Решітка Krok 5 валиків (6697~01)


Опис Решітка Krok 5 валиків

Спусковий пристрій "Решітка 5" (далі СУ) призначене для спуску по одинарній або подвійній мотузці.
Використовується з мотузками практично будь-яких діаметрів. Чи не крутить мотузку. При необхідності для спуску можливо використовувати сталевий трос.

♦ Являє собою" драбинку "з U-подібної Скоби з п'ятьма "сходинками-перекладинами". Скоба Решітка виготовляється з гнутого високоміцного сталевого прута діаметром поперечного перерізу 8 мм. поперечини-п'ять сталевих циліндрів діаметром 20 мм.

♦ Поперечини рухаються уздовж скоби, а три можуть відкидатися в сторону для можливості заправки мотузки в пристрій. При цьому кількість задіяних при спуску перекладин може варіюватися від трьох до п'яти!

♦ Принцип роботи спускового пристрою "Решітка" заснований на використанні сили тертя, яка створюється при русі робочої мотузки навколо циліндричних перекладин" драбинки " спускового пристрою "Решітка" при здійсненні, власне, спуску. Чим більше задіяно перекладин при спуску, тим вище гальмує спуск сила тертя.

♦ Спускається контролює (і регулює) швидкість спуску і зусиллям гальмування нижнього кінця мотузки опорною рукою з одного боку, і збільшенням або зменшенням кута обхвату " нижньої "(або останньої) задіяної поперечиною спускового пристрою "Решітка" нижнім кінцем мотузки.

♦ Наявність виступів забезпечують додаткову надійність фіксації мотузки при вимушеній тривалій зупинці при спуску і при необхідності мати вільними дві руки. Для фіксації спускового пристрою на мотузці необхідно нижній кінець мотузки обернути навколо ріжок.

♦ Під час спуску відпускати рукою нижній кінець мотузки, або залишати його не зафіксованим ЗАБОРОНЯТИ!

♦ Через підвищену стійкість до стирання охоче застосовується в промисловому альпінізмі. Адже в промальпі швидкісні спуски нема чого закладати, а ось стійкість пристрою до абразиву на робочих мотузках дуже важлива. Висока міцність пристрою і його можливість працювати з тросовим спорядженням забезпечили застосування "Решітка" (або "драбинки") у гірських рятувальників і в підрозділах МНС. Модифікованими гратами користуються спелеологи.

♦ Міцність та експлуатаційні характеристики відповідають вимогам стандарту ДСТУ EN 341:2006 "індивідуальні засоби захисту від падіння з висоти. Пристрої для спуску".

Характеристика:

Максимальне навантаження: 1500 кг
Покриття: порошкова фарба
Розмір: 70×200×20 мм
Вага: 630 г

Характеристики Решітка Krok 5 валиків

Характеристики
Призначення для однієї мотузки
Тип класичний

Відгуки Решітка Krok 5 валиків

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Рекомендовані товари
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.