Fjord Nansen

Fjord Nansen

Намет Fjord Nansen Korsyka IV NG
Нет в наличии
Намет чудово підійде для кемпінгу сім'ї з чотирьох осіб. Наявність двох входів значно збільшить провітрювання. У великому тамбурі можна розмістити туристичну кухню або кілька велосипедів. Особливості: два входи тент встановлюється першим двошаровий підвісна сітчаста полиця 2 вентиляційних вікна вгорі намету Характеристики: Вага: 7,7 кг Розмір в упаковці: 60х25х25 см Матеріал спальні: дихаючий поліестер Матеріал тенту: Polyester Форма намету: Tunnel Кіл..
Намет-тамбур Fjord Nansen Heimdall
Нет в наличии
Тент, який можна використовувати як окремо, так і в комбінації з наметом. Самостійно тент встановлюється з використанням однієї дуги в розтяжку. Якщо необхідно, ви можете використовувати тент для установки спільно з наметом, використовуючи його як великий тамбур. Ідеально поєднується з наметами Fjord Nansen Lima II, Sierra II Comfort, Veig II, Rekvik II. Комплектується дугою з фібергласу. Характеристики: каркас: фіберглас висота: 135 см вага: 1,7 кг ..
Рюкзак Fjord Nansen Himil Solid 60+10
Нет в наличии
Культовий рюкзак великого об'єму. Виготовлений з міцної тканини Oxford Polyester 600D, яка відрізняється високою стійкістю до стирання і розриву. Має легкий доступ всередину завдяки передній панелі, яка відкривається. Підійде для туризму, сходження в гори та інших outdoor-активностей. Особливості: міцний матеріал Oxford Polyester 600D, який відрізняється високою стійкістю до стирання і розриву перевірена, регульована система підвіски на основі легких алюмінієвих опор клапан рюк..
Рюкзак Fjord Nansen Himil Solid 70+10
Нет в наличии
Культовий рюкзак великого об'єму. Виготовлений з міцної тканини Oxford Polyester 600D, яка відрізняється високою стійкістю до стирання і розриву. Має легкий доступ всередину завдяки передній панелі, яка відкривається. Підійде для туризму, сходження в гори та інших outdoor-активностей. Особливості: міцний матеріал Oxford Polyester 600D, який відрізняється високою стійкістю до стирання і розриву перевірена, регульована система підвіски на основі легких алюмінієвих опор клапан рюкз..
Спальний мішок Fjord Nansen Trondeland Mid
Нет в наличии
Синтетичний теплий спальник від Fjord Nansen, призначений для холодних ночей.  Модель Fjord Nansen Trondeland Mid - нова версія Trondeland, в якій змінений дизайн, розмір і колір. Наповнювач спального мішка - MICROFILL Super-Therm, відмінна штучна ізоляція, яка забезпечить вам тепло і комфорт в холодну пору. Спеціальна система ANTI-BITE оснащена 3-сантиметровою стрічкою. Вона потрібна для того, щоб тканина не «врізалася» в блискавку. Всередині є зручна кишеня з карткою власника, завдяки якій нем..
Спальний мішок Fjord Nansen Stavanger Mid
Нет в наличии
Теплий і комфортний спальний мішок з синтетичним утеплювачем Eko Loft Hollowfiber для занять альпінізмом в літню пору року, а також гірським і пішохідним туризмом в період з травня по вересень. Спальник зберігає свої властивості в умовах підвищеної вологості, швидко сохне після намокання. Міцна і легка тканина зовні і комфортна сумішева тканина всередині. Блискавка з двома бігунками для корекції температури всередині спальника. Є можливість зістібання двох спальників з протилежним розташуванням ..
Спальний мішок Fjord Nansen Drammen Mid
Нет в наличии
Легкий спальний мішок Fjord Nansen (Фьерд Нансен) з синтетичним утеплювачем Eko Loft Hollowfiber для занять пішохідним туризмом і велотурів в літній період. Міцна і легка тканина зовні і комфортна сумішева тканина всередині. Блискавка з двома бігунками для корекції температури всередині спальника. Є можливість зістібання двох спальників з протилежним розташуванням блискавок.  Особливості: регульований капюшон анатомічний крій блискавка не пошкоджує тканину ізольована блискавка в..
Спальний мішок Fjord Nansen Nordkapp Hydro 400 Mid
Нет в наличии
Якісний пуховий спальник, наповнений пухом білої качки, fill power 800, пух / перо 97/3. Пух має гідрофобне просочення. Блискавка YKK. 31 незалежна кишеня, наповнена пухом. Характеристики: Матеріал: 100% Nylon Tmax/ Tcomf/ Tlim/ Tmin: 9/0/-5/-22 Утеплювач: пух польської білої качки Вага: 760 г Розмір в упаковці: 34 х 18 см Максимальний ріст користувача: 178 см Розмір спальника: 198 x 80 x 30 см ..
Спальний мішок Fjord Nansen Hamar Mid
Нет в наличии
Спальний мішок з синтетичним утеплювачем Eko Loft Hollowfiber для занять гірським і пішохідним туризмом з весни по осінь. Міцна і легка тканина зовні і комфортна сумішева тканина всередині. Спальник швидко висихає в разі намокання. Блискавка з двома бігунками для корекції температури всередині спальника. Є можливість зістібання двох спальників з протилежним розташуванням блискавок.  Особливості: регульований капюшон анатомічний крій ізольована блискавка блискавка не псує тканину ..
Спальний мішок Fjord Nansen Torget XL
Нет в наличии
3-х сезонний еластичний спальник Fjord Nansen Torget XL виготовлений за технологією 3D STRETCH, завдяки якій мішок більш щільно облягає тіло і сприяє більш ефективному збереженню тепла. Ви зможете комфортно спати в будь-якому положенні, спальний мішок не буде сковувати рухи. Особливості: еластичний матеріал регульований анатомічний капюшон анатомічний крій термічна планка вздовж блискавки блискавка не пошкоджує тканину флюоресцентний бігунок на блискавці внутрішня кишеня б..
Спальний мішок Fjord Nansen Vardo Mid
Нет в наличии
Зручний спальний мішок Fjord Nansen Vardo Mid швидко сохне при намоканні. Міцна і надлегка тканина зовні і комфортна сумішева тканина всередині. Блискавка на двох бігунках для корекції температури всередині спальника. Є можливість зшивання двох спальників з протилежним розташуванням блискавок. Особливості: регульований капюшон анатомічної форми ізольована блискавка блискавка не псує тканину внутрішня кишеня блискавка з двома бігунками компресійний мішок Характеристики..
Намет Fjord Nansen Andy III
Нет в наличии
3-х місний двошаровий намет. Каркас - 3 дуги. Герметичні шви, вентиляція, дихаючий матеріал спальні, протимоскітна сітка, можлива установка спальні без тенту. Один вхід, великий об'єм тамбура. Призначення: туризм, полювання, риболовля, активний відпочинок Особливості: 3-х місний намет двошаровий вхід 1 герметичні шви Характеристики: Тент: 185T PES PU WP 3000 Спальня: 185T PES Дно: Polyethylene Каркас: Фіберглас Вага: 4.1 кг Розмір: 210 x 150 x 125 см ..
Тент Fjord Nansen Hangar
Нет в наличии
Великий базовий намет призначений для відпочинку, бівуаків або таборів. Площа становить 16м2. Тут з комфортом розмістяться 6-8 людини разом з туристичними меблями (стіл, стільці, тощо). Ідеальний намет для вечірніх зустрічей під час кемпінгу, офіс змагань, загальна їдальня або просто місце для відпочинку в дощові дні. Цікава пропозиція для клубів, скаутських команд і прихильників кемпінгу, які віддають перевагу більш сидячому способі життя. Особливості: великий і просторий легко скла..
Рюкзак Fjord Nansen Orland 25
Нет в наличии
Тактичний рюкзак з міцного матеріалу POLIESTER 600D. Незважаючи на невеликий об'єм, в ньому багато місця. Він оснащений 4-ма камерами - 2-ма основними і 2-ма меншими спереду. На передній і бічних сторонах передбачені прокладки для кріплення додаткового обладнання. По обидва боки рюкзака є 2 ремінця. Система м'якої підтримки SPONGE MAPPING SYSTEM заснована на губці з міні-точками, між якими протікає повітря. Спереду широкий ремінець на липучці, який дозволяє персоналізувати ваш рюкзак (за..
Намет Fjord Nansen Sierra II Comfort
Нет в наличии
2-х місний двошаровий намет. Каркас - 2 дуги. Герметичні шви, вентиляція, дихаючий матеріал спальні, протимоскітні сітки, можлива установка тенту без спальні. 2 входи, 2 просторих тамбура. Нижні сегменти дуг розташовані вертикально, а металевий перехід між першою і другою секцією має кут. При тих же параметрах висоти і ширини тепер в наметі стало більш комфортно, намет перестав нависати над головою людини, яка лежить в ньому. Призначення: туризм, полювання, риболовля, активний відпочинок ..
Рюкзак Fjord Nansen Geranger Solid 20
Нет в наличии
Міський рюкзак з міцної, довговічної тканини щільністю 600D. Відмінно підійде як шкільний рюкзак. Особливості: міцна тканина Oxford Polyester 600D зручна система перенесення SPONGE MAPPING SYSTEM S-подібна шлейка, регульована по довжині (в кожну лямку вшита гнучка петелька, наприклад, для кріплення освітлення) регульований пояс (без підкладки) регульований нагрудний ремінь в основному відділенні на спині - відкрита плоска кишеня для Hydration system на зовнішній стіні - вели..
Рюкзак Fjord Nansen Nanga Parbat Solid 85+10
Нет в наличии
Рюкзак Fjord Nansen Nanga Parbat Solid 85+10 - рюкзак великого об'єму, виконаний з міцної тканини Oxford Polyester 600D, яка відрізняється високою стійкістю до стирання і розриву. Лицьову кишеню, яка відстібається, зручно використовувати як маленький рюкзак. Довгі бічні стяжки дозволять пристебнути навіть найоб'ємніший карімат. Фурнітура Dureflex. Особливості: По дві довгих стяжки з кожного боку Знімний стегновий і грудний пояс Знімна фронтальна кишеня, можна використовувати..
Рюкзак Fjord Nansen Kagen 25 City
Нет в наличии
Рюкзак Fjord Nansen Kagen 25 city black - рюкзак унісекс для подорожей, активного туризму і повсякденного носіння. Виконаний з якісного і міцного матеріалу, нейлону. Рюкзак має 3 відділення на блискавці, бічні кишені без фіксації і зовнішні невеликі кишені на блискавці. Спинка рюкзака повітропроникна і ортопедична, рівномірно розподіляє вантаж по тілу. Плечові ремінці прямі, регульовані, передбачена ручка для підвішування. Попереду розташований логотип бренду, передбачений світловідбивальний еле..
Самонадувний килимок Fjord Nansen Trekking NG
Нет в наличии
Якісний самонадувний килимок. Характеристики: Вага: 800 г Матеріал: Poliester Розмір: 183x51x2 см R-Value: 2,2 Розміри упаковки: 51 х 21, 29 х 15 см ..
Рюкзак Fjord Nansen Bodo 40
Нет в наличии
Рюкзак Fjord Nansen Bodo 40 призначений для нетривалих походів в гори або на природу. Акуратний, невеликий зовні, але має досить великий об'ємг всередині. Зроблений з довговічного легкого матеріалу. Особливості: Підвісна система дотична зі спиною виконана з сітки Пояс і лямки виконані з м'якого, стрейчевого матеріалу Регульована підвісна система Регульований пояс Додатковий тубус збільшує об'ємг рюкзака на 10 літрів Може використовуватися з питною системою Сім ки..
Намет Fjord Nansen Sierra III Comfort
Нет в наличии
3-х місний двошаровий намет Fjord Nansen Sierra III Comfort. Каркас - 2 дуги. Герметичні шви, вентиляція, дихаючий матеріал спальні, протимоскітні сітки, можлива установка тенту без спальні. 2 входи, 2 просторих тамбура. Нижні сегменти дуг розташовані вертикально, а металевий перехід між першою і другою секцією має кут. При тих же параметрах висоти і ширини тепер в наметі стало більш комфортно, намет перестав нависати над головою людини, яка лежить в ньому. Призначення: туризм, полювання, риб..
Рюкзак Fjord Nansen Geranger Solid 30
Нет в наличии
Міський рюкзак з міцної, довговічної тканини щільністю 600D. Відмінно підійде як шкільний рюкзак. Особливості: міцна тканина Oxford Polyester 600D зручна система перенесення SPONGE MAPPING SYSTEM S-подібна шлейка, регульована по довжині (в кожну лямку вшита гнучка петелька, наприклад, для кріплення освітлення) регульований пояс (без підкладки) регульований нагрудний ремінь в основному відділенні на спині - відкрита плоска кишеня для Hydration system на зовнішній стіні - вели..
Намет Fjord Nansen Veig Pro III
Нет в наличии
Легкий всесезонний 3-х місний двошаровий туристичний намет зі сніговою спідницею, яка кріпиться до грунту за допомогою додаткових шпильок, які знаходяться в комплекті, і захищає внутрішній намет від снігу і вітру. Коли спідниця не потрібна, її можна підв'язати до тенту. Тент з міцної армованої тканини, нагорі в тенті є 2 вентиляційних вікна. Каркас - 2 дуги. Герметичні шви, вентиляція, дихаючий матеріал спальні, протимоскітні сітки, можлива установка тенту без спальні. Завдяки зовнішньому ка..
Рюкзак Fjord Nansen Rago Solid 18
Нет в наличии
Міський рюкзак з міцної, довговічної тканини щільністю 600D. Особливості: Система підтримки SPONGE MAPPING SYSTEM Нагрудний ремінь зі свистком, стегновий ремінь з еластичною сітчастою кишенею Маленька кишеня зверху для дрібних предметів, основне відділення з відкритою кишенею всередині Спереду кишеня на блискавці (всередині з відділеннями) і відкритий сітчастий еластичний кишеню 2 кишені з боків (ідеально підходить для пляшки або фляги з водою) 1 ремінець з кожного боку (полегшу..
Показано з 25 по 48 із 84 (всього 4 сторінок)