Шапка Kama AW44 (5855~01)


Ціна506грн 724грн

Опис Шапка Kama AW44

Однотонна непродувна шапка з легкою структурною в'язкою. Всередині шапки підкладка Windstopper® - забезпечує абсолютний захист від вітру. Матеріал шапки: Schoeller Fleur (50% мериносова вовна, 50% акрил з обробкою Teflon).

Матеріал:

  • Мембрана WindStopper - це високотехнологічний матеріал, спеціально створений для активного відпочинку і прогулянок в умовах вітряної та холодної погоди. Він забезпечує максимальний комфорт завдяки найтоншій мембрані, яка не пропускає вітер, але при цьому виводить зайві випаровування тіла зсередини назовні. WindStopper не тільки захищає від холодного вітру, але і зберігає внутрішнє тепло тіла під одягом, здійснюючи Клімат-контроль, що є дуже важливим фактором для активних дітей і спортсменів.
  • Одним з двох основних постачальників пряжі для КАМА є австрійська компанія Schoeller AG. Основним використовуваним матеріалом є FLEUR & FLEUR з обробкою тефлон, Склад: 50% вовна мериноса / 50% поліакрил. У цій змішаній пряжі використовується вишуканий, дуже делікатний, м'який на дотик тип вовни мериноса і спеціальний поліакрил з обробкою проти скочування. Пряжа Fleur проводиться з максимальним акцентом на високу стійкість і довговічність матеріалу. У своїй категорії вовняних сумішей це продукт найвищої якості, який гарантує споживачеві якість продукції будь-якого виду (Головні убори, Одяг).

Характеристики Шапка Kama AW44

Характеристики
Тип Шапка

Відгуки Шапка Kama AW44

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Рекомендовані товари
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.