Шапка Kama A45 - фото 5851

Шапка Kama A45 (5851~01)


Опис Шапка Kama A45

Легка гоночна шапка з Lycra. Всередині знаходиться функціональна начинка у вигляді смужки мембрани Thermolite Base, яка повинна виводити утворену вологу назовні. Фронтальна частина посилена також непродуваємим Windstopper. Шапочка заточена на забезпечення сухості і оптимальної температури під час інтенсивних фізичних навантажень.

Матеріал:

  • Thermolite - виводить вологу, зігріває. Thermolite® відноситься до категорії ізоляційних і транспортувальних матеріалів. Його унікальність полягає саме в об'єднанні цих двох функцій. За допомогою пористих дутих волокон він забезпечує один з найвищих рівнів теплоізоляції. Завдяки профілю волокон він також ефективно і швидко виводить вологу, яка в іншому випадку більше всіх бере участь в охолодженні тіла. У шапках з ярликом КАМА® Thermolite® ви побачите цей матеріал у вигляді білої легкої махрової смужки тканини на внутрішній стороні виробу.
  • Мембрана WindStopper - це високотехнологічний матеріал, спеціально створений для активного відпочинку і прогулянок в умовах вітряної та холодної погоди. Він забезпечує максимальний комфорт завдяки найтоншій мембрані, яка не пропускає вітер, але при цьому виводить зайві випаровування тіла зсередини назовні. WindStopper не тільки захищає від холодного вітру, але і зберігає внутрішнє тепло тіла під одягом, здійснюючи клімат-контроль, що є дуже важливим фактором для активних дітей і спортсменів.

Характеристики Шапка Kama A45

Характеристики
Тип Шапка

Відгуки Шапка Kama A45

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Рекомендовані товари
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.