Шапка Fjallraven Byron Hat frost green-light grey - фото 18662

Шапка Fjallraven Byron Hat frost green-light grey (18662~01)


Ціна2 306грн

Опис Шапка Fjallraven Byron Hat frost green-light grey

Шапка подвійної в'язки з вовни, яка робить її теплою і довговічною. Подвійний підворіт знизу і ребриста структура для зручної посадки. Логотип з арктичної лисицею на лобі.

Вовна - натуральний матеріал має власні функції: теплий, навіть коли вологий; прибирає вологу; відштовхує бруд і запах.

Як доглядати за виробами з вовни. Вовна має натуральну зносостійкість і стійкість до запаху, але вона вимагає деякого додаткового догляду для збереження терміну служби на довгий час. Насправді вам не потрібно часто прати вовну. У більшості випадків гарне провітрювання на вулиці або у вологому середовищі (наприклад, у ванній, коли ви приймаєте душ) має бути достатньо. Однак, якщо ви помітили плями або запахи, тоді її потрібно випрати, дотримуючись інструкції на етикетці. Якщо це невелика пляма, тоді просто заперіть це місце вручну. Використовуйте м'який миючий засіб або спеціальний засіб для вовни при низькій температурі. Після миття видаліть надлишки води рушником і покладіть виріб на рівну поверхню для поступового висихання.

Сімейство Евік. Евік ( Övik) - це прізвисько рідного міста Фьяллравенів Ерншельдсвік (Örnsköldsvik). Це північне прибережне місто є частиною всесвітньої спадщини високого берега (the High Coast, Höga Kusten), а його мальовниче оточення надихає на активний відпочинок на свіжому повітрі.

Особливості:
  • дуже тепла вовняна шапка з подвійною в'язкою
  • підворіт знизу
  • виготовлена з 100% вовни

Характеристики:
  • Матеріал: 100% вовна
  • Стать: Унісекс
  • Вага: 80 г

Характеристики Шапка Fjallraven Byron Hat frost green-light grey

Характеристики
Тип Шапка

Відгуки Шапка Fjallraven Byron Hat frost green-light grey

Ярослав Яковец

Удобная, мягкая, тёплая шапка. При морозной, ветреной погоде, может слегка продувать, но не критично, не замерзаешь. Если же морозная и безветренная погода, то очень комфортно. Рекомендую.

Написати відгук

Рекомендовані товари
Leave a review  ↓
 
1 reviews
0 answers
0 ratings
0  
Usefulness of review
0 votes
0