Десантер Krok \ " Гриша\" (6698~01)


Опис Десантер Krok \ " Гриша\"

Страхувально-спусковий пристрій Десантер " Гриша" - напівавтоматичний (самоостанавливающийся) пристрій (автоблокант) для спуску по одинарній мотузці діаметром від 9 до 12 мм.

♦ Використовується в промальпінізмі для проведення робіт на похилих або вертикальних поручнях при необхідності частої фіксації (зависанні) на них.

♦ У поєднанні з іншим затискачем спусковий пристрій може бути використано для підйому по мотузці в безопорному просторі.

♦ Застосовується як блок зі стопором для підйому невеликих вантажів і організації поліспастів з результуючим зусиллям не більше 400 кг.

♦ Під час спуску пристрій автоматично зупиняється при відпуску рукоятки.

♦ Регулювання швидкості спуску здійснюється, як натягом вільного кінця мотузки, так і кутом повороту рукояті кулачка-ексцентрика.

♦ Видавати вільний кінець мотузки можна по жолобу гальмівного ролика або через край будь-якої з щік спускового пристрою.

♦ Страхувально-спусковий пристрій Десантер " Гриша" на мотузці діаметром 10 мм витримує ривок вантажу масою 100 кг з фактором падіння два (F=2)!

♦ Міцність та експлуатаційні характеристики відповідають вимогам ДСТУ EN 341:2006 "індивідуальні засоби захисту від падіння з висоти. Пристрої для спуску".

Характеристика:

Руйнівне навантаження: не менше 15 кН
Максимальне робоче навантаження: 4 кН
Покриття: порошкова фарба
Розмір, мм: 85×160×30
Розмір без ручки, мм: 40×110×30
Вага: 370 г

Характеристики Десантер Krok \ " Гриша\"

Характеристики
Призначення для однієї мотузки
Тип автоматична

Відгуки Десантер Krok \ " Гриша\"

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Рекомендовані товари
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.