверевке. Х-подібна конструкція задньої частини обв'язки для зручності під час тривалого зависання. У разі аварійного зависання на спинний точці кріплення, навантаження частково перерозподіляється на ножні ..
Страхувальна система Petzl Avao Bod 0,1,2
Ціна:9 909грн
На складі
Система Petzl AVAO BOD - це модель, яка була спеціально розроблена для співробітників, що виконують широкий спектр робіт на висоті. Шість елементів для приєднання ЗІЗ-два елементи а для приєднання страхувальної системи, два елементи D з боків для приєднання системи позиціонування, елемент для приєднання утримує системи на задній частині пояса і елемент для приєднання пристроїв для позиціонування на передній частині пояса. Плечові ремені представленої моделі обладнані елементами, що дозволяють за..
Обв'язка Petzl Avao Bod
Ціна:10 449грн
На складі
Обв'язка Petzl Avao Bod - це функціональна комбінована прив'язь, яка розроблена для співробітників, що виконують широкий спектр робіт на висоті. Широкий пояс і ножні обхвати забезпечують комфорт при роботі в безопорному просторі. Максимально вентильована, легка конструкція. Плечові ремені обладнані елементами, що дозволяють закріпити карабіни страхувальних стропів так, щоб вони завжди знаходилися під рукою. При цьому, така фіксація не перешкоджає спрацьовуванню амортизатора при зриві. Самоблокую..
Обв'язка Petzl Astro Bod Fast U
Ціна:13 608грн
На складі
Обв'язка Petzl Astro Bod Fast u розроблена спеціально для забезпечення максимального комфорту співробітника при роботі в безопорному положенні. Роз'ємна точка В складається з декількох компонентів, які можна легко розібрати і зібрати. Така особливість дозволяє приєднувати стропи до прив'язі без використання карабінів або сполучних елементів. Крім того, така конструкція «розвантажує» центральне кільце, розносячи місця приєднання пристрою для спуску і "вусів". Широкий, напівжорсткий, вентильований..
Обв'язка Petzl Panji
Ціна:1 674грн
На складі
Обв'язка Petzl Panji-це проста модель для мотузкових парків, прокату та інших групових активностей. Представлена обв'язка дуже довговічна і має петлі для розвішування спорядження. Модель також проста у використанні, її легко надіти і налаштувати. Дві петлі для спорядження розроблені для максимальної зручності при використанні самостраховки JOKO з роликом TRAC PLUS. Спеціальні області для маркування спрощують облік спорядження в прокаті. Пряжки DOUBLEBACK з нержавіючої сталі і товсті стропи забез..
Страхувальна система Petzl Macchu
Ціна:1 620грн
На складі
Система Petzl MACCHU-дитяча модель, призначена для дітей вагою менше 40 кілограм, Нижня обв'язка MACCHU підійде для заняття скелелазінням. Обв'язка повністю регулюється і при необхідності може бути укомплектована верхньою обв'язкою. Вона буде супроводжувати вашого зростаючого дитини від початкового до просунутого рівня лазіння і підійде як для верхньої, так і для нижньої страховки. Конструкція ідентична конструкції обв'язки для дорослих. На поясному ремені і на ножних обхватах присутні елементи ..
Страхувальна система Petzl Luna
Ціна:2 646грн
На складі
Система Petzl LUNA була розроблена і призначається для технічного альпінізму, мультипітчів, скелелазіння і льодолазіння. Регульовані ножні обхвати дозволяють легко і швидко змінювати розмір обв'язки і використовувати її в будь-який сезон. М'який поясний ремінь і ножні обхвати забезпечують максимальний комфорт, при цьому не обмежуючи рухів. Вагові петлі, яких у даній моделі є цілих п'ять, дозволять розмістити все необхідне спорядження для занять на льоду або на скелях, а також забезпечать легкий ..
Показано з 1 по 24 із 93 (всього 4 сторінок)