Спусковий пристрій Krok" Інвар " сталевий дворогий (6692~01)


Опис Спусковий пристрій Krok" Інвар " сталевий дворогий

Спусковий пристрій "Інвар сталевий дворогий" призначено для спуску по одинарній або подвійній мотузці.
Інвар з двома рогами-дозволяє працювати на подвійній мотузці. По черзі протруюючи одну з них — спускатися зигзагоподібним маятником. Застосовується, в основному, при виконанні робіт методом промислового альпінізму.

♦ Через підвищену стійкість до стирання охоче застосовується в промисловому альпінізмі. Адже в промальпі швидкісні спуски нема чого закладати, а ось стійкість пристрою до абразиву на робочих мотузках дуже важлива.

Інвар - класичне використання пристрою при обхваті мотузкою скоби карабіна. Варіант з обхватом мотузкою шийки інвара різко підвищує силу тертя.

♦ Наявність виступів забезпечують додаткову надійність фіксації мотузки при вимушеній тривалій зупинці при спуску і при необхідності мати вільними дві руки. Для фіксації спускового пристрою на мотузці необхідно нижній кінець мотузки обернути навколо ріжок.

♦ Використовується з мотузками практично будь-яких діаметрів.

♦ Принцип роботи спускового пристрою "Інвар" заснований на використанні сили тертя, яка створюється при русі робочої мотузки навколо тіла спускового пристрою при здійсненні, власне, спуску.

♦ Спускається контролює (і регулює) швидкість спуску зусиллям гальмування нижнього кінця мотузки опорною рукою з одного боку, і збільшенням або зменшенням кута обхвату спускового пристрою нижнім кінцем мотузки.

♦ Під час спуску відпускати рукою нижній кінець мотузки, або залишати його не зафіксованим ЗАБОРОНЯТИ!

♦ Виготовляється з високоміцного сталевого листа товщиною 10 мм.

♦ Міцність та експлуатаційні характеристики відповідають вимогам стандарту ДСТУ EN 341:2006 "індивідуальні засоби захисту від падіння з висоти. Пристрої для спуску".

Характеристика:

Максимальне навантаження: 25 кН
Розмір: 138×115×10 мм
Вага: 470 г

 

Характеристики Спусковий пристрій Krok" Інвар " сталевий дворогий

Характеристики
Призначення для однієї мотузки
Тип класичний

Відгуки Спусковий пристрій Krok" Інвар " сталевий дворогий

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Рекомендовані товари
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.