Термобілизна чоловіча футболка X-Bionic Energy Accumulator Man T-Shirt Long Sleeves (7852~01)Ціна2 730грн 3 900грн

Опис Термобілизна чоловіча футболка X-Bionic Energy Accumulator Man T-Shirt Long Sleeves

Еластична Термобілизна X-Bionic Energy Accumulator Man T-Shirt Long Sleeves преміум класу, яка завоювала безліч нагород на конкурсах і тестах спорядження. Ідеально підходить для занять всілякими екстремальними видами спорту в будь-який час року, незамінне при великих навантаженнях. Щільно облягає тіло. Миттєво випаровує вологу і підтримує тіло в оптимальному температурному режимі. Не сковує рухів і стимулює циркуляцію крові. Скорочує вібрацію м'язів при навантаженнях.

Особливості:

  • еластична тканина;
  • технологія Skin nodor®
  • білизна не вбирає запахи;
  • щільно облягає тіло як гідрокостюм, оберігаючи від холодного повітря;
  • особлива конструкція білизни миттєво випаровує вологу і підтримує тіло в оптимальному температурному режимі;
  • скорочує вібрацію м'язів при навантаженнях;
  • не сковує рухів;
  • стимулює циркуляцію крові.

Технології та матеріали:

1. Технологія 37°CCRОснова, що лежить в термобілизні X-Bionic. Ця інноваційна технологія гріє і охолоджує різні області тіла там, де це необхідно. Енергія, яку тіло витрачає на відновлення оптимальної температури тіла, тепер доступна як запас енергії для посиленої роботи через зменшену вібрацію.

2. Tummy X-Control™ Черевні м'язи постійно напружуються і підвищують температуру тіла. Зайва висока температура в цій області випускається через систему Tummy X-Control.

3. Expansion Ribs™ У ліктьових суглобах термобілизна поступово розширює свою гнучкість спеціальними "ребрами" , які працюють за тим же принципом, як хутра акордеона, це дозволяє захиститися від холодного повітря, і запобігти втраті тепла на колінах

4. AirConditioning ArmPit™ Запах розвивається при розмноженні бактерій. Мертві клітини шкіри, піт, і теплота забезпечують ідеальні умови. Щоб зупинити цей процес, потрібно тримати поверхню шкіри сухою. Air-Conditioning Arm Pit має складне плетіння з додаванням срібла SKIN NODOR® і технологію AirGuide (Помаранчевий контур), по якій піт транспортується з поверхні тіла.

5. Evaporation Surface Expander Тунелі і канали оберігають від холодного повітря, випаровують піт і регулюють температуру.

6. Traverse Chest™ AirConditioning Channel® Область грудей особливо схильна до виділення тепла і поту. Коли тіло нагрівається, відбувається збільшення поту в інших областях. Тому в особливих місцях були створені і розмежовані зони, завдяки їм, тіло має оптимальну температуру. Traverse Chest AirConditioning Channel® охолоджує область грудей, зменшуючи температуру в цій зоні на 2-3°С

7. AirTraps Isolation Pads™ Повітровловлювачі та ізоляційні подушки розподілені по виробу, у вигляді хвилястих ліній. Ці лінії створюють повітряні камери, які дозволяють повітрю циркулювати, нагадуючи канали кондиціонування, таким чином м'язи підтримуються в оптимальному температурному режимі.

8. Skin Nodor® Нова, особливо м'яка пряжа з винятковими термо регулюючими властивостями. Вона містить в собі полімерну речовину, що включає антибактеріальну речовину, яка не передається шкірі.

Технологія Skin Nodor® підтримує природний шкірний баланс, запобігаючи діяльність мікроорганізмів, що утворюють неприємний запах, завдяки безперервній дії іонів срібла містяться в антибактеріальних волокнах. Унікальний антибактеріальний компонент в структурі полімеру запобігає алергічні реакції, тому що не має тісного контакту зі шкірою. Skin Nodor® надзвичайно міцна і зносостійка тканина, що захищає від мікробів. Навіть після декількох прань, вона не втрачає свої антибактеріальні властивості, зберігаючи їх протягом усього терміну служби виробу. 

9. ISO-Shoulder На плечах матеріал більш щільний-додатковий захист від холоду

10. Elbow Pads™ У ліктьових суглобах Термобілизна поступово розширює свою гнучкість спеціальними "ребрами", які працюють за тим же принципом, як хутра акордеона, це дозволяє захиститися від холодного повітря, і запобігти втраті тепла на ліктях.

11. 3D Bionic Sphere System™ Завдяки спеціальній хвилястій структурі, матеріал в цій зоні захисту нещільно прилягає до шкіри. Таким чином між шкірою і білизною створюються повітряні камери різних розмірів. Це дозволяє поширювати повітря, подібно невеликому кондиціонеру. 

Характеристики Термобілизна чоловіча футболка X-Bionic Energy Accumulator Man T-Shirt Long Sleeves

Характеристики
Призначення Для спорту
Тип Кофта
Матеріал Синтетика
Горловина Відкритий
Довжина рукава З довгими рукавами

Відгуки Термобілизна чоловіча футболка X-Bionic Energy Accumulator Man T-Shirt Long Sleeves

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Рекомендовані товари
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.