Огляд: Куртка Marmot PreCip Jacket


Всім привіт. Вирішив поділитися з вами оглядом жіночої куртки Marmot PreCip Jacket.

Невелика передісторія, досить часто подорожуємо з дівчиною, і в черговий раз збираючись в гори (якщо говорити точніше в Грузію) прийшли до висновку, що дівчині потрібно придбати штормову курточку, так як в горах погода буває не стабільною, часті опади і сильні вітри. Наш вибір припав на курточку Marmot PreCip Jacket.

Чому саме Marmot? Все просто, Marmot - це відомий бренд, який на ринку вже більше 50 років, і, головним чином, зарекомендував себе як якісний виробник одягу та спорядження для прихильників активного відпочинку.

Переходимо до технічних характеристик:

1. Спеціальна формула PreCip™ - простіше кажучи, додавання в покриття керамічних частинок дає велику зносостійкість, водонепроникність, але так само зберігає властивості дихаючого матеріалу і покращує технологію сухого торкання.

2. Інноваційна технологія Dry Touch "сухе торкання" застосована у виробництві внутрішнього шару, який знаходиться в безпосередньому контакті зі шкірою. Завдання внутрішнього шару Dry Touch оперативно відвести вологу на зовнішній шар, щоб максимально нівелювати утворення конденсату і відчуття липкості, властиве багатьом штормівкам.

3. Водонепроникність: 30 + PSI 15,000 mm; O CFM (100%)
4. Паропроникність: 12,000 г/м/24години, Ret 6.5.

Підтверджую, технологія працює, потрапляли в грозу - куртка не промокла, і, при цьому, дівчина в ній не запарювалася.
 
Зверніть увагу, що всі шви проклеєні.

Капюшон компактно збирається в комір.

Так само хотілося б відзначити такий важливий плюс, як регульована вентиляції під пахвами.

Подвійна планка на передній блискавці із застібкою-липучкою Velcro.

 

Однією чимало важливою деталлю є те, що курточка дуже легка у вазі 323 грам і її можна компактно згорнути.

Хотілося б відзначити приємний матеріал і вологовідвідний м'який матеріал DriClime на комірі для захисту підборіддя від зіткнення із застібкою-блискавкою.

Природно, куртка має затяжки по низу і липучку на манжетах.

Для зручності є зовнішні і внутрішні кишені.

І ще одна деталь чисто естетичного спостереження -  дуже правильно підібрані кольори, які дійсно не часто зустрінеш у інших брендів.

Крім того, є Чоловіча куртка Marmot PreCip Jacket, яка володіє тими ж перевагами, що і жіноча.

Так само хочу нагадати, якщо ви хочете, щоб куртка такого типу служила довго і не втратила своїх властивостей, за нею потрібен правильний догляд. Зверніть увагу, що прати в пральній машинці не рекомендується, так само як і прати пральним порошком. Найоптимальніше прання - це ручне прання спеціальними засобами, які можна придбати в туристичних магазинах. Температура води при пранні повинна бути не вище 30 -40 градусів.

Загалом, не буду затягувати огляд, курткою дівчина користується трохи більше півроку, і поки мінусів ми не знайшли.  Якісний виріб, рекомендую! Дякую за увагу.

Автор: Попов Радомир.

 
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.