Куртка Oakley Sort Lite Snow Jacket Black Hound - фото 6971

Куртка Oakley Sort Lite Snow Jacket Black Hound (6971~01)Опис Куртка Oakley Sort Lite Snow Jacket Black Hound

Чоловіча куртка Oakley Sort Lite Snow Jacket - це полегшений варіант для катання на лижах і сноуборді. Вільний крій не сковує рухів. Вітро - і водо-непроникна (показники мембрани: 15000 mm Waterproofing, 20000 g/m2/24h Breathability). Проклеєні шви. Підходить для катання в теплу погоду.

Особливості:

  • фіксований капюшон з регульованим шнурком; фіксована снігозахисна спідниця; кишені для рук на блискавці + прихований потайна кишеня; вентиляція спереду в області грудей; внутрішня кишеня для маски або окулярів; внутрішня кишеня для плеєра або телефону з наскрізним прорізом для виведення шнура навушників на зовнішню сторону куртки; низ куртки регулюється еластичним шнуром (для універсальності в будь-яку негоду); регульовані манжети; проклеєні шви в критичних зонах.

Характеристики Куртка Oakley Sort Lite Snow Jacket Black Hound

Характеристики
Водонепроникність мембрани 11000-15000 мм
Паропроникність мембрани 16000-20000 г / м2

Відгуки Куртка Oakley Sort Lite Snow Jacket Black Hound

kaban

В прошлом году взял по скидке такую куртку. Неплохой вариант для тех, кому не важен год выпуска, а надо просто качественная недорогая куртка для каталки. Утеплителя немного, куртка для активных катальщиков. Водостойкости мембраны вполне хватает. Кто будет закзывать - учтите, американские размеры! Мне подошла L, хотя реально таскаю XL.

Написати відгук

Рекомендовані товари
Leave a review  ↓
 
1 reviews
0 answers
1 ratings
100% 1 positive
5  
Usefulness of review
0 votes
0